Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

It buys- it sells - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.

Модератор: apis1964

Публикувай отговор
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от medar1967 »

По -добре не купувай от Костинброд кошери....всеки който е купил после съжалява....поне десетина разочаровани познавам....
Alfist 8C
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 7:01 pm

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от Alfist 8C »

soldier написа:Здравейте! Някой знае ли дали все още цените които обяви г-жа Радулова са валидни? Пратих и ЛС и e-mail но не получавам отговор :cry: Ако някой знае и адреса в Костинброд да ми пише едно ЛС ще почерпя с мед от рапица!
Цените вече са 65лв. за 10 и 12 рамкови ДБ.,независимо сглобени или не. Става само с предварително записване за 1-2 месеца на пред
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от medar1967 »

търчи народе на евтиния и греби с пълни шепи....според мен ако кошера ти го прави дърводелец от качествен материал и си сложи дори една разумна печалба за себе си никога няма да излезе цена под 75 лв за бройка....при това лъжливото поевтиняване иде от уловки като "небоядисан","неимпрегниран" или "без рамки"....лани във Видин видях кошер на костинбродската фабрика в едно магазинче.....честно ви казвам не става.....но всеки си има акъл и си прави сметки.....аз оттам не бих купил!!!
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от tatu »

Пишете конкретно какви им са недостатъците.След няколко годишна употреба измятат ли се и дали се разпадат.Аз купих преди пет години от Троян ,тогава бяха по 75 лева без рамките,но на третата година се разпаднаха на дъски .Преди това купих от Алваново Търговище тях пък червея ги изяде и стаха на прах.Някой който има от Костинброд поне от пет шест години да си каже мнението дали все още държат.
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от medar1967 »

"Синдром на конвейрното производство"....или как бързата работа срами майстора..... :D
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошер

Мнение от genata_fi »

Истината е че най-добре сам да си ги правиш или да ти ги прави майстор дърводелец приятел.
Аз имам два нови кошера - единия е купен, другия го правихме с приятел.
Купения се разтвори отвсякъде, а нашия не е мръднал, но нашия е лепен с лепило на ХЕНКЕЛ и е от сух материал и тн. и еправен с мерак.
Последно промяна от genata_fi на Пон Май 02, 2011 12:11 pm, променено общо 1 път.
chombe
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 1:13 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошер

Мнение от chombe »

Въпросната Радулова взима ми поръчка за кошери след 6 месеца на датата ами имам много поръчки ама и рамки няма,че има много работа ,супер несериозна жена името и било работело за нея, ама като гледам ще спре да работи ако продължава така.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошер

Мнение от genata_fi »

chombe написа:Въпросната Радулова взима ми поръчка за кошери след 6 месеца на датата ами имам много поръчки ама и рамки няма,че има много работа ,супер несериозна жена името и било работело за нея, ама като гледам ще спре да работи ако продължава така.
Не съжалявай изобщо, втора употреба да вземеш, сигурно ще са по-качествени. Но както се кзва, за всеки влак си има пътници. Просто жената се цели в ниския клас - евтиния, а то е за сметка на качеството. Да не ти казвам какви рамки продават на едно място за 90 стотинки, сковани и обтелени - аз не бих ги сложил в кошера си. Така, че цената определя качеството. Скоро ми показаха нуклеус произведен от костинбродската фабрика. Ами той още неизползван, а едната му страница на корпуса беше сцепена и то по диагонал - но... евтино.
Публикувай отговор

Обратно към “Купува - продава / It buys- it sells”