Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

It buys- it sells - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.

Модератор: apis1964

Публикувай отговор
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от toko652003 »

julikost написа:на 13,00 лв ПЧПФ Костинброд
Примерно за над 100бр може ли да се говори за отстъка?

В Алваново приблизително на същата цена ги предлагат сглобени(небоядисани и за количество).
toko6520035927(Skype)
GHoney
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 7:25 pm

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от GHoney »

Boro написа:Колега GHoney,
тук не става въпрос кой е по-по-най, а става въпрос за продукцията на Костинбродската фабрика. И не виждам смисъла да се правят подобни съпоставки. Аз разбирам Радулова да беше праснала едни цени като твоите да речем и тогава да ги водим тия полемики, но в случая изобщо не става въпрос за сравнение. Цените им са прилични,изработката също и за тия 150 кинта взимаш не един а два броя.
Колега Boro, тук не става въпрос за по-по-най! Тук става въпрос за това, че в България взичко е само далавера братле, разбираш ли? Дайте да видим за тези 16 години, които толкова подчертавате, и с които явно се гордеете, какво модернизирахте във фабриката ви? Какво подобрихте в кошерите си? С какво сте по-различни от останалите 16? С какво сте по-различни и от мой приятел, който ползва 50 годишния банциг на пра дядо си, за да скове кошер?
Пак подчертавам, нямам интерес и не съм в бизнеса с кошери...далеееееч съм от там. Яд ме е, че когато тръгнах по фирмите да си купя кошери, вместо да обърнат внимание на забележките и въпросите ни, отговаряха че всички ги правили така и вадеха тетрадки да ни покажат видиш ли колко поръчки имали ;) За това става въпрос, а не за това кой е по-по-най!
Тези 150лв за които говорих не са дори и реалната сума, която броих за кошер. Ще ви почакам обаче още малко да се подръвчите с мен, вместо да вникнете в идеята. На изложението незнам дали ще дойда. Може би да, може би не...поне имам избор, нали? ;) За това става въпрос Боро, за избора!
julikost
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 10:33 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от julikost »

Ти човече сам си се невираш, Кой те дъвчи тебе, като ти започна да се заяждаш. Нито съм ти вадила тетрадка да ти показвам колко клиенти имам нито пък ще го направя. Заяждаш се само да дразниш. И за какво толко се нервираш, като не ти харесват мойте кошери-не ги купувай :!: :?: А как съм модернизирала и с какво фабриката-такива като теб не са ми помогнали явно.
julikost
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 10:33 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от julikost »

Виждаш ли като пишеш на изложението мога да дойда, мога и да не дода -имам избор. Тогава братле, защо не оставиш другите да си имат право на избор или и ти като комунистите ще даваш напътвсвия на другите. На колко години си та си толкова нервен и заяждало. Аз се опитвам всячески с това, което произвеждам и с това, което пиша , както и с присъствието си да внеса малко по-светъл нюанс във вече не сивото а почти черното ни ежедневие ,а ти хоп и айде да изядеш човека. Стига бе хора-стига се заяждате. Това е форум не да се дразниме.
julikost
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 10:33 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от julikost »

танаси, какви снимки да пусна като този форум е пълен със снимки на кошерите на Костинброд
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от toko652003 »

Не се палете толкова.

Да говорим по същество докато съм топъл, :mrgreen: че ще ме загубите, като потенциален клиент.
toko6520035927(Skype)
nikoko
Мнения: 334
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:59 am
Местоположение: Пловдив, Коко
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от nikoko »

julikost написа:танаси, какви снимки да пусна като този форум е пълен със снимки на кошерите на Костинброд
И какво като е пълен, да не би да те е страх от тези снимки? Давай, пускай та да видим за какво иде реч. Защото ние сме петимни за нещо хубаво и не толкова скъпо.
julikost
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 10:33 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от julikost »

добре хайде малко снимки
Photo-0022.jpg
Photo-0023.jpg
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
nikoko
Мнения: 334
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:59 am
Местоположение: Пловдив, Коко
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от nikoko »

julikost и твоите первази търпят критика, а и имам и други забележки, но бих искал да чуя цената и после да коментирам , а и да пусна някой снимки на кошери,които според мен най-пълно се доближават до върхово качество.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от toko652003 »

Аз започнах да ползвам без первази мисля, че дори има плюсове.

Важен е материала. 13лв на корпус не е лоша цена макар и несглобен.
toko6520035927(Skype)
славов
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 8:24 pm
Местоположение: нова загора

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от славов »

колеги има много бивши пчелари които вече не могат да се занимават с пчеларство за сто лева ще си купите кошер и семейство ,дори понякога и на изплащане.Повече от 60-70лв. не си заслужава да се дават за кошер .Така за 10 години по 10лв на година амортизация равняваща се на 2-3кг мед е хубаво да се подменят кошерите,макар че имам една позната която работи с кошери останали от баба и от 1940г.
Аватар
Boro
Мнения: 583
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 8:10 pm
Местоположение: Ловеч / Вълчитрън

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от Boro »

Подкрепям Славов на 100% макар да съм сигурен че тези кошери ще изкарат много повече от 10 години.
Колега GHoney,
нещо бъркате. Аз съм потребител, не производител.
Изображение Изображение
Всички се раждат и всички умират, но малцина разбират защо живеят
GHoney
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 7:25 pm

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от GHoney »

Boro написа: Колега GHoney,
нещо бъркате. Аз съм потребител, не производител.
Ставаше въпрос за Радулова!
apis1964
Мнения: 289
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 8:06 pm
Местоположение: гр.Габрово
Обратна връзка:

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от apis1964 »

Здравейте,уважаеми колеги!
Не знам защо са тези нападки спрямо Първа частна пчеларска фабрика Костинброд,пуснах тази тема за да бъде полезна на всички които искат да си купят кошери на разумни цени.
От снимките се придобива визуална представа за качеството.
Който не желае да не си купува .
Предлагам Ви вместо само да критикуваме изделията на Първа частна пчеларска фабрика,
да направим някакви препоръки с които да бъдем полезни .
До сега не съм видял в нито един форум присъствие на производител,който директно да контактува и да представя своята продукция пред потребителите.
Отношението на г-жа Радулова е добронамерено към нас пчеларите,нека и ние да отвърнем със същото.
Нямам нищо общо с фирмата и не й правя реклама, просто публикувах информацията да е полезна на всички.

Нека да си подадем ръце и ползата ще е взаимна!
julikost
Мнения: 20
Регистриран на: Нед Май 17, 2009 10:33 am

Re: Първа частна пчеларска фабрика Костинброд предлага кошери

Мнение от julikost »

Къде сте бе хора, много бързо спряха ви индикациите. От както този който се заяжда с мене спря да пише всичките изчезнахте. Всъшност това ли е- отговаряме само на тези , кояито дразнят! Казвам се Юлияна Радулова- собственик съм на ПЧПФ-Костинброд. Винаги съм искала диалог и приемам всички критики към производството. Знаете ли -може би съм първия собственик и производител на нещо , който директно с голямо удоволствие си контактува с клиентите. Защо не направиме нещо страхотно-вашите познания, идеи , предложения-реализирани в продукт от ръцете на майсторите във фабриката-как ви се срува. Или и това някой ще го дразни? Ако форума е само за да се заяждаме......

Чакам предложения.......

Поздлави Радуова
Публикувай отговор

Обратно към “Купува - продава / It buys- it sells”