На каква цена върви продажбата на мед ?!

Prices - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
Публикувай отговор
striking
Мнения: 1
Регистриран на: Сря Сеп 10, 2008 9:45 pm

На каква цена върви продажбата на мед ?!

Мнение от striking »

Имам смесен мед. На каква цена горе-долу върви продажбата на по-големи количества? Можете ли да ми помогнете като ми дадете адреси за връзка с фирми които изкупуват (за предпочитани изпитани, защото има доста измамници), да ме посъветвате кога цените са най-високи и т.н. Ако може и да ми кажете как върви цената на буркан мед, знам че е различно за всеки регион, но примерно в Велико Търновско ако има някой, може да пише. И има ли начин за продажба на по-голямо количество но в буркани (т.е. по-скъпо заплащане да стане), примерно на верига магазини или др. хора или магазини които търсят?! Или единствения нчин е да отвориш сергийката и да чакаш :)
Нов съм в форума, дано да ми помогнете подобаващо :oops:
Майка
Мнения: 672
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 12:31 pm

Re: На каква цена върви продажбата на мед ?!

Мнение от Майка »

Или единствения нчин е да отвориш сергийката и да чакаш :)
Като че ли - да. С малки вариации, които са ти дадени в Наредба № 5 от 25 май 2006 г. за хигиената на храните:

Чл. 2. Наредбата не се прилага при:
1. първичното производство на храни за лични нужди;
2. приготвянето, обработката или съхранението в домакинствата на храни за лична консумация;
3. непосредственото доставяне на малки количества първични продукти от производителя на крайния потребител или на обекти за търговия на дребно, които са разположени на територията на същата община и извършват непосредствена доставка за крайни потребители;
4. обработването на суров материал за производство на желатин или колаген в събирателни центрове и цехове за щавене на кожи.
Публикувай отговор

Обратно към “Цени / Prices”