само за неграмотни

Модератор: Margarita Dikova

Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

V na6ia region 6umenskia sredno do 20-25 kg na ko6er a ot otvodkite do 5-7 kg /pone za men dobivite biaha takiva
icoper

Мнение от icoper »

brabo toko dobre si si svar6il rabotata.ako si izvadil po 20-25 ot ko6er tova govori za kompetentnost ot tvoia stana,za6toto slab dobiv za dobria p4elar niama.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Mojebi ima6 izvestno pravo no triabva da se ot4ete i fakta 4e raiona ne e prenaselen i p4elina hva6ta po4ti vsi4ki pa6i
Гост

Мнение от Гост »

Abe to za BG e iasno za Evropa kakvo 6te stane :roll:
Гост

Мнение от Гост »

Kato sme negramotni niama da ni se iziasni nikoga :wink:
Гост

Мнение от Гост »

KOito e pusnal temata moje pak da e mnogo gramoten da ni nalee malko,na tapite p4elari :wink:
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

ami 4oveka koito ia pusnal temata e anonimen strah go e da se pokaje s istinskoto si ime govori za niakakvi negramotni fermeri koto niamalo da vliazat v 4as kogato ni priemat v Evrosaiuza .bih mu kazal 4e problema na negramotnite si e tehen ,pak ne mislia 4e e nujno da si super gramoten za da se zanimava6 sas selko stopanstvo ,mai malko se preuveli4ava tova s tezi biznes planove pak starata istoria da se haresame na evropeicite :roll:
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

Swetlina w tunela!

Мнение от Neli »

Nie sy6to mogem da se agramotqwame.D.fond "Zemedelie" iprograma SAPARD organizirat bezplatni kursowe za zemedelski proizwoditeli.Sprawka na sajta na MZG.
Гост

Re: Swetlina w tunela!

Мнение от Гост »

Neli написа:Nie sy6to mogem da se agramotqwame.D.fond "Zemedelie" iprograma SAPARD organizirat bezplatni kursowe za zemedelski proizwoditeli.Sprawka na sajta na MZG.
Дай сайт.
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

Swetlina w tunela!

Мнение от Neli »

Sajta e http://www.mzgar.government.bg. Do sega posetih tri instancii, za da podam zaqwlenie,bezuspe6no, do niwo oblastna administraciq.Sledwa6tata mi stypka e Ministerstwoto. Neka 4rez foruma se informirame wzaimno!
Гост

Мнение от Гост »

Neli uporita si ,no saveta mi e vzemi se otkaji :idea:
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

Мнение от Neli »

защо да се отказвам? Вече късно ли е? Аз съм длъжна да опитам.
Гост

Мнение от Гост »

Neli, по добре отиди до местната служба за съвети в земеделието - имат доста добър ресурс и най-вече всичко е безплатно. Могат да ти помогнат доста в областа на евроинтеграцията на земеделските стопанста, стандартите, управлението на зем. стопанства и т.н.

toko, icoper, извинете ме, но среден добив от 18 - 25 кг/кошер не е добър, а слаб.
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

Мнение от Neli »

Тези думи ги слушам по медиите от държавните лица. В местната служба ме гледат като извънземно и не знаят нищо за тази мярка 09. Наистина всичко е замислено много добре, но веригата някъде се къса. Това го пиша не за да ви занимавам със себе си а за да информирам колегите.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Anonymous написа:Neli, по добре отиди до местната служба за съвети в земеделието - имат доста добър ресурс и най-вече всичко е безплатно. Могат да ти помогнат доста в областа на евроинтеграцията на земеделските стопанста, стандартите, управлението на зем. стопанства и т.н.

toko, icoper, извинете ме, но среден добив от 18 - 25 кг/кошер не е добър, а слаб.
Не и за миналата година!
Публикувай отговор

Обратно към “Пчеларството в Европейския съюз / The beekeeping in the European Union (EU)”