Ще има ли данъци за пчеларите ???

Аватар
Niki S
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 1:54 pm
Местоположение: В. Търново

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от Niki S »

Нито цигани нито турци са виновни за деградацията на Българите като етнос.
Не е грешка да избереш народен представител когото не познаваш добре, грешката е
че ги търпим години след като сме се убедили че са корумпирани. Да обвиняваш
едно малцинство полуграмотни индивиди /ромите/ които си напъхал в гета без никаква
переспектива за развитие е лицемерие. Добре знам разликата когато си предоставил
работа и възможност за сносно съществуване и групирането на ромите в гета.
За първи път влязох в гето преди 30г. в Кюстендил и бях потресен от разликата
на бита и мирогледа на един и същ етнос в зависимост от средата. Още по тъпи са
някои опити да извадят част от тях и да ги настанят в нормални жилища и чакат да
се събудят сутринта като нови граждани...........
Чудомир ми е любимец но той осмива малка част от Българите а истинската движеща
сила на нацията - предприемачи, финансисти, фабриканти са унищожени и още има Табу
как така през 30те години Лева е конвертеруем във цяла Европа.
shulio има възможност да гласува а това че пасува си е негов избор. Други ще направят
това и може да е сигурен че резултата ще във вреда на родителите му, на него самия и на
децата му ако не днес то утре.
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от светльо »

Niki S написа:Нито цигани нито турци са виновни за деградацията на Българите като етнос.
не става дума за търсене на вина - става дума от къде идват ориентирите, практичноста и правата на циганите ...... и това не е защото българина е по-деградирал от тях, надявам се не мислиш, че циганите сами, задружно са си ги извоювали/ изградили тези права.

п.п. и нито аз съм избирал народните ни представители, нито па съм тикал който и да е, в каквито и да е гета, квартали, градове, кръчми, стадиони и прочие - та обвиненията в лицемерие, просто отказвам да ги приема, сори.
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
Аватар
shulio
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 11:28 pm
Местоположение: Аспарухово (Монтанско),10бр. ЛР

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от shulio »

Това за мургавите братя забравих да го спомена колко много се ядосвам като го видя. В градския транспорт е най-видно. Как контрольора подминава мургавите все едно са с карти :). Голям смях. С тези им гета направо е още по голям смях. Идва мургав от Враца и се заселва където му видят очите после вика роднините и така до безкрай и после никой не може да ги изгони щото видиш ли нямат къде да живеят. И не смеят и гетото да бутнат - да не им се скара некой от ЕС

Аз съм да се премахнат всички закони за малцинствата. Щом си в България ще бъдеш като другите и ще се наричаш българин. Като в Америка. Малцинства няма. Всички са американци.

Какви са тези закони за интеграция и институции и незнам кво си. Който е искал да се интегрира се е интегрирал. Който не прави опити даже - не се интегрира ако ще да има 100 огранизации.

Обаче никой няма смелост да го направи това. И никога няма да има. Как да гласуваш за някой като нито един кандидат не ти покрива изискванията. Така просто да си гласуваш ? - Щото трябва
Аватар
Niki S
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 1:54 pm
Местоположение: В. Търново

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от Niki S »

Докато не се отърсите от някои предразсъдаци и не вникнете във генезиса на проблема,
докато не осмислите поведението на малцинството при различни външни фактори и ако
стоите с ръце в джобовите докато Ви крадат, вършат престъпления и подиграват то търсите
под вола теле.
Аватар
shulio
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 11:28 pm
Местоположение: Аспарухово (Монтанско),10бр. ЛР

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от shulio »

Има една стара приказка как да се оправяш с мургавите когато имаш проблеми с тях

"Циганин, коза и комунист разбират само от бой"
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: Ще има ли данъци за пчеларите ???

Мнение от светльо »

Niki S написа: генезиса на проблема ... и ако
стоите с ръце в джобовите
Генезиса на проблема се казва "политик Българско производство" - който, както желае да го разбира, но аз не съм за всички тези гадове, хората, които де факто трябва да пътуват към затвора (според техните закони) са именно хората, които ни управляват и ни пишат законите, прилагат ги, слагат ни данъци, такси и куп още сметки, и гнет, а на среща вместо да се променя към добро живота на народа им, гледаме как някои височайши лица, трупат ли трупат ...... вратовръзки.

п.п. и до колкото знам, това е занаятчийски форум т.е. тука тематиката е предимно от професионален характер и едва ли някой нехранимайко и мързел, от чиста скука, свободно време и от нямаме на какво да прави, да е седнал с джобове в ръцете и да чака ... ми'аля :lol: във пчеларски форум :wink: (някак нелогично звучи - разбирам да е тийн форум или фейсбук, нали .....)
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
Публикувай отговор

Обратно към “Кредити от държавата / Credits and grants”