Какво да направим, за да получим?

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Gojyto »

Иване тези субсидии за какво са??За захарта ли?
ani
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 11:56 pm

предлагам

Мнение от ani »

Предлагам всеки от нас да внесе молба в свободен текст до министъра.Всеки да поиска по 15 кг.захар за пчелен кошер.Молбите да предадем в местните земеделски служби /по общини или области/.Нека го направим всички.Вие какво мислите?
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Gojyto »

Ани аз разбирасе сьм никой и ни6то не мога да кажа,оба4е си знам за мене си,4е дьржавата нищо няма да даде каквото и да правим,а колкото до тези масови писма,да не мисли6 4е някои ги 4ете.Сабират ги за пе4ката през зимата...
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Мнение от ivan raynov »

Gojyto,поикаха ми данните итова е. като получа по вече информация ще споделя.
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Gojyto »

Дано дадат не6то.И аз се моля аам не вярвам...Разбрах 4е ги давали само на 4ленове на организациии....
ani
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 11:56 pm

ОХОООООООООО !

Мнение от ani »

Брюксел решава за компенсациите за пчеларите

[ 2007-09-15 ]Елена Иванова
Земеделското министерство поиска разрешение от Брюксел да компенсира производителите на мед, съобщиха производителите на пчелни продукти. Преди един месец организациите изпратиха писмо до ведомството с искане за помощ от 15 лева или 10 килограма захар на пчелно семейство. От Съюза на производителите на пчелен мед обясниха, че до края на годината ще бъде даден отговор от ЕС и ще е ясно дали ще бъдат компенсирани.
Цената на билковия мед се е увеличила с 1-2 лв. за кг, каза Михаил Михайлов, председател на Столичния пчеларски съюз. Причина за повишението е, че през тази година добивът на мед е с 30% по-малко в сравнение с миналата. В момента пчелният продукт се продава по 6-7 лева, като достига и до 12 лева за килограм. За сравнение миналата година най-масовият мед се е продавал по 5 лева килограма.

Може и да стане нещо! :wink:
tsvetomir dimitrov
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Дек 10, 2007 9:17 am
Местоположение: pleven

Мнение от tsvetomir dimitrov »

vsi4ko e laga i izmama!
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”