вестник Пчели в интернет

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

Можете да четете вестник Пчели в интернет на адрес: http://www.apiko.eu
apis1964
Мнения: 289
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 8:06 pm
Местоположение: гр.Габрово
Обратна връзка:

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от apis1964 »

Хубаво е ,че правиш реклама на вестника ,но защо чак сега ?
Отдавна спрях да го купувам заради постното съдържание!
А и сайта не е кой знае какво !
За да привлечете повече клиенти на сайта, Ви препоръчвам да публикувате пълното съдържание на вестника .Например-м.май публикувате вестника който е излязъл м.март.
delta.e
Мнения: 37
Регистриран на: Чет Апр 08, 2010 11:03 pm
Местоположение: Варна

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от delta.e »

Колеги ,
Спокойно , всеки вестник или книга -първо излиза на хартиен носител.
Отделен е въпросът за информацията , която ни доставя.
През 1986 , попаднах на стари списания ,,Пчела ,, ли бяха или ,,Пчелар ,, ,
там всички статии ,бяха само с практическа насоченост .
Сега -тук конгрес , там еди какво си . Няма лошо - ама ми напомня на нещо .
Пожелавам ,
на всички Колеги
Медоносна година .
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от ттитто »

Ако от в. Пчела не сте доволни, не виждам от кой друг може да сте! За мен това е най-читавият пчеларски вестник на български. А за частичното безплатно публикуване на статии напълно е ясно и на най-малките защо се прави.
славов
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 8:24 pm
Местоположение: нова загора

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от славов »

от три години го получавам редовно и научавам по нещо от него,но не си мислете че това което споделя примерно пчелар от Русия или Полша касаещо начина по който той отглежда пчелите си веднага може да се приложи в България.Винаги пробвайте с няколко семейства и след това ,ако е добър резултата внедрявайте нововъведенията.
Всичко зависи от района в който пчеларства човек.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от genata_fi »

И аз си го купувам редовно и съм доволен.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от drone »

Вестника е най-добрия на нашия пазар, но за съжаление няма никакъв контакт и обратна връзка с читателите си. Не съм съвсем точен- има ,но само със специално подбрани такива от редакцията, с цел засилване влиянието от определени статии.И е най-добрия в момента, не че другите са по-малко добри, а че те са толкова зле и той просто изпъква с малко над тях.И на мен не ме интересува хич какво пчеларство развиват в Полша или Русия или Швейцария, но би ме заинтересувало повече как работят съседите в Румъния, Сърбия , Гърция ,Турция и Западна Румелия, с които имаме идентичен климат.Ама за това трябват кореспонденти и сътрудници , на които трябва да зачиташ и уважаваш мнението дори в един момент да не ти отърва.
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от dimitarbonev »

Съгласен съм със теб drone, има много интересни статии, но проблема на изданието на Котларски е незачитане мнението на хората извън неговия кръг. Щом сме инакомислещи нямаме място на страниците на вестника. Там нещата стоят така Или сте с нас, или сте против нас. Е ние се оказахме от втората категория. Там могат да изразяват мнение само отбрани търговци.
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

За тези които представлява интерес.
На този адрес ще бъде публикувано ръководство за работа с модулен кошер. http://www.apiko.eu/kosheri
kristinobal
Мнения: 216
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:37 am

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от kristinobal »

dimitarbonev написа:Съгласен съм със теб drone, има много интересни статии, но проблема на изданието на Котларски е незачитане мнението на хората извън неговия кръг. Щом сме инакомислещи нямаме място на страниците на вестника. Там нещата стоят така Или сте с нас, или сте против нас. Е ние се оказахме от втората категория. Там могат да изразяват мнение само отбрани търговци.
Виж, те си издават вестника и е нормално там да е тяхната гледна точка.
НО товане не е вестник, това е рекламна брошура, реклами на търговци, конгреси и детски рисунки, а за пчелите нищо.
Вече не го купувам.
Много по полезен и търсен ще е ако наблегне на практични теми и съвети, например да води една рублика която да се занимава с пчелите конкретно за периода на излизане на вестника.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от genata_fi »

Не сте прави, вестника си е най-читавия на пазара, явно не сте го купували напоследък, има си статии точно за сезона и за проблемите и действията на пчелина - за периода. Нормално е да има и реклами, не е казано, че трябва всичко да е само със статии за пчели, все пак трябва и да се изплаща издаването му. Няма нищо безплатно вече, беше едно време. Това ни е проблема, че когато човек направи нещо полезно, ние ще го оплюем, много полезни съвети има във вестника и много истини и иновации. Много пчелари са си купили 2-3 книги за пчелите и те са им панацея, а това че в развитите страни нещата се развиват и се правят експерименти и се стига до съвсем други изводи и нови методи и трикове за отглеждане на пчели, това сякаш повечето от нас не искаме да възприемем. А как мислите нещата са се развили от хралупите, през тръвните и после през разборните кошери, а кой знае вече и какви нови системи и кошери има по света, може би след години ще разберем, когато изчезнат пчелите и при нас.
Ние явно сме хора, които можем само да се караме във форума, но не и да изслушваме докрай и да проявяваме разбиране и уважение към иноваторите или "лудите" в пчеларството.
А г-н Котларски ще ни отвори очите много преди това, в това съм сигурен. Аз лично съм му благодарен за всичко, което прави за нас пчеларите. Ако не беше той, кога щеше да има посещение при Венер или при Чорбич, или книгите и филмите, които се разпространяват незаконно и в интернет. А за Венер знаете ли че плаща на земеделците, за да обработват хиляди декари земя и да засаждат култури, които са полезни и за пчелите и за земеделците, когато започнем ние така да правим, тогава ще се развие истинското пчеларство при нас.
Трябва само да му бъдем благодарни на г-н Котларски.
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

За контакти с редакцията на вестник “ПЧЕЛИ” моля използвайте bees@dir.bg
зуница
Мнения: 270
Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 11:41 am
Местоположение: Перник

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от зуница »

Аз съм доволен.Рядко чета вестника (само когато съм в София) и не е лошо да има и нещо което да ми напомня за него.Сто процента не е глупав вестник.Ако ползва опита на руското "Пчеловодство" ,чиито стари броеве можеш винаги да намериш на сайта им, а имат и онлайн издание, само ще спечели. Като начало известност и авторитет , а после и тираж и т.н.
Успех !
Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!
borkotiger
Мнения: 56
Регистриран на: Вто Май 18, 2010 9:31 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от borkotiger »

Изобщо не съм доволен. Не може най-интересната тема да я продължават в следващия брой. Това ми разваля удоволствието от четенето и само ме дразни. Ако във вестника има интересни теми, няма защо да се плашат, че няма да вземем и следващия брой. Не го купувам от половин година.
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

вестник ПЧЕЛИ • БРОЙ 7 (256) • ГОДИНА XI • 4 - 18 април 2013 г. •
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”