ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Публикувай отговор
Аватар
teraforming
Мнения: 189
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 2:18 pm
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Обратна връзка:

ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от teraforming »

"Симеон-Хасан Муньос Сакскобургготски е първородният син на княгиня Калина Сакскобургготска (дъщерята на Симеон Сакскобургготски) и испанския мореплавател Антонио Муньос Валкарсел. И двамата му родители са католици. Симеон-Хасан е 11-ия внук на бившия цар (1943-1946) и бившия министър-председател на България (2001-2005) Симеон Сакскобургготски.

Симеон-Хасан е роден в София, България, на 14 март 2007 година, в Университетската болница „Лозенец“ в София. Наречен е на дядо си Симеон и в памет на покойния крал на Мароко Хасан II, с който, според анонимния блог "Nobility Bg", Симеон Сакскобургготски е близък приятел и бивш съдружник в най-голямата мароканска компания Omnium Nord Africain (ONA).[1].

Първите години от живота си Симеон-Хасан прекарва в Царска Бистрица. За него се грижи майка му Княгина Калина с помощта на жена от Самоков. Симеон-Хасан много обича да язди пони. На семейството много му харесва природата в Царска Бистрица. [2] В момента Симеон Хасан заедно с родителите си живее в Мароко, близо до Рабат. [3]

На 23 април 2008 Симеон-Хасан е кръстен по каноните на Източноправославната църква в параклиса "Св. Иван Рилски" на резиденцията Царска Бистрица. Кръщенето е извършено от игумена на Рилски манастир епископ Евлогий. Негови кръстници са принцеса Ирене Гръцка и кралят на Мароко Мохамед VI. Симеон Сакскобургготски замества крал Мохамед VI на церемонията. На събитието присъства също царица Маргарита, както и испанският и мароканският посланик у нас - Н.Пр. Фернандо Ариас и Н.Пр. Ел Гайлани Длими. "

источник: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0% ... 0%BE%D1%81
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от светльо »

Ако ти кажа къде са корените на династия Сакс-Кобур-Гота и няма да ми повярваш - всъщност аз дълго време не можех да повярвам, но ..... едно е категорично, тези нямат нищо, ама абсолютно нищо общо в гените си с Българите.
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
Лежаков
Мнения: 134
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 9:00 pm
Местоположение: гр.София

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от Лежаков »

Ако прочетете историята на Македония, ще видите, че всички изброени по-горе лица са македонци.
"Колкото повече, толкова повече" - Мечо Пух
Аватар
teraforming
Мнения: 189
Регистриран на: Вто Авг 03, 2010 2:18 pm
Местоположение: СТАРА ЗАГОРА
Обратна връзка:

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от teraforming »

Последните им ги харизвам на македонците с дамаджана вино и тюрлюгювеч, дето са ни отървали.
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от valyo »

Колега ти наистина сега ли ги научаваш тия работи?
Мен ако питаш да си кръщават както си искат децата хората, Хасан си име като име. Само да нямат мераци да ни царуват, аз това искам ... :)

Или ако ще царуват Мароко като зестра. Инак защо е Хасан, някаква полза да има :) :) :)
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от светльо »

Бе мани ги тези омрази бе - ще ни дадът Мароко, ама на Мароко кенефите да чистим. Направо да прецапват в Македония, аз им давам като зестра един буркан мед.
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
gibi
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 10:32 am
Местоположение: Плевен

Re: ДО КЪДЕ Я ДОКАРАХМЕ, БРАТЯ БЪЛГАРИ?

Мнение от gibi »

За да "подсилим" зестрата и аз ще дам буркан мед, халал да и е.
За да стигнеш, където искаш - трябва първо да тръгнеш !
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”