Последно сбогом

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Публикувай отговор
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Последно сбогом

Мнение от valyo »

На 27ми май пиян шофьор и зла съдба отнеха от родителите, близките и приятелите още едно прекрасно и обещаващо момче, в неговите 18 години едва що изправило глава да погледне възрастния свят очи в очи.
Сякаш предчувствайки краткото време с което разполага, за последните 2 години Владимир се беше нагърбил с всичката работа която можеше и не можеше да свърши. Създаде свой малък пчелин, правеше си кошери, свърза се с най-известните ни и изтъкнати пчелари, направи лозе, изчисти и облагороди трънаци и пущинаци, засади грах и овощна градина, помагаше на мен и който го помолеше за помощ, работеше за да събере пари за образованието си и да помага на родителите. Четеше и попиваше всичко, мъчеше се сам да попълва празнините незапълнени от ужасната ни образователна система.
Всичко това с вечна усмивка и радост, с любов към живота, природата, хората.
Въпреки вечната нужда съпъстваща семейството беше горд и отказваше пари за помощ. Бяха му отвратителни пиянство и безделие.
Не знам език с достатъчно и верни думи за да изразят мъката и обидата от жестоката несправедливост. Мъката души и задавя.

Колеги,
ПАЗЕТЕ ДЕЦАТА НИ.



Изображение
OVanBASTEN
Мнения: 121
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 6:14 am

Re: Последно сбогом

Мнение от OVanBASTEN »

Бог да прости това младо, слънчево дете! Мир на праха му!
Майка
Мнения: 672
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 12:31 pm

Re: Последно сбогом

Мнение от Майка »

Възмъжал и пълен с оптимизъм и надежди е на снимката Ахилесовия.

Наистина е ужасно жестоко и ужасно нелепо какво си причиняваме един на друг с пиянство, безотговорност, нетолерантност...
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: Последно сбогом

Мнение от Dinko »

Бог да прости Владимир , той беше един от нас ...
bobii
Мнения: 104
Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 5:44 pm
Местоположение: Плевен

Re: Последно сбогом

Мнение от bobii »

Мир на праха му...
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”