НАЦИОНАЛЕН БРАНШОВИ ПЧЕЛАРСКИ СЪЮЗ

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Plamen написа:Какво се ядете за тези съюзи ,организаций,....?
Както искат така да се делят и цепят , докато не ми дадат адрес къде да си продам продукта на защитени цени не ме интересуват , до тогава ги приравнявам на търгашите - прекупвачи!
,,По делата ще ги познаете'' , ''Дайте ни днес ежедневния хляб и простете ни дълговете както и ние простихме на нашите длъжници''
пс. Като го направят и ние ще ги познаем колеги извинете за библейските цитати (Евангелие на Матея 6/11,12 )
За мен спора кой е по истински , легитимен и .... опира до това да ,,повярвам''. Щеще ли християнството да е световна религия ако не беше Лазар , а представете си исляма без Мека (Каабе)
Няма лошо да са и 3-4-5 съюза въпросът е да не са като политиците , а просто да се превърнат в ''Месии'' Иначе всеки от нас знае мисля как , колко и защо ! Който не му е ясно пита и пак му е ясно , че спасението е само в него :)
Много си прав. Защо си мисля, че все очакваме някой, нещо, някога да ни оправи нещата. Казионните организации са били и за в бъдеще ще бъдат опора и закрила за хора с по- малко или повече користни цели. Ако ние сами не си помогнем - няма кой. Поне засега. А иначе като начало , тази промяна беше, крайно належаща и вярвам, че полза ще има, макар и не скоро.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”