екостоп

Модератор: toko652003

Публикувай отговор
medun4o33
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:51 pm
Местоположение: pleven

екостоп

Мнение от medun4o33 »

Моля споделете ако знаете с какво се смесват тимола и ментовото масло;excipienta; за да се получи лентата екостоп
Vikari
Мнения: 260
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 7:56 pm
Местоположение: KARLOVO

Re: екостоп

Мнение от Vikari »

medun4o33 написа:Моля споделете ако знаете с какво се смесват тимола и ментовото масло;excipienta; за да се получи лентата екостоп
Екостопа е на блокчета ...най вероятно се смесват с нещо безвредно, което дава възможност за формиране на блокчетата....важни са лечебните съставки .......
medun4o33
Мнения: 12
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 11:51 pm
Местоположение: pleven

екостоп

Мнение от medun4o33 »

Благодаря.Мисля че тимола и ментовото масло са важните,но ако другото вещество е креда или млян варовик е важно за една последваща проба защото същите се използват и за избелване на рафинираната захар.Мислите ли,че няма да пречи,ако е такова веществото?
Vikari
Мнения: 260
Регистриран на: Пет Апр 14, 2006 7:56 pm
Местоположение: KARLOVO

Re: екостоп

Мнение от Vikari »

medun4o33 написа:Благодаря.Мисля че тимола и ментовото масло са важните,но ако другото вещество е креда или млян варовик е важно за една последваща проба защото същите се използват и за избелване на рафинираната захар.Мислите ли,че няма да пречи,ако е такова веществото?
Аз лично мисля, че е съвсем друго и безвредно ...но не знам какво ..трябва да се купи и да се види какво е....и приятелю ...ми ше оставиш фирмата без хляб :D
Публикувай отговор

Обратно към “Мнения / Opinions”