Някой може ли да ме помегне?

Модератор: nikoko

Публикувай отговор
Гост

Някой може ли да ме помегне?

Мнение от Гост »

[size=18][b]Здравейте на всички :wink: ! казвам се [size=24]Саад Дарказанли[/size] от Сирия, Редовен докторант съм в [color=red]ЛТУ[/color] по специалност [color=red]"Пчеларство", [/color]и ми терябва много спешно стати или всикки други възможни форми (в Български или Английски език) които съдържат научни информации по "Хемолимфа при пчелите, съставът й, промяна в състава в зависимост на възрастта й и сезоните, и всичко свързено към тази тема" като стати в интернет или полезни сайтове или инената на някои автори или определени броя от научни списания или вестници . ако някой може да ми помегне да ми се обади или тук или на мой email и Аз ще бъда му блакодарен напълно :P :P .

чакам ви и чао за сега! :) [/b][/size]
Гост

Re: Някой може ли да ме помегне?

Мнение от Гост »

[size=18]Здравейте на всички! Казвам се Саад Дарказанлиот Сирия, Редовен докторант съм в ЛТУ по специалност "Пчеларство", и ми терябва много спешно стати или всикки други възможни форми (в Български или Английски език) които съдържат научни информации по "Хемолимфа при пчелите, съставът й, промяна в състава в зависимост на възрастта й и сезоните, и всичко свързено към тази тема" като стати в интернет или полезни сайтове или инената на някои автори или определени броя от научни списания или вестници . ако някой може да ми помегне да ми се обади или тук или на мой email и Аз ще бъда му блакодарен напълно :P :P .

чакам ви и чао за сега![/size]
Публикувай отговор

Обратно към “Биология на пчелите / Biology of bees”