Пчеларски форум / Beekeepers forum

Пчеларски портал
Дата и час: Вто Окт 24, 2017 6:58 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 29, 2010 8:52 pm 

Скоро не бях влизал във форума, но ... както виждам, а и по мнение на някои колеги, май целия форум е за сериозно преустроиство и подреждане.Знам, че се изисква доста време и все пак....

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2012 5:34 pm 

Динко, да ме извиняваш, но форумът ти започва да прилича на хаотично свърталище на неграмотни олигофрени. Не знам кой е виновен за правописната грешка в рекламата на Бии Хоум, но направо ме отврати. Честно!

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Сря Юли 04, 2012 7:20 pm 

ттитто написа:
Динко, да ме извиняваш, но форумът ти започва да прилича на хаотично свърталище на неграмотни олигофрени. Не знам кой е виновен за правописната грешка в рекламата на Бии Хоум, но направо ме отврати. Честно!

Оооо...ти да видиш в каталога какви бисери има. И процента им е доста голям.......истествени кожи, струменти, дръшки, желти гащеризони, восечни основи..... но най-много ме изкефи „еластичния нож“. Има и още. :lol:

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Вто Окт 13, 2015 5:43 pm 

Аз искам да ви поздравя за форума. Нов съм както тук, така и в пчеларството, но мога да ви похваля за информацията събирана във времето и поддържането му чист и подреден.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
МнениеПубликувано на: Нед Авг 28, 2016 9:27 pm 
Аватар

Две е по вече от едно. Важно е да има два форума по пчеларство, и струва ми се че всеки е почерпил знания и идеи от тук. Независимо от всичко идва момент когато понякога трябва да сложиш ръка на рамото на човека до теб. В казармата когато накъчени с пушкала и раници бягахме идва момент когато някой от нас остава без сили.......и тогава е достатъчно да сложиш ръка на рамото на човека до теб. Не го буташ, не е нужно, усещането че не не си сам дава сили.
Ако трябва нещо да се промени, добави и допълни но трябва и понякога да сложиш ръка на колегата до теб.....и повярвайте, от личен опит знам че е така.

Върнете се в началото
 Профил  
Отговори с цитат  
Гласувайте за този сайт в класацията BGTop. Подкрепете Пчеларския портал!
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]