Сребърна вода

Модератор: toko652003

Публикувай отговор
jorgakiev

Сребърна вода

Мнение от jorgakiev »

Наскоро ми попадна една статия на Иван Парашкевов където описва правенето на сироп за пчелите със сребърна вода.
В статията повече е описано начините на правене на самата сребърна вода отколкото какъв е ефекта върху пчелите а в началото е споменато че много пчелари използват сребърната вода та искам да попитам някой ползвал ли е сребърна вода било в сиропа, било в поилката за вода и какъв е ефекта т.е. полезна ли е за пчелите.
Аватар
solaris60
Мнения: 61
Регистриран на: Нед Дек 13, 2009 6:25 pm

Re: Сребърна вода

Мнение от solaris60 »

jorgakiev написа:Наскоро ми попадна една статия на Иван Парашкевов където описва правенето на сироп за пчелите със сребърна вода.
В статията повече е описано начините на правене на самата сребърна вода отколкото какъв е ефекта върху пчелите а в началото е споменато че много пчелари използват сребърната вода та искам да попитам някой ползвал ли е сребърна вода било в сиропа, било в поилката за вода и какъв е ефекта т.е. полезна ли е за пчелите.
Чак пък и светена вода за сиропа. :lol: Моите ги карам задължително да ходят на църква в неделя. :lol:
колменеро

Re: Сребърна вода

Мнение от колменеро »

Светената вода е една от всичките религиозни глупости, но сребърната вода е нещо съвсем различно. Аз лично не съм убеден в "чудодейните" и качества, а и никога не съм я ползвал за нищо.
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: Сребърна вода

Мнение от Dinko »

Аз ползвам Светена и сребърна на Масару Емото.
Господ ще накаже неверниците :idea:
Аватар
solaris60
Мнения: 61
Регистриран на: Нед Дек 13, 2009 6:25 pm

Re: Сребърна вода

Мнение от solaris60 »

колменеро написа:Светената вода е една от всичките религиозни глупости, но сребърната вода е нещо съвсем различно. Аз лично не съм убеден в "чудодейните" и качества, а и никога не съм я ползвал за нищо.
Какво е светена вода и какво сребърна? И в двете се държи сребро. Да, в светената се държи сребърен кръст, а в сребърната какво да е сребро. :lol:
tsc
Мнения: 159
Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 6:58 pm
Местоположение: София
Обратна връзка:

Re: Сребърна вода

Мнение от tsc »

Нещата със "сребърната вода" не са толкова прости, колкото изглеждат на пръв поглед. Истинската сребърна вода е колоиден разтвор на сребро с различна концентрация. Основното и свойство е силното и антибактерицидно действие. Ние имаме разработен уред с микропроцесорно управление на процеса за получаване на точно определени свойства и концентрация на сребро. Пробвал съм нееднократно действието и върху себе си и тя определено действа. Колкото до пчеличките - не знам, вие ще кажете. Ако някой се интересува от повече информация по темата - нека пише тук. Ще кача някои интересни материали. Ако решите да експериментирате - пишете, ще се опитаме да бъдем полезни в името на науката. :)
http://www.tscommunication.com - GSM устройства за охрана и управление на отдалечени обекти.
http://www.tscommunication.com/index.ph ... cts&view=5 - Комплексна система за охрана на пчелини - BeeG 13
volodq
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 7:03 pm
Местоположение: Враца-70бр.ЛР и ДБ

Re: Сребърна вода

Мнение от volodq »

solaris60 написа:
колменеро написа:Светената вода е една от всичките религиозни глупости, но сребърната вода е нещо съвсем различно. Аз лично не съм убеден в "чудодейните" и качества, а и никога не съм я ползвал за нищо.
Какво е светена вода и какво сребърна? И в двете се държи сребро. Да, в светената се държи сребърен кръст, а в сребърната какво да е сребро. :lol:
Светена е водата престояла в сребърен съд,поне едно деннонощие в църквата,защото там енергиите са други и за това се казва светена,и е по-лечебна от добитата чрез електролиза!
Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн
volodq
Мнения: 234
Регистриран на: Вто Юни 29, 2010 7:03 pm
Местоположение: Враца-70бр.ЛР и ДБ

Re: Сребърна вода

Мнение от volodq »

tsc написа:Нещата със "сребърната вода" не са толкова прости, колкото изглеждат на пръв поглед. Истинската сребърна вода е колоиден разтвор на сребро с различна концентрация. Основното и свойство е силното и антибактерицидно действие. Ние имаме разработен уред с микропроцесорно управление на процеса за получаване на точно определени свойства и концентрация на сребро. Пробвал съм нееднократно действието и върху себе си и тя определено действа. Колкото до пчеличките - не знам, вие ще кажете. Ако някой се интересува от повече информация по темата - нека пише тук. Ще кача някои интересни материали. Ако решите да експериментирате - пишете, ще се опитаме да бъдем полезни в името на науката. :)
Колега,имам руски ионатор лк-27 на който пише0.4мг.в минута,но не знам на какво количество вода и каква е нормата за приемане от човека,а и от други животинки.Можеш ли да ме осветлиш и да напишеш по-подробно по темата?
Всичко трябва да се прави толкова просто,колкото е възможно.Но не по-просто. Алберт Айнщайн
chombe
Мнения: 16
Регистриран на: Пет Ное 12, 2010 1:13 am

Re: Сребърна вода

Мнение от chombe »

Сребърната вода е силно средство против простуда и предпазва от вируси по принцип , твърдо убеден съм че действа ,давам го на детето зимата против грип и простуда ,когато го давам никога не прихваща от детската градина ,на почивката (20 дена ) пак се почва :) за пчели не знам .
зуница
Мнения: 273
Регистриран на: Сря Авг 18, 2010 11:41 am
Местоположение: Перник

Re: Сребърна вода

Мнение от зуница »

Сребърната вода е много популярна сред руските пчелари.В книгата "Все о пчеловодстве - практические советы пчеловодам" от страница 101 до страница 107 е описано всичко , от получаването до използването и ползата от сребърната вода.
Не казвай " Хоп! " , преди да си скочил!
Публикувай отговор

Обратно към “Мнения / Opinions”