СВОБОДНА ТЕМА(разговорки с минимална модерация)

Модератор: toko652003

Публикувай отговор
Лежаков
Мнения: 134
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 9:00 pm
Местоположение: гр.София

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от Лежаков »

ivandespotov написа: Колега, ТОВА:Само малко ме притесни написаното от Вас- "Форума не е място за оборване на твърдения". не съм го написал аз,това е написано от Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В първия пост на темата,или вече за бравихте какво пишете!!!


Не искам да издребнявам, но в първия пост написах - "Предлагам Ви, всеки който желае, чрез обосновани доводи и примери от практиката, да защити своето мнение и да обори мнението на опонентите си."

Сега вече твърдя, че става въпрос за мнения /а не твърдения/.Между другото моето мнение е, че това няма никакво значение. Но все пак Вие твърдите , че аз съм написал нещо, което всъщност Вие сте написали.
"Колкото повече, толкова повече" - Мечо Пух
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от ivandespotov »

Лежаков написа:
ivandespotov написа: Колега, ТОВА:Само малко ме притесни написаното от Вас- "Форума не е място за оборване на твърдения". не съм го написал аз,това е написано от Вас!!!!!!!!!!!!!!!!!!! В първия пост на темата,или вече за бравихте какво пишете!!!


Не искам да издребнявам, но в първия пост написах - "Предлагам Ви, всеки който желае, чрез обосновани доводи и примери от практиката, да защити своето мнение и да обори мнението на опонентите си."

Сега вече твърдя, че става въпрос за мнения /а не твърдения/.Между другото моето мнение е, че това няма никакво значение. Но все пак Вие твърдите , че аз съм написал нещо, което всъщност Вие сте написали.
Пишете каквото си искате,не ми пречите!
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от светльо »

Хубаво е да се има предвид, че всяка една формална логическа система е фрагментарна, относителна, винаги променяща се и като такава неизменно е условна. :wink: - та кой какво е казал е в известна степен различно от това, кой какво е имал предвид. (включително и току що написаното от мен) :mrgreen:
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
Лежаков
Мнения: 134
Регистриран на: Сря Ное 30, 2011 9:00 pm
Местоположение: гр.София

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от Лежаков »

ivandespotov написа: Пишете каквото си искате,не ми пречите!

А сега е време, чистосърдечно да Ви се извиня г-н Деспотов. Поради моето поведение, само след три поста, ние с Вас се счепкахме.Потвърди се мнението ми, че сме много "злобливи".
Сега и аз съм на Вашето мнение - Смятам ,че тази тема вече е изчерпана и няма бъдеще!
Приемете още веднъж моите извинения.
"Колкото повече, толкова повече" - Мечо Пух
колменеро

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от колменеро »

Лежаков написа: Само центрофугите ни големи и устата, та да се хвалим с резултатите.
И това ни го казва поредния виртуален герой, който и едно доказателство не може да приложи. Прав си че темата е изчерпана, вече няма с какво да се хвалиш. Или греша Коста?
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от valyo »

Е не . Лежаков не е Коста Желев според мен.
А и да е, какво от това ?
Според писаното и от Лежаков и от Коста и двамата разбират от пчели.
Между другото замисляте ли се колко характер се иска да се изправиш срещу всичко "най-модно" и с най-много клакьори и да кажеш - Тц. при мен е по-добре другояче?
Нищо лошо нито от Лежаков нито от Коста съм видял, напротив. Чудно ми е какъв ни толкова голям проблема с нещо малко по-различно, малко по-индивидуално ако щете?
Какво доказателство е нужно - снимка? Че снимки колкото искаш. Сега ще направя един наклонен лежак от кибритена кутийка и ще го снимам? И какво?
За мен е по-важно че зад писаното прозира опит. Следва че дължим колегиално уважение. Проста логика мисля?
Не се връзвайте момчета.
колменеро

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от колменеро »

valyo написа: Между другото замисляте ли се колко характер се иска да се изправиш срещу всичко "най-модно" и с най-много клакьори и да кажеш - Тц. при мен е по-добре другояче?
Много е лесно даже да го кажеш, трудно е да го докажеш.
Сега ще направя един наклонен лежак от кибритена кутийка и ще го снимам? И какво?
И какво ще докажеш така? Че наистина работиш по такава технология или си просто лъжец?

П.п. Не става въпрос за теб Вальо. Но да отправяш някакво едва ли не "революционно" твърдение и да не можеш да приложиш и едно конкретно доказателство, а само общи приказки, е за какво говорим тогава?

Аз например, ако кошер ми даде по-малко от 150 кг. мед за сезона, му драсвам клечката и го изгарям. Така правя Селекция. :D
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: ДА РЕШИМ СПОРНИТЕ ВЪПРОСИ

Мнение от valyo »

колменеро написа:
.....
Аз например, ако кошер ми даде по-малко от 150 кг. мед за сезона, му драсвам клечката и го изгарям. Така правя Селекция. :D
Доооооооста радикално.
Предполагам при теб по този начин оцеляват само най-добрите кошери (сандъци ) :) :) :).

Твойта исторя ми прилича на онзи животновъд, дето си вдигнал тройно млеконадоя с прост трик. Всеки ден се разхождал между кравите си и си говорел сам на висок глас - "Мдааа, какво ще правим днес, мляко или месо?"

Е, аз никога няма да имам 100 кила от кошер на година, ама няма да ги паля. Дано поне тази събота да мога да ги наобиколя да ги успокоя, че не са заплашени от такова нещо. Че ако стигне до тях това инфо, да не се сдобият с някой инфаркт. :) :).
колменеро

Re: СВОБОДНА ТЕМА(разговорки с минимална модерация)

Мнение от колменеро »

Това за млякото и месото ми хареса. Ще трябва и аз да им вдигна мизата :wink: . Благодаря за съвета.
Публикувай отговор

Обратно към “Мнения / Opinions”