ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Information, articles, photos, plans and sizes for bee hives.

Модератор: valvrv

Публикувай отговор
denic
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 3:46 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от denic »

Направо не е истина ,как може такова нещо.
apis1964
Мнения: 289
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 8:06 pm
Местоположение: гр.Габрово
Обратна връзка:

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от apis1964 »

fermdimi написа:Angelov Заглавие: Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИПубликувано на: Чет Юли 02, 2009 6:09 pm
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 4:44 pm
Мнения: 4 Ето и от мен един производител.Много съм доволен!!!1
http://pchelarstvoto.hit.bg/makrev.html

Търсейки кой е Ангелов открих ето това ,та той е самия Макрев как няма да си прави реклама,
и защо пък точно с Катица,е на това всеки който ги познава може да си отговори.
И защо трябва да ти вярваме?Може би си от противниковата страна?
fermdimi
Мнения: 26
Регистриран на: Съб Ное 27, 2010 5:56 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от fermdimi »

А коя страна е противниковата?
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от dimitarbonev »

Много е лошо ако наистина форума става поле за нелоялна конкуренция.
Знаете ли? Установих есента, че лоялното партньорство може да постигне много по-добри резултати от нелоялната конкуренция. Всеки, който е бил на фестивала на меда в Пловдив през септември миналата година може да го потвърди. И клиентите бяха очаровани от това че вместо да го излъже да си вземе от неговия мед колегата препраща клиента там където има това, което търси. Такова партньорство донесе отлични резултати за всички участници и много благодарни клиенти, за които вече сме лични пчелари. Клиента снабдил се с това, което е търсил се връща и от кумова срама си взема нещо и от този който го е изпратил при колега. Е аз от тази кумова срама имам вече доста редовни клиенти.
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
Angelov
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 5:44 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от Angelov »

Далеч съм от мисълта да рекламирам който и да било или да плюя по някого.Просто изказах мнение, а вие сега и производител на кошери ме изкарахте. Не съм искал да засегна "Катица' просто казвам на мен какво се е случило, може да е и изключение.
Auguste Rodin

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от Auguste Rodin »

Да! Това е на Ангел Макрев момчето - Ангелов!
denic
Мнения: 18
Регистриран на: Нед Ное 14, 2010 3:46 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от denic »

Да убеден съм че е той.
Angelov
Мнения: 6
Регистриран на: Чет Юли 02, 2009 5:44 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от Angelov »

Абе стига сте говорили глупости! Дори не познавам Макрев. Ходил съм в магазина му в Пловдив, но не съм се виждал с него. Имаше някакво момиче там. И не обвинявайте човека заради мен...Ако ще критикувате давайте, но мен, а не човек,който няма нищо общо с темата. Съжалявам,че изказах мнение!
Аватар
stiffen
Мнения: 21
Регистриран на: Вто Дек 01, 2009 12:44 am
Местоположение: Кубрат 220 бр. - Фарар , 10 бр - Л.Р. и 75 бр.- Дадан
Обратна връзка:

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от stiffen »

Някой да знае производители на кошери близо до Разград?
Благодаря!
kuline
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Авг 16, 2009 5:27 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от kuline »

Някой да знае производители на кошери близо до Разград?
Благодаря!


1. с.Липник, Станчо дърводелеца - има снимки на направени от него различни видове пчелни сандъци. Дадан блат 12 рамков 33мм с един магазин без рамки и ламарина на покрива 65 лв. .
2. По пътя за ж.п. гара след моста на околовръстното в дясно има дърводелски цех с гатер забравих как се казва собственика. Той също произвежда различни видове пчелни сандъци.
valaz
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 9:48 pm
Местоположение: София

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от valaz »

valaz
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 9:48 pm
Местоположение: София

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от valaz »

Производител на кошери с. Въглевци , общ. Велико Търново произвежда всички видове кошери, допълнително боядисване с еко бои. ДБ 10 р. с един магазин - 56 лв.
ДБ 12 р с един магазин - 63 лв.
Работи и по програмите на МЗ за подпомагане. Предлага транспорт
тел.0878/532805; 0889/532805
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от tatu »

Някой купувал ли е кошери от Трифон Банев от Добрич и да си каже мнението за тях.
Диян Димитров
Мнения: 104
Регистриран на: Чет Апр 09, 2009 6:42 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от Диян Димитров »

Зарко, я сподели каква система са кошерите които ще вземеш в неделя? Каква дебелина са? Каква е цената на такова количество? С какво дъно са? В какво се изразява три годишната гаранция?
tmtsl
Мнения: 18
Регистриран на: Съб Май 15, 2010 6:39 pm

Re: ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА КОШЕРИ

Мнение от tmtsl »

burgas написа: Само мога да кажа че това е един от най големите мошенници в бранша!!!! :x .Разгледайте с името му и телефона му в гугал,и ще разберете.Всичките му снимки на кошери УЖ който са произведени от него, а реално са на други производители.Да не говорим,че му се цепят кошерите(направени от румански материал,които УЖ трябва да е родопски.)Саветвам ви да си вземете и валгомер като му закупувате от кошерите му.А,размерите все му куцат в повечето му случаи по 4-6 мм.И той му вика на тва,,АЙЙ СЯ ДА НЕ ИЗДРЕБНЯВАМЕ,,(по думи на куповач)!!!!!Мойте са правени от Вимекс Сливен и са с прекрасно качество,НО СА МНОГО СКЪПИЧКИ,за съжаление :( .
Няма нужда да съжаляваш за по-високата цена. Наистина на Вимекс са едни от най-качествените. Преди 3-4 години купих 50 ЛР "евтини" от един пишман-дърводелец и сега съжалявам. Върнах му около 10-12 корпуса на място, защото не пасваха един върху друг когато ги товарих. И ми се хили насреща като п........ След първата зима заприличаха на китайски къщурки. И вече сам си ги правя.
Публикувай отговор

Обратно към “Жилища на пчелите / Beehives”