въпрос относно кошер с чекмедже

Information, articles, photos, plans and sizes for bee hives.

Модератор: valvrv

Публикувай отговор
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

въпрос относно кошер с чекмедже

Мнение от valvrv »

преди време бях намерил сайт с кошер на който плодника излиза като чекмедже целия навън ,но му изгубих координатите .Сега съм намерил релси които позволяват това да стане и издържат до 40 кг тежест,ако някои има инфо къде да го намеря моля нека да каже че не ми се претърсва целия нет.
П.П
ако иска инфо за релсите някои също мога да помогна
Scutellator
Мнения: 756
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 6:15 pm
Местоположение: област Хасково

Re: въпрос относно кошер с чекмедже

Мнение от Scutellator »

http://www.holtermann-shop.de/index.php/cPath/1_160
Мисля ,че имаше и още един , но не си го спомям ,а и беше на немски - един такъв неугледен и нищо не му се разбира.
Поздрави
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Re: въпрос относно кошер с чекмедже

Мнение от valvrv »

Scutellator написа:http://www.holtermann-shop.de/index.php/cPath/1_160
Мисля ,че имаше и още един , но не си го спомям ,а и беше на немски - един такъв неугледен и нищо не му се разбира.
Поздрави
не е този онзи си беше направо кошер дадан-блат не съм сигурен на какъв език беше
34038
Мнения: 245
Регистриран на: Вто Мар 07, 2006 4:53 pm
Местоположение: Полски Тръмбеш 5180

Re: въпрос относно кошер с чекмедже

Мнение от 34038 »

Провери да не е в сайта с американските патенти.Ти пусна този сайт тука.Мога да ти дам линка,ако смяташ че е там.Аз не съм виждал.Преди години обмислях нещо такова,но касетъчно-4 касетки с по едно семейство.Но ми окрадоха целия,34 кошера ДБ пчелин и минах на ЛР
Вярните пътища са най-къси!
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Re: въпрос относно кошер с чекмедже

Мнение от valvrv »

34038 написа:Провери да не е в сайта с американските патенти.Ти пусна този сайт тука.Мога да ти дам линка,ако смяташ че е там.Аз не съм виждал.Преди години обмислях нещо такова,но касетъчно-4 касетки с по едно семейство.Но ми окрадоха целия,34 кошера ДБ пчелин и минах на ЛР
не сайт е дб на които плодника е с чекмедже имаше и снимки но съм изгубил сайта.Аз няма да го правя същия но ми се искаше пак да го видя
Публикувай отговор

Обратно към “Жилища на пчелите / Beehives”