Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за кошери

It buys- it sells - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.

Модератор: apis1964

yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за кошери

Мнение от yuni »

ware написа:Тези цени на кошерите са с рамки или без рамки ?

Това са цени на кошерите без рамки.
georgi20snaip
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Сеп 16, 2010 6:39 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от georgi20snaip »

Аз си купих 3 от тези и съм много доволен. Ще пазарувам и за напред мого е добра изработката , и цената си заслужава. Браво!!
krasimir99
Мнения: 18
Регистриран на: Чет Ное 04, 2010 3:06 pm
Местоположение: Варна

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от krasimir99 »

колега откаде си да си направим сметка и за пътя всепак,далеч ли си от Варна :wink:
yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от yuni »

Колега,имаш л.с. ;)



krasimir99 написа:колега откаде си да си направим сметка и за пътя всепак,далеч ли си от Варна :wink:
areabg
Мнения: 17
Регистриран на: Съб Мар 12, 2011 8:11 am

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от areabg »

Моля пишете за цената на рамки за ДБ, за начин/ и цена/ на доставка в София, минимални количества, срок ... Извинявам се ако е отговорено някъде!
yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от yuni »

areabg написа:Моля пишете за цената на рамки за ДБ, за начин/ и цена/ на доставка в София, минимални количества, срок ... Извинявам се ако е отговорено някъде!

Какви рамки(плодникови,магазинни) Ви интересуват?Колко бройки?Работим със собствен транспорт и с куриери.Пишете на лични.
roskata
Мнения: 1
Регистриран на: Пон Окт 25, 2010 10:09 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от roskata »

колега аз на скоро ти званях и смятам да си порачам 2 кошера това което виждам е целия кошер с магазина с хранилката аз сега се учя и може и да ми е неуместен вапроса но сам длажен да питам
мерси .лек ден
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от genata_fi »

Колега roskata,
ако не ти се обадят, обади се. Можем да ти свършим работа.
dimitrov76
Мнения: 1
Регистриран на: Чет Юни 03, 2010 8:27 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от dimitrov76 »

дали има налични 130 бр. 10рамков Д-Б с 2 магазина?
yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от yuni »

dimitrov76 написа:дали има налични 130 бр. 10рамков Д-Б с 2 магазина?

Колега,нали си също производител на кошери-знаеш подробностите :o ?!Кошерите се правят предварително по заявка на клиента.Уточняват се подробностите по изработката,плаща се капаро.Имаме няколко бройки налични на склад.За повече инфорнация yuni@abv.bg,на телефони,поместени в обявата или на л.с.Поздрави!
yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от yuni »

Обявата е актуална :)
esbericum
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Юни 03, 2011 8:23 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от esbericum »

Поръчах си 10 бр. ДБ с по 2 магазина от същите с комплект рамки. Наистина кошерите са дебели, масивни, с прилично качество.Поръчката беше изпълнена в срок. Единствения недостатък е че дървесината е червива, почти на всеки елемент от кошера има дупки от дървояд, което обезмисля всичко. Дупки от червеи има и по доста от рамките ! По- големите дупки са ги запълвали с кит , Аз умишлено си ги поръчах небоядисани, при самото боядисване всичко си личи.Кит-а и боята вършат чудеса, всичко замаскират, но червея си яде ли яде.До сега съм работил само със стари сандъци, исках да имам читав кошери и получих бонус червей.
Производителя е от Якоруда, Родопите. Знам че е хубав край, с хубави хора, с хубава дървесина...явно това било едно време, сега само края е хубав..
Искам да попитам ...в Родопите ориза с червеи ли си купувате от магазина, боба с гъгрица и т. н....Защо трябва да се прекарваме винаги един друг, малко ли ни е че държавата все ни клати... !?
Нищо здраве да е . Пожелавам им много "коректни" клиенти, колкото са коректни и те !
yuni
Мнения: 19
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:32 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от yuni »

esbericum написа:Поръчах си 10 бр. ДБ с по 2 магазина от същите с комплект рамки. Наистина кошерите са дебели, масивни, с прилично качество.Поръчката беше изпълнена в срок. Единствения недостатък е че дървесината е червива, почти на всеки елемент от кошера има дупки от дървояд, което обезмисля всичко. Дупки от червеи има и по доста от рамките ! По- големите дупки са ги запълвали с кит , Аз умишлено си ги поръчах небоядисани, при самото боядисване всичко си личи.Кит-а и боята вършат чудеса, всичко замаскират, но червея си яде ли яде.До сега съм работил само със стари сандъци, исках да имам читав кошери и получих бонус червей.
Производителя е от Якоруда, Родопите. Знам че е хубав край, с хубави хора, с хубава дървесина...явно това било едно време, сега само края е хубав..
Искам да попитам ...в Родопите ориза с червеи ли си купувате от магазина, боба с гъгрица и т. н....Защо трябва да се прекарваме винаги един друг, малко ли ни е че държавата все ни клати... !?
Нищо здраве да е . Пожелавам им много "коректни" клиенти, колкото са коректни и те !
Колега,мисля,че коментара ти е неуместен,изкривен и най-вече малко злобен.Мисля още,че кошерите ти излязоха за ''без пари''.Качеството на материала беше отлично,изработката също много добра.Ако на поне един кошер е имало дупки,както описваш,ние ще ти подарим два такива...Относно ''ориза с червеите и боба с гръгриците - може и някъде да си ги виждал(заедно или по отделно-незнам),ама не са в нашите кошери.Ама така си мислил,така си написал-проблема си е изцяло твой.За толкова години и толкова много клиенти,не е имало нито един такъв клиент като теб...Ама то хората сме различни.

П.С:А относно края и какви хора живеят прочети малко повече - и ако правиш някъде коментари,помисли малко повече преди на напишеш нещо и гледай да е поне вярно!
esbericum
Мнения: 13
Регистриран на: Пет Юни 03, 2011 8:23 pm

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от esbericum »

Хайде моля не ми се прави на обиден, че си и нахален, вместо да ми подаряваш кошери да бяхте ги направили от здрав материал.
Мислех да ти спестя снимките, да не ги поствам тук,но явно без нагледни материали няма да стане, да си видите добре дупките от червей.
Относно цената..ами аз не съм се пазарил, каквато пише такава съм платил, имам и платежните, ако искаш да ги сканирам да ги постна тук, да се види колко съм дал, за всичко съм си платил.
Не ми беше приятно да пиша предния пост, но още по-неприятно ми е да ме правят на глупак и то със собствените ми пари.И като съм писал , не съм писал за да се заяждам, това е реалността, просто искам да предпазя бъдещите ви клиенти, да имат едно на ум, да си оставят вратичка- неустойка червей.
Сега те питам- искаш ли да кача снимките ?
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: Производител на кошери(ДБ,многокорпусни) и рамки за коше

Мнение от ivandespotov »

esbericum написа:Хайде моля не ми се прави на обиден, че си и нахален, вместо да ми подаряваш кошери да бяхте ги направили от здрав материал.
Мислех да ти спестя снимките, да не ги поствам тук,но явно без нагледни материали няма да стане, да си видите добре дупките от червей.
Относно цената..ами аз не съм се пазарил, каквато пише такава съм платил, имам и платежните, ако искаш да ги сканирам да ги постна тук, да се види колко съм дал, за всичко съм си платил.
Не ми беше приятно да пиша предния пост, но още по-неприятно ми е да ме правят на глупак и то със собствените ми пари.И като съм писал , не съм писал за да се заяждам, това е реалността, просто искам да предпазя бъдещите ви клиенти, да имат едно на ум, да си оставят вратичка- неустойка червей.
Сега те питам- искаш ли да кача снимките ?
Качвай без да го питаш!
Публикувай отговор

Обратно към “Купува - продава / It buys- it sells”