40 лицензирани търговци защо не се обаждат?

Import - export - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Зависи от коя гледна точка го разглеждаш въпроса./Потърси и малко скрит смисъл зад думите ми/Колкото по бързо стане, толкова по добре за теб, за мен, за нос.Засега само си чешем езиците/тук/, хвърляме по някоя въдица за да е по интересно и нищо конкретно.Това трябва да се промени.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

коко написа:Зависи от коя гледна точка го разглеждаш въпроса./Потърси и малко скрит смисъл зад думите ми/Колкото по бързо стане, толкова по добре за теб, за мен, за нос.Засега само си чешем езиците/тук/, хвърляме по някоя въдица за да е по интересно и нищо конкретно.Това трябва да се промени.
e v dobria smisal ako poglednem 4e sme malki kama4eta i obarnem kolata moje i da promenim ne6to :D
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Започваш да мислиш в правилната посока.Това ми харесва.Вярвай , че от теб зависи "нещо",особенно когато не си сам.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Mislia 4e triabva pove4e idei da se spodeliat vav foruma ,pak moje i da se rodi ne6to po smisleno.lo6oto e 4e sme malko hora tuk o6te, kajete na priatelite si i kolegite si za tozi forum .pone tova na parvo vreme vseki moje da napravi :)
Plamen
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 7:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД
Обратна връзка:

Мнение от Plamen »

toko652003 написа:Mislia 4e triabva pove4e idei da se spodeliat vav foruma ,pak moje i da se rodi ne6to po smisleno.lo6oto e 4e sme malko hora tuk o6te, kajete na priatelite si i kolegite si za tozi forum .pone tova na parvo vreme vseki moje da napravi :)
Колко пчелари имат достъп до нета според вас бе хора?
Абонатите на Пчеларската преса ? Или пресата:)
Като идея е супер но гилдията е на такава възраст нали знаете , трябва да го пипнат, тогава да им кажеш , а може и да се съгласят да ти повярват , че има смисъл.
Гост

Мнение от Гост »

Plamen написа:
toko652003 написа:Mislia 4e triabva pove4e idei da se spodeliat vav foruma ,pak moje i da se rodi ne6to po smisleno.lo6oto e 4e sme malko hora tuk o6te, kajete na priatelite si i kolegite si za tozi forum .pone tova na parvo vreme vseki moje da napravi :)
Колко пчелари имат достъп до нета според вас бе хора?
Абонатите на Пчеларската преса ? Или пресата:)
Като идея е супер но гилдията е на такава възраст нали знаете , трябва да го пипнат, тогава да им кажеш , а може и да се съгласят да ти повярват , че има смисъл.
No vsepak kolkoto sme pove4e pove4e idei koito imat net pone;) :wink:
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Не сме много наистина, но доста повече отколкото си мислите.
Възрастните пчелари ,като цяло са консервативни за което не може да ги виним,но има много млади готови да попиват новото, отворени към промените.Форума наистина е слаб откъм посетители, но тепърва ще се пълни с колеги.Важно е според мен всеки от нас да организира един собствен форум около себе си и да му "снася" идеите "почерпени" тук.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Vazmojen li e iznosa na med bez da e preraboten?
Plamen
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 7:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД
Обратна връзка:

Мнение от Plamen »

toko652003 написа:Vazmojen li e iznosa na med bez da e preraboten?
Някой писа че е забранено да каже къде го е прочел .
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

И аз така съм чувал.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Ima li ia zabranata poso4ena v zakona za p4elarsto da ili ne mai 6te triabva da proveria ama ne mi se rovi ,4e to edin zakon samo zabrani
Plamen
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 7:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД
Обратна връзка:

Мнение от Plamen »

Скоро няма да е Наздраве :)
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Това няма голямо значение.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

коко написа:Това няма голямо значение.
Ne sam saglasen 4e niama pomisli malko skasiava se verigata proizvoditel kopuva4 kogato ne e preraboten meda :wink:
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Ако става въпрос за износ, скъсяването на веригата става чрез директен контакт с чужди търговци" посредници".Но дайте да доразработим нашия пазар и тогава да мислим за износ. И у нас има много неразработени ниши.
Публикувай отговор

Обратно към “Внос - износ / Import - export”