prodavam koseri dadan blat

Prices - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

Scutellator написа:Многокорпусния ми отнема по- малко време. Правя максимум 3 прегледа годишно. Един преглед трае 5 - 20 мин, много рядко ми се налага да вадя пита . Има достатъчно обем и не се рои , и да - вадя почече мед, щото развиват по-големи семейства.
Питите не се изкривяват и свличат, пчелите се развиват по-бързо пролетта, заради височината на рамката.
За останалото както сам можеш да се досетиш зависи от работата на пчеларя.
ами за питите като не си ги скопосал то те ще се изкривят ти какво би казал за дадан-блат на 2 плодника ?
а за колегата по нагоре дето дадан-блата бил като краза да ни пусне една статистика тука за великия многокорпусен дето се отваря 3 пати през годината колко мед восък прашец и прополис изкарва на година от кошер и колега нз от колко години гледаш пчели аз от 6 по моя статистика ти трябва да си гледал кам 60 години за да имаме един и същ опит по горе посочените 3 отваряния нищо лично
buci59
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 10:21 am
Местоположение: Силистра 50 бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от buci59 »

Колега plam400,не е важно колко пъти отваряш един кошер а като го отвориш какво виждаш в него и какво вършиш.Ако ти отваряш твоите по 5 пъти на ден това значи ли,че разбираш по-вече от колегата който само с 3 -4 отваряния успява да си подреди с-то,да го организира за работа и да го опази от рояване.Не разбира се,защото честото ти ровене е вследствие на грешки от предишни отваряния.
А между другото с правописа човек може да си създане мнение за личността.Аз вече си създадох такова за теб.
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

buci59 написа:Колега plam400,не е важно колко пъти отваряш един кошер а като го отвориш какво виждаш в него и какво вършиш.Ако ти отваряш твоите по 5 пъти на ден това значи ли,че разбираш по-вече от колегата който само с 3 -4 отваряния успява да си подреди с-то,да го организира за работа и да го опази от рояване.Не разбира се,защото честото ти ровене е вследствие на грешки от предишни отваряния.
А между другото с правописа човек може да си създане мнение за личността.Аз вече си създадох такова за теб.
buci59 много жалко че не мога да се вида с колегата ако идва на срещата щото ще съм в чужбина ако иска ще му платя пътя до добрич и да си направим среща аз ше дойда с цоньо георгиев и да видим как с 3 отваряния няма да се рои ще му сложи препаратите и ще ги зазими ако изобщо си чувал за цоньо георгиев ако не си моля те да не пишем повече по темата
а за 5 пати отваряне може да говориш на някои дето е с 5 10 кошера и до колкото за правописа ако толкоз може да си създадеш мнение мога да ти кажа само едно ходи да са застреляш някаде и го казвам дори и да получа банн от модератора нищо лично
харесвам ви форума но ми писна от тъпанарските изказвания то пчеларите като рибарите май станаха :!: :!: успех на всички
buci59
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 10:21 am
Местоположение: Силистра 50 бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от buci59 »

Тогава просто си намери друг форум.Този съвсем не е за теб.Тук тъпанарски исказвания няма,има мнения и съждения.А щом ти е писнало от пчеларите зачи ти е писнало и от пчелите.И май по добре да станеш рибар,само не знам дали ще те приемат и в техния форум.
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

buci59 написа:Тогава просто си намери друг форум.Този съвсем не е за теб.Тук тъпанарски исказвания няма,има мнения и съждения.А щом ти е писнало от пчеларите зачи ти е писнало и от пчелите.И май по добре да станеш рибар,само не знам дали ще те приемат и в техния форум.
buci59 хахаха колега моля те стига с глупости нека да бъдем хора от тапи исказвания ми е писнало не от пчелари или пчели се пак секи нормален пчелар знае за какво е стартовит нали ? то ако ми е писнало от пчели тогава ще пусна обява :
Продавам 200 семействеа Дадан-блат с разпечатваща машина 24 рамкова центрофуга това на Лега.Така че ако съм те обидил сори.А за рибарския нз дали имат форум ако си запознат ми го дай аз съм в ловно рибарското дружество ама нз дали имат форум
buci59
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 10:21 am
Местоположение: Силистра 50 бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от buci59 »

Успех в новото начинание.
http://www.fishbg.org/forum/
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

buci59 написа:Успех в новото начинание.
http://www.fishbg.org/forum/
хах мерси но и то не е ново та колега тогава кажи ми компетентно мнение щото аз си нямам представа от пчели както излиза само ми напиши коментарче по темата ако искаш де Добавки в захарния сироп аз наложех някои друго мнение ако получа някое компетентно може и да кажа още някое "некомпетентно" и проверено от доцент мнение та успех и високи добиви тази година
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

благодаря ти vankata22 но за сега съм зает от пчели орехи и лавандула ако остане време ще хварля едно око мерси
syzi
Мнения: 289
Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 3:27 pm
Местоположение: Русе, 280 бр. ДБ
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от syzi »

Хей момчета,ще се спрете ли?Колега plam400,мисля ,че buci59 е прав за грамотността на писането ти.
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

syzi написа:Хей момчета,ще се спрете ли?Колега plam400,мисля ,че buci59 е прав за грамотността на писането ти.
syzi имам 6 на матурата хахахаха просто няма да сложа запетая дори и да ме баннат инат го наречи и мисля че това е пчеларски форум а не форум по българска фиология ти как мислиш
аз не искам да се карам с никой единствено мога да дам съвет за бързо развитие на семейства дори и да няма паша и то ще е некомпетентен според колегите.за това мисля да не пиша само да гледам какво се пише и да сверявам.аз спирам вече :lol:
buci59
Мнения: 591
Регистриран на: Пет Яну 30, 2009 10:21 am
Местоположение: Силистра 50 бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от buci59 »

Поздравявам те за решението.Така ще е най-добре.
Последно промяна от buci59 на Пон Май 25, 2009 11:00 pm, променено общо 1 път.
syzi
Мнения: 289
Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 3:27 pm
Местоположение: Русе, 280 бр. ДБ
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от syzi »

:D
plam400
Мнения: 155
Регистриран на: Пон Апр 06, 2009 5:47 pm
Местоположение: Добрич

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от plam400 »

buci59 написа:Поздравявам те за решението.Така ще е най добре.
по умния отстъпва казали хората сори не можах да се сдържа а buci59 ще съм радостен ако наистина дадеш мнение за темата която ти писах по нагоре
П.С това ми е последното съобщение само лични :mrgreen:
kanor
Мнения: 17
Регистриран на: Нед Яну 28, 2007 8:54 am
Местоположение: Панагюрище
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от kanor »

обади ми се на 0888/60 18 58 и аз съм от Панагюрище,за отводките нямаш проблем.
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: prodavam koseri dadan blat

Мнение от valyo »

Писането само с малки букви мен лично ме дразни и се стремя да го избягвам защото е еврейски стил. Те така пишат. И в Щатите преди имаше еврейски почини да махнат главните букви.
За избягването на запетайките и въобще на нализането на разни "улеснения" като 6 вместо ш и 4 вместо ч, мисля че ни ограбва по малко. Примерите са много - загубили сме не само речниково но фонетично богатство поради разни "улеснения" от този вид.
Правим изказвания от рода на "не е толкова важно как ще го кажа/напиша", а после се чудм защо ни стават все по-неграмотни децата.
Аз лично, когато детето ми напави забележка, че казвам примерно "направимЕ" вместо "намравим", благодаря и се поправям:). Другото ми се струва стъпка в посака на изпростяването, чалгизацията и т.н.
Публикувай отговор

Обратно към “Цени / Prices”