Актуални цени

Prices - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
Публикувай отговор
GHoney
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 7:25 pm

Re: Актуални цени

Мнение от GHoney »

Руслан написа: Явно е тайна, защото в темата където колегата се похвали за цената от 6 лева, също го попитаха за търговеца, но отговор нямаше.Пази си контакта човека, да не вземе някой друг да го измести :lol:, българи сме все пак!
Ако все пак съм пропуснал отговора, се извинявам!
И типично по български трябва да се заяждате ли? Българи сме все пак, да. Но някои могат малко по-добре да си правят сметката от други. Кой ви е виновен, че клякате толкова? Не съм писал, защото дълго не съм влизал. Всички, които ме питаха на лични за информация и контакти с фирмата получиха всичко от мен. Но понеже устите на доста са по-големи от главите, решавайте си сами. Дадох ви достатъчно инфо. И бях искрен с вас...И ако трябва да съм искрен докрай, ще ви кажа, че догодина ако сме здрави, и на 6лв. няма да го дам ;)
Аватар
gorooo49
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Май 28, 2006 9:05 am
Местоположение: Пловдив Георги Георгиев
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от gorooo49 »

GHoney, защо не написа тук коя е фирмата, ами само на лични... Нека и останалите колеги да я научим....
Аватар
Niki S
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 1:54 pm
Местоположение: В. Търново

Re: Актуални цени

Мнение от Niki S »

GHoney, защо не написа тук коя е фирмата, ами само на лични... Нека и останалите колеги да я научим....
Елементарно е. Защото трябва да има разрешение от фирмата.
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: Актуални цени

Мнение от светльо »

GHoney написа: И бях искрен с вас...
Да - виждам, че ти харесва да делиш на Ние и Вие, и чест ти прави искреноста, че нямаш намерение да споделяш.
Хубавото в цялата работа е, че щом си намерил добър пазар ще се развиваш, другото хубаво е, че си помогнал по твои думи на някои колеги.
Но не е никак хубаво, не е приятно и разваля цялата мъжка картинка за теб, да заставаш през колегите т.е. над тях с това надменно отношение.
Хубава картинка става грозна - детето от богато семейство перчещо се със скъпите си матаронки пред бедните деца в детската градина.

Жив и здрав - до година вземи двойно, но какво ти пречи да се държиш колегиално (не те питам) което не значи, че трябва да си споделяш пазара.
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
GHoney
Мнения: 40
Регистриран на: Съб Окт 03, 2009 7:25 pm

Re: Актуални цени

Мнение от GHoney »

Светльо, ти съвсем я одари през просото...
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: Актуални цени

Мнение от tatu »

Какви са изкупните цени в момента и въобще някой купува ли
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от ivandespotov »

Шибани цени,във Видин предлагат 3.80!!!
Hristo Kasabov
Мнения: 85
Регистриран на: Чет Мар 04, 2010 11:44 am

Re: Актуални цени

Мнение от Hristo Kasabov »

Не! Нещата са много сложни !
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: Актуални цени

Мнение от tatu »

3,8лева за кг.чисто или с данък тиква ,а сега се говори усилено че ще се плащат осигуровки върху цялата сума за продаден пчелен мед просто чакат да минат изборите идиотите да гласуват за тях и да ни го начукат още повече
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от ivandespotov »

tatu написа:3,8лева за кг.чисто или с данък тиква ,а сега се говори усилено че ще се плащат осигуровки върху цялата сума за продаден пчелен мед просто чакат да минат изборите идиотите да гласуват за тях и да ни го начукат още повече
Не чисто, и данък върху тях!!!!
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от dimitarbonev »

tatu написа:3,8лева за кг.чисто или с данък тиква ,а сега се говори усилено че ще се плащат осигуровки върху цялата сума за продаден пчелен мед просто чакат да минат изборите идиотите да гласуват за тях и да ни го начукат още повече
Това е абсурдно. Най-малко трябва да се приспаднат разходите поне нормативно признатите. Миналата година се оказа, че след плащане на осигуровки и приспадане на нормативно признатите разходи съм вътре с двата крака и тогава какво. Ще връща ли пари държавата след като не съм изкарал и за осигуровките. Майе по-изгодно да се регистрирам като ООД и да си събирам фактури за разходите. Тогава ще ме хванат за .....
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
DAN
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 2:14 pm
Местоположение: Русе

Re: Актуални цени

Мнение от DAN »

Някой продавал ли е тази година мед? Какви са актуалните изкупни цени в момента? Чувам, че купували някъде по 6 лева за килограм на едро, но предполагам това е цена за акация.
Krasio1980
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Юни 30, 2011 10:07 pm
Местоположение: Добрич

Re: Актуални цени

Мнение от Krasio1980 »

icopir написа:В момента цената на изкупуване на меда в тарговишко е 1лв. за килограм.Чашата на тарпението ни започна да прелива ,но ние сме си свикнали,ами тъи де 500г. сме тарпели робство какво са тук някакви си 20-30г.ниски цени.Ништо чудно че големи пчелари със по 100 и нагоре кошера започват масово да разпродават пчелините си,а онези които се надяват че нештата ште се оправят след влизането ни в евро.саиуза ами то светат се крепи на глупаците,ами какво би станало ако тях ги нямаше,опа маи че и аз "спадах"кам тях ....да заштото вече не съм пчелар.Ами то вьв страна на абсурдите като нашата всичко е вазможно то Американците чували те за демокрация ,да се учат от нас момчетата.Ето за пример тиутиуна(нямам иу)издеистваха си мангалите от карджали субсидиики по 1лв. и нешто,ами пак ТАИ де толкоз циганчета ша умрат от глад ама са единни нешто което ние пчеларите не можем да постигнем за 15г.перистроики и криво разбрани демократични намерения на добронамерени таргаши."ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД" 8)
авторе разбирам ти мъката ама в Българския език има Щ и американци не се пише с главно А,аз моя мед го давам на 6 лв. на дребно,купува се..... на 4 лв се изкупува рапица и слънчоглед
пчеларството е проста работа за умни хора
Veselin
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Ное 25, 2011 9:18 am

Re: Актуални цени

Мнение от Veselin »

Колега ние му търсим на едро 6 лева а ти на дребно го даваш толкова?На дребно цената е 8-10 лева за полифлората отдавна,купува се.. :D
Krasio1980
Мнения: 112
Регистриран на: Чет Юни 30, 2011 10:07 pm
Местоположение: Добрич

Re: Актуални цени

Мнение от Krasio1980 »

Veselin написа:Колега ние му търсим на едро 6 лева а ти на дребно го даваш толкова?На дребно цената е 8-10 лева за полифлората отдавна,купува се.. :D
доста ще чакате да достигне това търсене,иначе от към труда на пчеларя съм за,но реалността е друга...на 8-10 лв едва ли ще си продадеш продукцията :?
пчеларството е проста работа за умни хора
Публикувай отговор

Обратно към “Цени / Prices”