Актуални цени

Prices - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
Публикувай отговор
icopir

Актуални цени

Мнение от icopir »

В момента цената на изкупуване на меда в тарговишко е 1лв. за килограм.Чашата на тарпението ни започна да прелива ,но ние сме си свикнали,ами тъи де 500г. сме тарпели робство какво са тук някакви си 20-30г.ниски цени.Ништо чудно че големи пчелари със по 100 и нагоре кошера започват масово да разпродават пчелините си,а онези които се надяват че нештата ште се оправят след влизането ни в евро.саиуза ами то светат се крепи на глупаците,ами какво би станало ако тях ги нямаше,опа маи че и аз "спадах"кам тях ....да заштото вече не съм пчелар.Ами то вьв страна на абсурдите като нашата всичко е вазможно то Американците чували те за демокрация ,да се учат от нас момчетата.Ето за пример тиутиуна(нямам иу)издеистваха си мангалите от карджали субсидиики по 1лв. и нешто,ами пак ТАИ де толкоз циганчета ша умрат от глад ама са единни нешто което ние пчеларите не можем да постигнем за 15г.перистроики и криво разбрани демократични намерения на добронамерени таргаши."ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД" 8)
Mangal

Re: Актоални цени

Мнение от Mangal »

icopir написа: В момента цената на изкупуване на меда в тарговишко е 1лв. за килограм.Чашата на тарпението ни започна да прелива ,но ние сме си свикнали,ами тъи де 500г. сме тарпели робство какво са тук някакви си 20-30г.ниски цени.Ништо чудно че големи пчелари със по 100 и нагоре кошера започват масово да разпродават пчелините си,а онези които се надяват че нештата ште се оправят след влизането ни в евро.саиуза ами то светат се крепи на глупаците,ами какво би станало ако тях ги нямаше,опа маи че и аз "спадах"кам тях ....да заштото вече не съм пчелар.Ами то вьв страна на абсурдите като нашата всичко е вазможно то Американците чували те за демокрация ,да се учат от нас момчетата.Ето за пример тиутиуна(нямам иу)издеистваха си мангалите от карджали субсидиики по 1лв. и нешто,ами пак ТАИ де толкоз циганчета ша умрат от глад ама са единни нешто което ние пчеларите не можем да постигнем за 15г.перистроики и криво разбрани демократични намерения на добронамерени таргаши."ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД" 8)
Тук май се усеща малко националистично настроение, моля без обиди и да се спазва някаква търпимост.
Като един "мангал" аз не мисля, че 500 години България е била под "робство", защото ако беше то сега българите щяха да са малцинство, а така наречените по-горе мангали мнозинство.
Относно субсидиите ... кое в България се върши така както трябва, та да се очаква каквато и да е справедливост при разпределението на пари ... байганьовската жилка ни кара да потъваме все по-надолу и по-надолу ...
Гост

Мнение от Гост »

OK "mangal" уважавам хора които си признават какви са.Аве пич какво излиза сега че не сме били под робство така ли,аха сега разбирам просто сме се продали за 500г. под аренда сега тази дума е на мода нали.За каква баи ганьовска жилка ми приказваш ве,когато някои "мангал" отиде в европа и започне да краде и след като го хванат:-абе бьлгарин съм бе сериозно.А за разпределението на парите ако има нешто за даване и за вземане :-чети новините как Европеиските даржави връштат субсидии,и тогава пак ште си приказваме...
Гост

Re: Актоални цени

Мнение от Гост »

Mangal написа:
icopir написа: В момента цената на изкупуване на меда в тарговишко е 1лв. за килограм.Чашата на тарпението ни започна да прелива ,но ние сме си свикнали,ами тъи де 500г. сме тарпели робство какво са тук някакви си 20-30г.ниски цени.Ништо чудно че големи пчелари със по 100 и нагоре кошера започват масово да разпродават пчелините си,а онези които се надяват че нештата ште се оправят след влизането ни в евро.саиуза ами то светат се крепи на глупаците,ами какво би станало ако тях ги нямаше,опа маи че и аз "спадах"кам тях ....да заштото вече не съм пчелар.Ами то вьв страна на абсурдите като нашата всичко е вазможно то Американците чували те за демокрация ,да се учат от нас момчетата.Ето за пример тиутиуна(нямам иу)издеистваха си мангалите от карджали субсидиики по 1лв. и нешто,ами пак ТАИ де толкоз циганчета ша умрат от глад ама са единни нешто което ние пчеларите не можем да постигнем за 15г.перистроики и криво разбрани демократични намерения на добронамерени таргаши."ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД" 8)
Тук май се усеща малко националистично настроение, моля без обиди и да се спазва някаква търпимост.
Като един "мангал" аз не мисля, че 500 години България е била под "робство", защото ако беше то сега българите щяха да са малцинство, а така наречените по-горе мангали мнозинство.
Относно субсидиите ... кое в България се върши така както трябва, та да се очаква каквато и да е справедливост при разпределението на пари ... байганьовската жилка ни кара да потъваме все по-надолу и по-надолу ...

Моите поздравления!След като с честен труд си вадиш хляба,ти вече се различаваш от другите крадливи циганета.Дай боже повече твои събратя да те последват.Колкото до 500 години турско робство,ти там не се бъркай!Много сме чувствителни на тази тема.
Georgi Zhelev Georgiev
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Дек 05, 2005 11:11 pm
Местоположение: Стара Загора / София
Обратна връзка:

Мнение от Georgi Zhelev Georgiev »

Може ли модераторите да поправят правописната грешка на тази тема.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Re: Актоални цени

Мнение от коко »

icopir написа: В момента цената на изкупуване на меда в тарговишко е 1лв. за килограм.Чашата на тарпението ни започна да прелива ,но ние сме си свикнали,ами тъи де 500г. сме тарпели робство какво са тук някакви си 20-30г.ниски цени.Ништо чудно че големи пчелари със по 100 и нагоре кошера започват масово да разпродават пчелините си,а онези които се надяват че нештата ште се оправят след влизането ни в евро.саиуза ами то светат се крепи на глупаците,ами какво би станало ако тях ги нямаше,опа маи че и аз "спадах"кам тях ....да заштото вече не съм пчелар.Ами то вьв страна на абсурдите като нашата всичко е вазможно то Американците чували те за демокрация ,да се учат от нас момчетата.Ето за пример тиутиуна(нямам иу)издеистваха си мангалите от карджали субсидиики по 1лв. и нешто,ами пак ТАИ де толкоз циганчета ша умрат от глад ама са единни нешто което ние пчеларите не можем да постигнем за 15г.перистроики и криво разбрани
демократични намерения на добронамерени таргаши."ПОМОГНИ СИ САМ,ЗА ДА ТИ ПОМОГНЕ И ГОСПОД" 8)
Ами не продавай на 1 лв. - направи го на ракия /както правят някои/, или излизай по базарите в страната. Колкото до това , че не сме единни - вярно е. Така е защото има много бял хляб , който може да се крадне от залъка на обикновенния пчелар. Всичко ще си дойде на мястото, но след време. А дотогава - спасявай се сам или в комбина с някой.
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Мнение от ттитто »

Georgi Zhelev Georgiev написа:Може ли модераторите да поправят правописната грешка на тази тема.
готово!
DAN
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 2:14 pm
Местоположение: Русе

Re: Актуални цени

Мнение от DAN »

Изкупуват го на 3,40 лв./кг. !
аааа35
Мнения: 201
Регистриран на: Съб Юли 12, 2008 10:23 am
Местоположение: разград

Re: Актуални цени

Мнение от аааа35 »

дали ще стане 5 лв на едро?
Shilo
Мнения: 115
Регистриран на: Съб Май 10, 2008 1:14 am
Местоположение: Плевен
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от Shilo »

С тази инфлация, през следващата година да.
nikos
Мнения: 12
Регистриран на: Вто Авг 05, 2008 6:02 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от nikos »

аааа35 написа:дали ще стане 5 лв на едро?
3.8лв
аааа35
Мнения: 201
Регистриран на: Съб Юли 12, 2008 10:23 am
Местоположение: разград

Re: Актуални цени

Мнение от аааа35 »

малко е.ще изчакам нова година,да видя каква ще бъде инфлацията
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Актуални цени

Мнение от Gojyto »

Я някои хост да затовори тая тема направо.Дали сме били под турско робство.Ретори4ни вапроси....А който купува на 1 лв меда, му кажете 4е захарта е 1.50.....
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: Актуални цени

Мнение от toko652003 »

За момента, какви са?
Споделете за да си сверим часовниците.
toko6520035927(Skype)
Аватар
Boro
Мнения: 583
Регистриран на: Вто Фев 24, 2009 8:10 pm
Местоположение: Ловеч / Вълчитрън

Re: Актуални цени

Мнение от Boro »

В Ловеч 3,50 за кг., над тон - 3,80. За акацията не знам.
Изображение Изображение
Всички се раждат и всички умират, но малцина разбират защо живеят
Публикувай отговор

Обратно към “Цени / Prices”