statistika -ceni

Prices - honey from bees, beebread from bees and beeswax from bees.
Публикувай отговор
Гост

Мнение от Гост »

toko652003 написа:NE mislia da komentiram pove4e temata s cenite za6toto mai niama nikakav smisal i cenite zasega ne zavisiat ot proizvoditelite :? :!:
напротив зависят ....
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Anonymous написа:
toko652003 написа:NE mislia da komentiram pove4e temata s cenite za6toto mai niama nikakav smisal i cenite zasega ne zavisiat ot proizvoditelite :? :!:
напротив зависят ....
Кой си ти и поне ми обясни как зависят, защото май на мен нещо не ми е ясно?
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Niama zna4enie koi e da poiasni po kakav na4in zavisiat :? dori v momenta makar 4e tova go pisah predi meseci mislia :wink: cenite zavisiat ot 6epa hora,a ne ot mnogoto p4elari 8) pone zasega e taka :idea:
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Niama nujda ot besmisleni sporove prosto govorete za cenite kakvi sa v momenta pone kato teku6ta informacia kak varviat v momenta da si sveriavame 4asovnika pak bilo i kato statistika dori :lol:
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

Цена на меда

Мнение от Neli »

На жп гара София, в единия от пчеларските магазини изкупуват акациев мед по 4 лева за кг в тенекии по 20-25кг
Neli
Мнения: 19
Регистриран на: Съб Фев 19, 2005 4:17 pm

цени

Мнение от Neli »

За да предлага такава цена,навярно няма акациев мед.Знаем какви цени дават - 1.60 до 2 лв.
Златко Станчев

Мнение от Златко Станчев »

Здравейте приятели!!!!
За първи път пиша във Форума,каза ми го един приятел от София.Аз съм oт Русе и имам около 15тона пчелен мед и няма на кого да продавам.Ако имате нещо в предвид ми пишете,моля Ви.Цените са нищожни до 1.80-1.90.А има и нахалници който изкупуват дори и на 1.2.Такава наглост не е била никога.Моля Ви някой ако има нещо в предвид да пише,ако знае каде е най-високия пазар на пчелен мед.До сега по-висока цена от 2.00(max.) не съм срещнал никаде.Ако някой знае някаква по висока цена да пише.Имаше мнение който спомена,че имало някакви хора от Плевен,който изкупували на 2.5лв за кг.Някой ако има повече инфо да пише.
Благодаря Ви приятели предварително
Гост

Мнение от Гост »

Рам комерс нали купуваше по 3 лева ?
Гост

Мнение от Гост »

А някакви данни за тях можете ли да ми дадете?
Как купуват,на място ли плащат,някакви телефони и т.н.
Благодаря Ви предварително.
Гост

Мнение от Гост »

Рамкомерс не купуват на 3 лв., а от 1,60 до 2 лв. в зависимост от вида на меда и количеството. Вчера им се обаждах :(
Гост

Мнение от Гост »

tc tc tc tc tc tc tc tc tc tc
Dobre de ima li nqkoi koito da kupuva na pove4e ot 2 leva
izobshto ima li takyv 4ovek v Bylgariq
Nqkoi beshe spomenal 4e v Pleven imalo,nqkoi koito izkupuva na 2.5lv.Zashto ne se obadi toq 4ovek koito beshe pusnal tova mnenie,da dade danni za teq hora da kaje naistina ima li takiva hora ili nqma.
Ili i te sa prosto fantomi
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

В България е загубена работа да говорим за цени засега ,някои знае ли на румънските пчелари по колко им искупуват меда? :wink:
Plamen
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 7:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД
Обратна връзка:

Мнение от Plamen »

Даийте прясна информация за цените по региони за да сме в час .
Изобщо някъде има ли изкопуване и как се плаща ?
Plamen
Мнения: 49
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 7:27 pm
Местоположение: РАЗГРАД
Обратна връзка:

Мнение от Plamen »

В Разград е същото и вземат не повече от 100 - 200 кг. ??
Гост

Мнение от Гост »

Случайно някой да знае кой купува мед.Изобщо има ли такъв човек да купува и какви са актуалните цени.
Публикувай отговор

Обратно към “Цени / Prices”