Кошери - регистрация в общината ?

Публикувай отговор
ludiqmaks
Мнения: 127
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 9:04 pm
Местоположение: Белослав

Кошери - регистрация в общината ?

Мнение от ludiqmaks »

Здравейте :D От скоро имам два кошера на село и комшиите искат да ми правят мръсно :?
Трябвали да ги регистрирам в общината ветеринарната или нещо подобно,заданеми направят някой акт в бързината :(
Предварително благодаря.
Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.
iasen2
Мнения: 91
Регистриран на: Съб Май 09, 2009 6:27 pm
Местоположение: Русе 20 многокорпусни
Обратна връзка:

Re: какво трябва да направя

Мнение от iasen2 »

Нали знаеш - няма добри съседи , има високи огради :)
По принцип поддържането на малък брой кошери е много трудно , препоръчвам ти да ги увеличиш на 4-5 , а на съседа си да даваш по един буркан всеки път като центрофужиш
Аз поне така правя с моите съседи .
Това си е като ритуал :)
Поклон пред всички пчели ,геройски загинали в борбата с лошите пчеларски практики !
ludiqmaks
Мнения: 127
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 9:04 pm
Местоположение: Белослав

Re: какво трябва да направя

Мнение от ludiqmaks »

Здравейте :D Благодаря за мненията . Реших да си направя пчели в гората защото мисля да увелича бройката на кошерите и да засея покрай пчелина ЕВОДИЯ И ЛОФАНТ.
Та нали съм новобранец пак да попитам трябвали да ги регистрирам по същия начин или подобен :oops:
Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.
ludiqmaks
Мнения: 127
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 9:04 pm
Местоположение: Белослав

Re: какво трябва да направя

Мнение от ludiqmaks »

Ще попитам още нещо :| Всеки ми казва че ще ми откраднат кошерите :? Гледам в раьона има няколко пчелина в гората от доста години.Та някой дали са го крали да сподели мнение :roll:
Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.
Аватар
Dinko
Мнения: 1816
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: Кошери - регистрация в общината ?

Мнение от Dinko »

Който го е страх от мечки не ходи в гората.
Публикувай отговор

Обратно към “Образование / Лицензиране / License”