земеделски производител

Публикувай отговор
mitko68
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Май 09, 2011 8:11 pm

земеделски производител

Мнение от mitko68 »

Здравейте колеги,имам една питанка.Пчелина ми е регистриран на името на баща ми като земеделски производител защото аз съм безработен и се занимавам с пчеличките,но той почина преди 6 дена,майка ми е жива и тя е пенсионерка,при тази ситуация може ли някой да ми каже какъв е редът сега.Благодаря ви предварително.
бобиК
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Фев 04, 2012 5:50 pm

Re: земеделски производител

Мнение от бобиК »

mitko68 написа:Здравейте колеги,имам една питанка.Пчелина ми е регистриран на името на баща ми като земеделски производител защото аз съм безработен и се занимавам с пчеличките,но той почина преди 6 дена,майка ми е жива и тя е пенсионерка,при тази ситуация може ли някой да ми каже какъв е редът сега.Благодаря ви предварително.
Лека му пръст на татко ти.
Казваш безработен, това значи ли че вземаш някакви помощи от държавата или не? Ако вземаш, изчакай да свършат и се регистрирай ти. Тъкмо ще се самоосигуряваш и няма да имаш проблеми с доктори и зъбари. Ако си намериш работа, това няма да ти пречи, твой избор е дали продължиш да се осигуряваш като ЗП или не (т.е. да декларираш пред данъчните, че не развиваш вече дейност като ЗП).
Публикувай отговор

Обратно към “Закон за пчеларството / Beekeeping law”