Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

OVanBASTEN
Мнения: 121
Регистриран на: Чет Ное 10, 2011 6:14 am

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от OVanBASTEN »

Gojyto написа:В съвети по земеделието аз по принцип като ходя и им обяснявам какви са правилата на програмите...ама по принцип трябва да знаят да.
Според мен ПРИНЦИПЪТ е един - да се ходи редовно на училище и да се учат уроците колкото се може по-добре!
Иначе.....принципно си прав! Но щом са стигнали до там, ти да им обясняваш....няма да бъде изненада тази служба във вашия град да бъде закрита....принципно!
Аватар
ba4o_ivan1976
Мнения: 633
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 8:17 am
Местоположение: чилина
Обратна връзка:

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от ba4o_ivan1976 »

OVanBASTEN написа:
Gojyto написа:В съвети по земеделието аз по принцип като ходя и им обяснявам какви са правилата на програмите...ама по принцип трябва да знаят да.
Според мен ПРИНЦИПЪТ е един - да се ходи редовно на училище и да се учат уроците колкото се може по-добре!
Иначе.....принципно си прав! Но щом са стигнали до там, ти да им обясняваш....няма да бъде изненада тази служба във вашия град да бъде закрита....принципно!
Ако наистина е така тая служба трябва да бъде закрита и управляващите и да бъдат уволнени и да бъдат съдени за пропуснати ползи от населението !!!
http://ba4o.mylivepage.com/ Изборът, а не случайността определя съдбата на човек.
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от Gojyto »

Принципно като си тъп и няма кво да кажеш си мълчиш ованбастен.
hakama
Мнения: 40
Регистриран на: Сря Апр 01, 2009 1:56 pm

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от hakama »

Koлеги, можете ли да ми кажете дали като се рег. като ЗП и ме одобрят по програмата ще мога да работя на пълен работен ден (не 4часов, както е 112), че не си спомням дали имаше такова условие в наредбата?
Също така, минималната обработваема площ 5 или 10дка? (ако е само поляна и ако е овощна градина+поляна); Как стоят неща с арендата?
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от dimitarbonev »

Като се регистрираш като ЗП може да си работиш и на пълен работен ден. Можеш с всичко да се регистрираш, дори само с пчелите. Няма проблеми с арендата. Сключваш договор и го декларираш в заявлението.
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
ефенди
Мнения: 52
Регистриран на: Чет Ное 13, 2008 4:25 pm
Местоположение: Добрич

Re: Кредитиране по пчеларската програма за 2012 Мярка 141

Мнение от ефенди »

Колеги ако някой е кандидатствал по НПП с кредит , моля да го обясни -стъпка ,по стъпка..Благодаря ви...
Публикувай отговор

Обратно към “Кредити от държавата / Credits and grants”