ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Публикувай отговор
Аватар
bobmastar
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 1:10 pm
Местоположение: В.Търново 70 ДБ кошера

ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Мнение от bobmastar »

Колеги има тема за НЕлоялни търговци искупуващи нашата продукция - смятам че е нормално да има тема лоялни такива, нека всеки да сподели на кого продава и на какви цени и условия проби договори фирма телефони и др.
Ако може и да знаем и района надявам се че темата ще е много полезна за младите пчелари, защото реализацията на продукцията е важен краен етап на нашия труд.

пс.Ако админа сметне темата за дублирана или ненужна да я истрие.
Аватар
ba4o_ivan1976
Мнения: 633
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 8:17 am
Местоположение: чилина
Обратна връзка:

Re: ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Мнение от ba4o_ivan1976 »

За съжаление по нашият край лоялни търговци НЕМА!!! Дано при вас да има!!!
http://ba4o.mylivepage.com/ Изборът, а не случайността определя съдбата на човек.
ivan5555
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 7:26 pm

Re: ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Мнение от ivan5555 »

лоялен търговец в нашата държавица за мене няма.почти никой в тоя форум ни казва къде и за колко си е продал меда
Аватар
bobmastar
Мнения: 106
Регистриран на: Пон Дек 01, 2008 1:10 pm
Местоположение: В.Търново 70 ДБ кошера

Re: ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Мнение от bobmastar »

Защо не е ли това тази взаимопомощ, която всички трябва да си даваме?
Защо трябва да произведеш един продукт, като не се купува или си на загуба?
Защо трябва да помагаш на другите да правят кошери и да гледат пчели, като ще са на загуба?
Защо трябва да пишеш във форума като гласът ти ще е глас в пустиня?
Защо от всички колеги който пишат във форума никой не помага на другия да спечели?
Защо толкова много хора прочетоха темата и всички мълчат?
Може би защото сме еснафи и завистници и ни е яд на всеки, който има и един кошер по-вече от нас или е извадил малко по вече мед от нас, а не дай си боже го е продал по на сметка.

Това е колеги и форума е като нас и като държавата ни, но аз съм оптимист ние динозаврите ще си отидем и ще дойдат нови по-добри хора.
Успех на всички слепи и неми да си вадим медеца и да си го ядем сами.
Аватар
Niki S
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 1:54 pm
Местоположение: В. Търново

Re: ЛОЯЛНИ ТЪРГОВЦИ по райони

Мнение от Niki S »

[quote="bobmastar"]Защо не е ли това тази взаимопомощ, която всички трябва да си даваме?

Не, какво ще правим заедно, парите ли ще му броя или той центрофугата ми ще върти. Това са коренно различни дейности кото се урегулират със правила, наредби и т.н. стига да са действащи и коректно разписани. И в другите сектори имат проблеми производитил- търговец.



Защо трябва да произведеш един продукт, като не се купува или си на загуба?

Пазара е определящ, ако има нужда от този продукт ще се произведе, ако няма.....фалираш. Много колеги произвеждат и продават успешно.



Защо трябва да помагаш на другите да правят кошери и да гледат пчели, като ще са на загуба?

Така е редно, и на мен са помагали и съм длъжен да предам щафетата на следващите. Мнозина отглеждат пчели за собствени нужди и удоволствие и печелят "много".


Защо трябва да пишеш във форума като гласът ти ще е глас в пустиня?

Ееее ...не е така. Мрежата ми е единствен учител и съм доволен. Има доста колеги ще отговорят на въпрос или теза. И тука има неписани правила..... например на конкретен и осмислен въпрос по принцип има отговор.


Защо от всички колеги който пишат във форума никой не помага на другия да спечели?

На мен ми помагат, и печеля опит - другото ще си дойде със времето..........



Защо толкова много хора прочетоха темата и всички мълчат?

За икономист този въпрос е некоректен ........какво очакваше телефони , имена, адреси, фирми.
Публикувай отговор

Обратно към “Кредити от държавата / Credits and grants”