меда прилаган при бебета (новородени)

10 ПРАВИЛА ЗА КУПУВАНЕ НА ПЧЕЛЕН МЕД

Модератор: Майка

dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от dimitarbonev »

де всички лекари да бяха такива
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
Borko
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:54 am
Местоположение: София

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от Borko »

Hellstorm написа::D Borko, не съм "маме" а "тате"... :D Малката не е толкова малка - на 5 и половина е, а аз малко се дублирах и писах в две теми за това. Тка се получи.
А между другото съм много доволен от личната лекарка на малката - прашецът е по нейна препоръка. Не се притеснява жената заедно с лекарствата да ползва най-различни методи /от топенето на краката в гореща вода, вестника с ракия на гърлото, та до пчелния прашец/ за да помогне на детето. Повечето лекари хърлят рецептата и до там, а тя все гледа да намери най естествения начин да се пребори болестта. Евала.
Извинявай! :wink: Посмях се, какво да се правя! :lol: Разбира се, щом имаш пълно доверие на докторката - това е най-важно! Иначе, колкото мами и татковци - толкова и начини за грижа за децата. Винаги съм смятала, че мислещите родители най-добре знаят какво е полезно за децата им, защото ги познават най-добре. Желая ти успех!И браво на таткото, дето се интересува!
Hellstorm
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 10:20 pm
Обратна връзка:

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от Hellstorm »

Ха сега де! :shock:
Borko написа:
Hellstorm написа::D Borko, не съм ...
.... Винаги съм смятала, че ...
Каква стана тя!?! Borko пък май се оказва жена... :lol:
И аз се посмях :D
А интересното за захарта, е че не успях да я накарам да изяде бучка захар с 3-4 капки клеева тинктура върху нея. Изобщо не я съблазни захарта! Иначе пакетчетата захар за кафе са друга работа... :lol:
От нищо нещо не става.
http://krem-za-men.de31.com
Hellstorm
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 10:20 pm
Обратна връзка:

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от Hellstorm »

Забравих: Благодаря за пожеланието!
От нищо нещо не става.
http://krem-za-men.de31.com
Angel_A
Мнения: 77
Регистриран на: Чет Фев 05, 2009 8:10 pm
Местоположение: Пловдив

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от Angel_A »

Уважаеми "маме и "тате" позволете ми да споделя своят личен опит.
Може би много от по-възрасните колеги и колежки си спомнят времената отпреди 20-тина и повече години когато по магазините нямаше толкова вносни бебешки стоки като памперси, шишета за хранене, биберони залъгалки и др., а родното ни производство беше под всякаква критика.
Та на въпроса по-онова време синът ми едномесечно бебе на нощното си шкафче винаги имаше една чашка с мед в която беше натопен биберон залъгалка. В момента когато (обикновенно вечер през ноща) се опитваше да заплаче му се даваше този биберон. В рамките на десетина минути той успяваше да изсмуче меда колкото е поел биберона (не е чак толкоз много понеже това все пак е най-обикновен каучук) и заспиваше отново като къпано бебе. В интерес на истината тогава не съм предполагал за някаква вреда на меда защото по тази рецепта са отглеждани децата на повече от три поколения в нашата фамилия. До този момент на никой от фамилията ми не се е получило някакво заболяване или аномалия от приема на мед от най-ранна детска възраст (дори напротив обикновенно сме били по-здрави от другите деца по отношение на вирусните болести). Успех при отглеждането на здраво бъдещо поколение.
Вдъхновяват ме позитивните хора от които съм заобиколен.
Hellstorm
Мнения: 13
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 10:20 pm
Обратна връзка:

Re: меда прилаган при бебета (новородени)

Мнение от Hellstorm »

Амии, малко не ми се иска да го казвам, или поне да не съм прав, но май времената са били други. По онова време и думички като замърсен въздух, нитрати, подобрители, емулгатори, Еххх, генномодифицирани храни и т.н. май бяха доста по-кът отколкото сега. При днешния бум на алергии май ситуацията е друга.
От нищо нещо не става.
http://krem-za-men.de31.com
Публикувай отговор

Обратно към “Потребители на пчелни продукти / Apian merchandises users”