Новооткрит магазин за пчеларски продукти и инвентар в София

Справочник на търговците, производителите и магазините за пчеларски инвентар във всички области в страната. Всеки може свободно да добави липсващ магазин в съответната област.
Моля не пускайте нови теми а само отговори
за да е по прегледно.
valyo
Мнения: 722
Регистриран на: Пон Юли 20, 2009 1:21 pm
Местоположение: София.
Обратна връзка:

Re: Новооткрит магазин

Мнение от valyo »

В София има доста пчеларски магазини. този на колежката изглежда добре обзаведен, но тя срамежливо мълчи за цените - разбираемо. Иска хората да оидат на крака, все нещо ще купят.
На мен са ми най-удобни 2та пчеларски магазина на женския пазар. Единя на г-н Михайлов на Симеон между Вашингтон и Борис I-ви. : Магазин Пчела, другия - поголям и с повече неща е на 2 крачки от там на Княз Борис I.
Магазина на Котларски е на Дондуков 11, както се вижда от линка.
Двата на гарата са с най0-удължено работно време - мисля само там можеш да идеш след 6.
Има и други по ХАджи Димитър, центъра, Стрелбище не ное ти трябва
rulom

Re: Новооткрит магазин

Мнение от rulom »

Мисля си, че всеки търговец би спечелил повече ако магазина му има и сайт в който да са дадени артикулите и цените. Иначе е хубаво че, както се каза някъде по-горе, магазина работи с Еконт, ама как да поръчаме като не знаем какво има. И снимките са хубави, но освен витрини и рафтове със стока, друга представа не мога да добия....даже си мисля, че всеки може да нащрака подобни снимки и да ги пусне в тема. Нито лице за контакти, нито име на фирма, нито тел.........абе с две думи никакво инфо, пък работели с Еконт :roll: . А и съгласете се, че за 1-2 рамкоповдигача и 1 пушалка няма да се надигна да ходя до София, а ще потърся други подобни магазини и ще поръчам нещо което мога да видя в сайта им.
Разбирам, че така поднесена темата за магазина предоставя възможност за ежедневен ъпдейт и съответно по-голяма реклама, чрез избутване в първите редове на раздела, ама аз най-много да вляза още 1-2 пъти и като не видя линк към сайта на магазина, ще загубя интерес към темата.
За пример мога да дам магазина на колегата от Пловдив http://www.hoseyni.com/index.php


П.П. Извинявам се за по-горните си думи, но не съм съвсем прав :wink:
Благодарение на снимката от витрината се поразрових и открих, че фирмата е чужда, та затова създаването на сайт на български език не е от приоритетите, НО все пак стоя зад тази част от думите си, че ако се държи на оборот би трябвало да има и онлаин пазаруване :wink: http://www.evrotom.org/evrotom_predstavnistva.html
Публикувай отговор

Обратно към “Търговци, производители и магазини / Tradesmen, producers and shops”