хашимото

Модератор: syzi

Публикувай отговор
Lilly
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 11:10 am

хашимото

Мнение от Lilly »

от около 5 години лекувам стерилитет. като последно открихме проблем с щитовидната жлеза и ми поставиха диагноза тироидит на хашимото. диагнозата е поставена на база ехографски преглед от 2-ма специалисти. жлезата е увеличена и с множество възли. пия само селен 3 х 50 мкг, но като ми свърши опаковката ще пия 1 х 200 мкг (с лекарско позволение). тироксин не ми е изписан защото всичките ми хормони и антитела са в норма. попитах лекарката как гледа на лечение на хашимотото с пчелни продукти и тя каза че одобрява. като я попитах обаче какво и как да пия тя каза да попитам съответния специалист тъй като тя не е такъв.
въпроса ми е какво и колко за хашимото.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Re: хашимото

Мнение от коко »

Lilly написа:от около 5 години лекувам стерилитет. като последно открихме проблем с щитовидната жлеза и ми поставиха диагноза тироидит на хашимото. диагнозата е поставена на база ехографски преглед от 2-ма специалисти. жлезата е увеличена и с множество възли. пия само селен 3 х 50 мкг, но като ми свърши опаковката ще пия 1 х 200 мкг (с лекарско позволение). тироксин не ми е изписан защото всичките ми хормони и антитела са в норма. попитах лекарката как гледа на лечение на хашимотото с пчелни продукти и тя каза че одобрява. като я попитах обаче какво и как да пия тя каза да попитам съответния специалист тъй като тя не е такъв.
въпроса ми е какво и колко за хашимото.
Стоимир Младенов, Пучинкова - допитай се до тяхните книги.
Lilly
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 11:10 am

Мнение от Lilly »

обърнах книжарниците нагоре с краката и никъде ги няма. къде да ги търся. до сега търсих по автор. как са заглавията. и как й е първото име на пучинкова. иначе мерси за включването
DAN
Мнения: 427
Регистриран на: Сря Май 18, 2005 2:14 pm
Местоположение: Русе

Мнение от DAN »

От вестник Пчела и кошер: д-р Евгени Петков /апитерапевт/. Пиши му и чакай отговор.
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Lilly написа:обърнах книжарниците нагоре с краката и никъде ги няма. къде да ги търся. до сега търсих по автор. как са заглавията. и как й е първото име на пучинкова. иначе мерси за включването
Едната беше "Апитерапия", но аз я имам и ще погледна.
Lilly
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Май 08, 2006 11:10 am

Мнение от Lilly »

мерси отново на всички включили се
Публикувай отговор

Обратно към “Апитерапия / Apitherapy”