Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.

Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Пречат
37
41%
Помагат
39
43%
Не мога да преценя
14
16%
 
Общо гласове: 90

valeri_staropatica
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 8:26 pm

Re: Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Мнение от valeri_staropatica »

По програмата вече имам 100 кошера и 50 на дъщеря ми.Това на 80% си е чист подарък от държавата,взет първата и втората година без проблем и бутаница,щото болшинството сте тъпи! :lol: Тъпи сте и не можете да проумеете :roll: че тези пари по програмата трябва да се дадът за отглеждане на пч.с-во,било то на редовия пчелар,било то на майкопройзводителя или академика.В главата на българина изпъква мегаломанията.Аз искам да си се запази популацията на пчелите,но те да имат едно добро и равномерно покритие на районите,а не струпване на дори и 100 кошера на едно място.
valeri_staropatica
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Окт 26, 2010 8:26 pm

Re: Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Мнение от valeri_staropatica »

Продължение :arrow: Горния драскач съм сигурен,че не е ходил никаде дори и в ДФ Земеделие.Такива кухи плямпалници непрекъснато слушам у село в кръчмата.Аз имам контакти във Видин и Монтана.Там служителите са МЛАДИ ,КОМПЕТЕНТНИ,НЕ ИЗПИТВАТ СТРАХ ДА ПОПИТАТ ПО-ВИСШЕСТОЯЩИ ЗА НЕЯСНОТИЙ,ЛЮБЕЗНИ,БЪРЗО РАБОТЯТ,НЕМА ЗАВИСТ ПРИ ТЯХ И ВСЕ ОЩЕ НЕ ЗНАЯТ КАКВО Е КОРУБЦИЯ И ДАНО ДА ИМАТ ЧЕСТА ДА НЕ Е ДОПУСКАТ!!!!!
Alfist 8C
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 7:01 pm

Re: Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Мнение от Alfist 8C »

От коя програма са 100 кошера,ако не е тайна?
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Re: Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Мнение от Gojyto »

valeri_staropatica написа:По програмата вече имам 100 кошера и 50 на дъщеря ми.Това на 80% си е чист подарък от държавата,взет първата и втората година без проблем и бутаница,щото болшинството сте тъпи! :lol: Тъпи сте и не можете да проумеете :roll: че тези пари по програмата трябва да се дадът за отглеждане на пч.с-во,било то на редовия пчелар,било то на майкопройзводителя или академика.В главата на българина изпъква мегаломанията.Аз искам да си се запази популацията на пчелите,но те да имат едно добро и равномерно покритие на районите,а не струпване на дори и 100 кошера на едно място.
Програмите за пчеларство ама всичките са толкова безмисленни,че ще се убеди6 сам...сподели с нас колко пари си дал за тия 150 ко6ера и повече няма какво да говорим .... :o
славов
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 8:24 pm
Местоположение: нова загора

Re: Пречат или помагат субсидиите на пчеларите

Мнение от славов »

колега кога ги взе тия кошери,тая година ли?
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”