Добра вест

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
ned0109
Мнения: 2
Регистриран на: Вто Дек 16, 2008 7:21 pm

Re: Добра вест

Мнение от ned0109 »

А да видим кои кого ша клати :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: търговци-играчи а ша печелят за световно а - на 3лв ша купува на 20 ша продава наядане няма - само да не го изкривят умните кратуни щото тук в БГ всичко се изкривява и става изродия - до колкото знам нормалната така наречена средна печалба на тарговци в евросъюза е от 6 до 8% :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
ahmed
Мнения: 157
Регистриран на: Чет Окт 29, 2009 8:06 pm

Re: Добра вест

Мнение от ahmed »

ned0109 написа:А да видим кои кого ша клати :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: търговци-играчи а ша печелят за световно а - на 3лв ша купува на 20 ша продава наядане няма - само да не го изкривят умните кратуни щото тук в БГ всичко се изкривява и става изродия - до колкото знам нормалната така наречена средна печалба на тарговци в евросъюза е от 6 до 8% :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
миля че 10 процента е тавана
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: Добра вест

Мнение от tatu »

Не се радвайте прибързано,сега ще поставят едни сериозни изисквания за добив и разфасовка на мед.Малко пчелари ще са в състояние да направят такава инвестиция.Както винаги целта е да се облагодетелстват само някои пчелари.
Borko
Мнения: 29
Регистриран на: Пон Ное 23, 2009 10:54 am
Местоположение: София

Re: Добра вест

Мнение от Borko »

Правете кооперации, бе, колеги! Сдружавайте се, сдружавайте се... Крайно време е да се научим да живеем в общност.
Димкис
Мнения: 168
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 3:45 pm
Местоположение: Русе

Re: Добра вест

Мнение от Димкис »

Фермата ,това е пчелина.Не е разфасовачен цех.Но мисля че и до сега можеше да се продава директно.
tatu
Мнения: 469
Регистриран на: Пон Сеп 21, 2009 2:35 pm

Re: Добра вест

Мнение от tatu »

Пчелина може да бъде ферма,но може да бъде и лично стопанство.Какви са изискванията за пчеларска ферма,някой знаели ги,да ги напише.
kristinobal
Мнения: 216
Регистриран на: Чет Фев 15, 2007 10:37 am

Re: Добра вест

Мнение от kristinobal »

Аз си регистрирах пчелина като животовъден обект, така мисля се казваше, предполагам това значи ферма.
славов
Мнения: 119
Регистриран на: Пон Яну 04, 2010 8:24 pm
Местоположение: нова загора

Re: Добра вест

Мнение от славов »

досега не съм имал"щастието" да продавам на едро , по -добре да спечели купувача от моята по-ниска цена отколкото търговеца...лично мнение .Произведи толкова колкото можеш да продадеш.
Scutellator
Мнения: 756
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 6:15 pm
Местоположение: област Хасково

Re: Добра вест

Мнение от Scutellator »

yuri написа:Братушките пак ще ни спасяват :mrgreen: ето така.

Ала - бала . Това никога няма да намери широко приложение
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: Добра вест

Мнение от drone »

Ха-ха-ха ! :lol: Поредният бляд-мошеник ! И невежи тъпи хиени /журналисти/ с достъп до местна медия.
stan
Мнения: 214
Регистриран на: Пет Фев 13, 2009 1:20 pm
Местоположение: Севлиево - 4 ЛР
Обратна връзка:

Re: Добра вест

Мнение от stan »

Идеята с центруфугата ме остави без дъх ...... :shock:
Демокрацията престава да съществува, когато вземате от тези който искат да работят и давате на тези който не искат.
Т. Джеферсън
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Добра вест

Мнение от dimitarbonev »

Едно интервю относно закона за животновъдството, браншовите организации и наредбата за директните продажби:
http://www.mzh.government.bg/NewsRead.a ... d=3&lmid=0
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
sandan
Мнения: 48
Регистриран на: Съб Юни 28, 2008 7:36 pm
Местоположение: Сандански
Обратна връзка:

Re: Добра вест

Мнение от sandan »

yuri написа:Братушките пак ще ни спасяват :mrgreen: ето така.
Аз съм от Сандански и присъствах на срещата с руснака .Тази журналистка е написала толкова глупости че е омаловажила всичко което момчето каза.
В петък го отведох в Плевен за да се срещне с шефовете на пчеларските организации за да се осъществи контакт между института в който работи и БГ пчеларските организации.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: Добра вест

Мнение от toko652003 »

Струва ли си да се купува скъп уред
за малко семейства, и дори да действа как си преставяте да прекарате през тази ''центрофуга'' пчелин от 200-300 кошера/? Практически ми се вижда неприложимо.
toko6520035927(Skype)
garo
Мнения: 187
Регистриран на: Нед Яну 11, 2009 8:23 pm
Местоположение: Пирдоп 40бр

Re: Добра вест

Мнение от garo »

като измисли ваксина мисля да се възползвам
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”