СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМЕН

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
колменеро

Re: СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМ

Мнение от колменеро »

estabien написа:Значи предлагате да се смени ръководството ,а не да създаваме ново обединение(поредното),прав сте но как да стане това.Как да стане това ,как да помогнем :?: :?: :?: Аз съм с вас ,дано не съм единствен :roll:
Как да стане: Ставате членове на съюза, като си платите членския внос и след като изтече мандата на това ръководство си избирате ново.
Jikata-OVECH
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 07, 2011 5:56 pm
Местоположение: Провадия

Re: СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМ

Мнение от Jikata-OVECH »

И на кой "владика" да плащам членски внос, след като всички те карат към шеста глуха? До колкото си спомням г-н Бонев каза, че на последните избори вота е бил фалшифициран. Е как тогава да се смени ръководството??? :wink:

Димитър Бонев каза на 03 януари, 2012 в 16:25 :

Уважаема госпожо Челебиева,
Ще отговоря изчерпателно на всичките ви нападки към мен и всички които напуснаха или замразиха членството си.
1. Не е вярно това, че Симеон Тодоров загуби на избора за председател на съюза. По вярното е, че резултата беше фалшифициран. И хората си направиха отвод не заради това, че г-н Тодоров е загубил вота, а заради това, че съюза се превърна във всичко друго, но не и в организация защитаваща пчеларите. ........ и т.н.
колменеро

Re: СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМ

Мнение от колменеро »

Jikata-OVECH написа:И на кой "владика" да плащам членски внос, след като всички те карат към шеста глуха? До колкото си спомням г-н Бонев каза, че на последните избори вота е бил фалшифициран. Е как тогава да се смени ръководството??? :wink:

Димитър Бонев каза на 03 януари, 2012 в 16:25 :

Уважаема госпожо Челебиева,
Ще отговоря изчерпателно на всичките ви нападки към мен и всички които напуснаха или замразиха членството си.
1. Не е вярно това, че Симеон Тодоров загуби на избора за председател на съюза. По вярното е, че резултата беше фалшифициран. И хората си направиха отвод не заради това, че г-н Тодоров е загубил вота, а заради това, че съюза се превърна във всичко друго, но не и в организация защитаваща пчеларите. ........ и т.н.
Ами ще има "явно" гласуване.
Jikata-OVECH
Мнения: 9
Регистриран на: Пон Ное 07, 2011 5:56 pm
Местоположение: Провадия

Re: СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМ

Мнение от Jikata-OVECH »

Ами хайде да видим какво ще стане :roll:
estabien
Мнения: 53
Регистриран на: Съб Май 07, 2011 1:36 am
Местоположение: около Несебър

Re: СРЕЩА НА ПЧЕЛАРИТЕ – РАЗГРАД, СИЛИСТРА, ТЪРГОВИЩЕ И ШУМ

Мнение от estabien »

ами аз нямам 30 още ,както и половината хора във форума предполагам.нека да се регистрираме ,и да видим дали можем да направим нещо заедно
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”