Танца на пчеличките

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Публикувай отговор
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Танца на пчеличките

Мнение от Dinko »



Видеото, което направи световноизвестни момичетата от Оренбург, бе пуснато в интернет през април и предизвика лавина от коментари по цял свят. Скоро след това училището по танци, където са се занимавали момичетата, бе закрито.

http://www.24chasa.bg/
valkiria60
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Фев 25, 2015 9:49 pm

Re: Танца на пчеличките

Мнение от valkiria60 »

Dinko написа:Видеото, което направи световноизвестни момичетата от Оренбург, бе пуснато в интернет през април и предизвика лавина от коментари по цял свят. Скоро след това училището по танци, където са се занимавали момичетата, бе закрито.
Веднага ми се прииска да съм търтей с многократна употреба. :lol:
Е такъв един кошер да си имаш и си добре. Само, че ще му е много скъпа поддръжката.
Aleksey
Мнения: 246
Регистриран на: Пет Юни 05, 2009 8:05 pm
Местоположение: Раковски

Re: Танца на пчеличките

Мнение от Aleksey »

valkiria60 написа:
Dinko написа:Видеото, което направи световноизвестни момичетата от Оренбург, бе пуснато в интернет през април и предизвика лавина от коментари по цял свят. Скоро след това училището по танци, където са се занимавали момичетата, бе закрито.
Веднага ми се прииска да съм търтей с многократна употреба. :lol:
Е такъв един кошер да си имаш и си добре. Само, че ще му е много скъпа поддръжката.

Че такъв кошер може да те направи милиардер,а ти се скъпиш за някаква поддръжка.Още повече,че "морският" сезон започва.....
valkiria60
Мнения: 42
Регистриран на: Сря Фев 25, 2015 9:49 pm

Re: Танца на пчеличките

Мнение от valkiria60 »

Aleksey написа:
valkiria60 написа:
Dinko написа:Видеото, което направи световноизвестни момичетата от Оренбург, бе пуснато в интернет през април и предизвика лавина от коментари по цял свят. Скоро след това училището по танци, където са се занимавали момичетата, бе закрито.
Веднага ми се прииска да съм търтей с многократна употреба. :lol:
Е такъв един кошер да си имаш и си добре. Само, че ще му е много скъпа поддръжката.

Че такъв кошер може да те направи милиардер,а ти се скъпиш за някаква поддръжка.Още повече,че "морският" сезон започва.....
Давай да търсим някой да спретне някоя отводчица. :lol:
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”