стойки за кошери

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: стойки за кошери

Мнение от ivan raynov »

Хубави стойки но те стойките ако са за стац.пчелин е едно ,ако са за ливада друго за планина, наклонен терен пак друго.Токо652003 толкова ли е трудно да покажете региона в профила си.Ако го търся ще го намеря но гледам снимката терена височината на стойките и ми се струва че е планински район.А колко по лесно би било -ето човека има кошери в Берковица /примерно/направил си е този модел и т. н.Защо не споделяте поне областта не ми е понятно? Може човек да хареса нещо и ако и на изгодно за него разстояние или по пътно да помоли за контакт и на живо да види за какво става въпрос.
Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Re: стойки за кошери

Мнение от toko652003 »

Meсноста е под Мадарските скали(плато) на около километър, това е в Шуменска област.

Пчелина е на наклонен терен, но не е планински. Близко е до река,поля и нивя.Райска работа. :) Ще кача понататък снимки на пчелина от които се виждат и Мадарските скали по-точно края им.

п.п. Когато търся информация за някого или по-точно за пчелина му предпочитам да използвам лични съобщения или скайп.
toko6520035927(Skype)
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Re: стойки за кошери

Мнение от ivan raynov »

Благодаря Ви,правилно всеки има право на мнение.Моите стойки са единични защото дъната ми са по елентарни и стоиката се явява част от дъното и когато се местят се местят със стоиките.
данко пейчев
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 6:36 pm
Местоположение: Добрич-90 бр.ЛР и дб

Re: стойки за кошери

Мнение от данко пейчев »

Касетки от кисело мляко обърнати с дъното на горе са точно по размерите на ЛР. кошерите и са стъбилни дори и 2 една върху друга.
да правим каквото трябва,да става каквото ще.
Цеко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 1:27 pm
Местоположение: с. Воднянци, Видинско

Re: стойки за кошери

Мнение от Цеко »

Винкел 25/25/4 мм дали ще е слаб за двойна стойка със средни крака за два ДБ кошера с един магазин?
HINAP
Мнения: 61
Регистриран на: Съб Дек 27, 2008 3:56 pm

Re: стойки за кошери

Мнение от HINAP »

Стойките ми са триъгълни,трикраки и нямам проблеми в хоризонтирането/60,60,54см/Височина 25см.Равнобедрен триъгълник.Единия връх сочи назад.Имам и на гуми,но не директно, а на 2 летви/отпред и отзад/.
venco
Мнения: 58
Регистриран на: Пон Мар 01, 2010 10:52 pm

Re: стойки за кошери

Мнение от venco »

:)
Последно промяна от venco на Пет Май 20, 2011 10:18 pm, променено общо 2 пъти.
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: стойки за кошери

Мнение от ivandespotov »

Колега Цеко, стига сте се прескачали с Венко, ами по добре дай един валяк на това дете да ти боядише и кошерите,щото като ги гледам плачат за боя! Нищо лично, просто казвам това което виждам!
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: стойки за кошери

Мнение от ivandespotov »

solaris60 написа:
ivandespotov написа:Колега Цеко, стига сте се прескачали с Венко, ами по добре дай един валяк на това дете да ти боядише и кошерите,щото като ги гледам плачат за боя! Нищо лично, просто казвам това което виждам!
Колега Деспотов виждам, че нямаш нищо лично към колегата Сифонков, :lol: но ако той не съзира иронията в думите ти, то аз мисля, като че ли я долавям. Като не ти харесват кошерите му иди и му ги боядисай. Хайде да не се цакаме с топла бира. Толкова може да смогне човека, толкова прави. За колкото му стигат парите, за толкова. Не е важно да са ти боядисани кошерите, а да си пълен идиот и обратното - да не са и да си обсолютен феномен в занаята. Нищо лично. Уважавам те толкова, колкото и Цеко Сифоня, както и всеки друг.
Соларис, незнам дали си добър психолог или добър пчелар, но знам едно: старо куче и дърт.... не се прескачат, щото не знаеш кога ще скокнат!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”