ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от ттитто »

В правилата на форума няма описани критерии кое е реално и кое не е. Моля администратора да обясни конкретно кое е нереалното при колобус?
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от Dinko »

:D :) :oops: :mrgreen: :?: :lol: 8) :P :evil:
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от Dinko »

ттитто
Разбра ли горното ми изказване ?
Такива бяха повечето негови изказвания,
освен това използваше обидни думи
към другите колеги....
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от genata_fi »

ba4o_ivan1976 написа:
genata_fi написа:Аз също имам предложение, да отпадне анонимността във форума. Полетата касаещи Име, адрес - населено място, възраст, район на пчеларстване, както и ситема на работа - да станат задължителни при регистриране във форума.
Не сульо и пульо да се изказват неподготвени и да дразнят другите.
Гена като са задължителни - не могат ли да пишат нещо различно от реалноста???
Ванка, могат, разбира се, но не е това целта на занятието. Не мога да разбера, защо ЧОВЕК и то ПЧЕЛАР трябва да пуска мнения инкогнито. Това не е нормално. Но може и да съм малко заблуден, не зная. Може би забравям в каква държава живеем. Ако всичко беше наред, щеше да има само нормални и смислени и прозрачни мнения. Другите просто щяха да бъдат изтривани. Така е по другите форуми. Там не може човек да се прави на велик и важен.
Във форума сме като в едно общество, говорим за пчели, а изобщо не се учим от тях и от тяхната организация на живот. Много жалко.
joka
Мнения: 39
Регистриран на: Вто Мар 25, 2008 10:44 am
Местоположение: София

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от joka »

Здравейте колеги,имам предложение към модераторите относно проблема с многобройните повтарящи се въпроси от млади пчелари които изпълват форума.Нека всеки новорегистриран да има право на мнение и питане след като изтече поне три месеца от неговата регистрация.По този начин изтритите акаунти нямя да могат да се ригистрират още на другия ден продължавайки с лошия тон,също така всеки млад пчелар първо ще прочете всичко във форума и тогава вече ще задава много по смисленни въпроси.Идеята не е моя,регистрирах се в един форум където право на мнение имам след 6 МЕСЕЦА.
Scutellator
Мнения: 756
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 6:15 pm
Местоположение: област Хасково

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от Scutellator »

Това е добре за тези които все още се учат на пчеларство, но не всички нови членове са такива. В този случай има риск хората с опит да бъдат изгубени.
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: ДО МОДЕРАТОРИТЕ НА ФОРУМА

Мнение от genata_fi »

Scutellator написа:Това е добре за тези които все още се учат на пчеларство, но не всички нови членове са такива. В този случай има риск хората с опит да бъдат изгубени.
Трябва да има отделна тема - НАЧИНАЕЩИ ПЧЕЛАРИ - задавйте въпросите си тук.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”