Изкупувам пчелен мед и Восък!

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
Публикувай отговор
petko_lv
Мнения: 5
Регистриран на: Пон Яну 09, 2012 7:45 pm

Изкупувам пчелен мед и Восък!

Мнение от petko_lv »

ИЗКУПУВАМ ПЧЕЛЕН МЕД НА ТЕРИТОРИЯТА НА ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ! Добри цени,плащане на момента на закупуване,за нови тенекии връщаме чисто нови или ако нямаме в наличност ги заплащаме!
тел:0877990700
gibi
Мнения: 40
Регистриран на: Пет Фев 19, 2010 10:32 am
Местоположение: Плевен

Re: Изкупувам пчелен мед и Восък!

Мнение от gibi »

Ей, ми ти на много места си пуснал теми, бе човек.
Или така си мислиш, че имаш по-голям шанс да хванеш шарани.
Малко не си случил с времето, т.е. годината беше тежка и имаше много загуби при пчеларите и от вашия край и в цялата страна, което ще рече по-високи цени ще гонят пчеларите за своята продукция.
Та дано не сте заложили тези цени като таван в бизнес плановете си, че ще се чудите какво да правите, което между другото си е ваш проблем.
За да стигнеш, където искаш - трябва първо да тръгнеш !
Veselin
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Ное 25, 2011 9:18 am

Re: Изкупувам пчелен мед и Восък!

Мнение от Veselin »

колегата ако мога така да го нарека -действително е пуснал обява навсякъде в б.г пространството-навсякъде обаче не споменава цени или ако го направи са уклончиви.Разбирам -нова фирма на това залагат но все пак нека инфото да е по-обширно -не сме следователи.Подобни уклончиви мнения сме свикнали да четем из нета ,на запад има къде по- добри и коректни обяви ,нищо лично към петко лв-надявам се ника му не е левчето :lol: купувачи бол,само мед да имаш аз не знам защо същия с побликуване на телефони че някой ще се втурне да му звъни ,при положение че си имаме сериозни купувачи от години.
GuFy
Мнения: 9
Регистриран на: Вто Юли 24, 2012 12:04 am

Re: Изкупувам пчелен мед и Восък!

Мнение от GuFy »

Дано да не е на цена 3.80 че това вече е жалко.Тука така го изкупуват,просто е смешно та то две пакетчета захар са на цена 4.60.Това е нечувано меда да е по евтин от захарта.За първа година вадих мед от един кошер,но дори да имах 300 пак нямаше да дам меда на 3.80.Срам и позор за труда който всички пчелари са вложили.Може би на 5~6 лева ще са по доволни всички.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”