Да се запознаем...

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
Публикувай отговор
Майка
Мнения: 672
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 12:31 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от Майка »

Колегата kolobus, предполагам, само искаше да е любезен.
Освен това, защо не отправяте покана за представяне и към предишния колега, който също е анонимен? Мисля, че забележката е несправедлива.
maryia
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Юли 11, 2009 11:10 pm
Местоположение: Самоков

Re: Да се запознаем...

Мнение от maryia »

Казвам се Мария и съм от Самоков.С пчеларство се занимавам от миналата година като започнах с 3 кошера ,единия се рои и ги направих 4 а тази година са вече 7.Все още не съм сигурна какво точно правя с тези животинчета и дали съм в рамките на добрата пчеларска практика :roll: ,но се надявам с течение на времето да разбера.Чета с интерс форума и да си призная почти винаги намирам решение на това,което ме интересува.Желая успешна година на всички колеги!
MARYIA
novachkova
Мнения: 9
Регистриран на: Съб Май 16, 2009 10:26 am
Местоположение: Стара Загора

Re: Да се запознаем...

Мнение от novachkova »

maryia написа:Казвам се Мария и съм от Самоков.С пчеларство се занимавам от миналата година като започнах с 3 кошера ,единия се рои и ги направих 4 а тази година са вече 7.Все още не съм сигурна какво точно правя с тези животинчета и дали съм в рамките на добрата пчеларска практика :roll: ,но се надявам с течение на времето да разбера.Чета с интерс форума и да си призная почти винаги намирам решение на това,което ме интересува.Желая успешна година на всички колеги!
Добре дошла от мен Мария! :D
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Да се запознаем...

Мнение от medar1967 »

Добре дошла и от мен,Мария!!! Успех ти пожелавам!!!!
Ivan76
Мнения: 3
Регистриран на: Нед Май 16, 2010 11:14 pm
Местоположение: Разлог

Re: Да се запознаем...

Мнение от Ivan76 »

Здравейте ,Иван се казвам то си и личи :wink: не съм пчелар но скоро може и да стана иначе мед ям доста , засега чета с общообразователна цел .
candrov
Мнения: 5
Регистриран на: Пет Окт 13, 2006 11:19 pm
Местоположение: гр.Своге

Re: Да се запознаем...

Мнение от candrov »

Здравейте момичета и момчета....Аз се казвам Цветан Андров и съм на 41 год.Живея в град Своге.Машинен инженер съм и работя на ВЕЦ.С пчели се занимавам от 1999 год.През годините съм имал от 12 до 17 семейства,които отглеждам в ДБ-12 кошерища.Любовта към пчелите май се предава по наследство.При мен дойде на 30 год.Вуйчо ми,дядо ми и прадядо ми са отглеждали пчели цял живот /любителски разбира се/.Пропуснах да спомена,че съм семеен и имам син на 14 год.Желая на всички пчелари много успехи и да отглеждате пчелите си с много любов....Поздрави за всички....:)) Цецо
stanko1972
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Юли 09, 2010 4:27 pm
Местоположение: Берковица

Re:

Мнение от stanko1972 »

Здравейте колеги, казвам се Станко Ставров от Берковица на 38 г. и съм любител пчелар. От една година се занимавам с пчеларство в момента имам три семейства и шест отводки, но това е само началото. Сандъците съм ги изработил сам. Пчеларството е голяма страст и съжалявам, че не съм започнал по-рано. Снимки на пчелина има в ""Да си покажем кошерите"". Семеен с едно дете. Хоби са ми пчеларство, овощарство и спортен риболов.
Stoyanov
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2009 7:38 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: Да се запознаем...

Мнение от Stoyanov »

Привет на всички колеги от бранша от Бургас! Казвам се Анастас Стоянов-58г.,персонален пенсионер от 2009г. със всички екстри от социалното министерство.С пчеларство като любител се занимавам от 10г. и работя с 8,10 и 12р. едно и двукорпусен ДБ+ необходимите магазини 170мм за медосбор.От 4 години съм регистриран земеделски производител,но все повече се замислям дали не трябва да се отказвам като такъв. Сравнително късно се включвам във форума,но ми е приятно директното общуване и в момента го правя с голямо удоволствие. Всички кошерни системи и аксесоари съм си ги правил с двете ръце, даже и кошерите, което съм купувал на старо от пчелари, съм преправял. В момента моите основни интереси са насочени към майкопроизводството и ежегодишната подмяна на майките.
dento
Мнения: 3
Регистриран на: Пон Авг 02, 2010 8:03 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от dento »

засега последният съм аз-Димитър Райков.Живея в София,зъболекар съм на 57год. имам отскоро 2 многокорпусни,с амбицията да си направя сам за догодина още няколко кошера.Поздрави на всички и успехи в борбата с вароатозата.
stanko 1972
Мнения: 45
Регистриран на: Пет Юли 09, 2010 2:24 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от stanko 1972 »

dento написа:засега последният съм аз-Димитър Райков.Живея в София,зъболекар съм на 57год. имам отскоро 2 многокорпусни,с амбицията да си направя сам за догодина още няколко кошера.Поздрави на всички и успехи в борбата с вароатозата.
Добре дошъл във форума г-н Райков.
georgi20snaip
Мнения: 9
Регистриран на: Чет Сеп 16, 2010 6:39 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от georgi20snaip »

Казвам се Георги Сашков. Живея в гр. Мездра и имам 8 пчелни семейсва с тенденция да ги увелича. Започнах да се занимавам с пчеларство 2004г. с 3 семейства-първо по задължение и много бързо ми стана хоби. Доставя ми голямо удоволствие, а вече ми носи и задоволителен доход
nikberk
Мнения: 148
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 11:57 am
Местоположение: Berkovitsa

Re: Да се запознаем...

Мнение от nikberk »

KostadinStoyanov написа:Здравейте и от мен. Казвам се Костадин, на 57 съм. Семеен, със син на 27 и дъщеря на 20.
Живея в Добрич, работя като учител в с.Ловчанци. Практикувам подвижно пчеларство. На платформата ми има 45 ДБ и 5 ЛР кошера.Работя с пчели от 12 години.
Ще ми бъде много приятно да обменим опит по въпросите на подвижното пчеларство, за използването на строителна рамка и още много други неща, / то, малко ми е късничко вече,
ама.../
Бъдете здрави!
Добре дошъл!
владо
Мнения: 80
Регистриран на: Вто Дек 29, 2009 6:20 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от владо »

Здравете колеги,аз одавна съм във форума но реших все пак да се представя,от Казанлък съм
казвам се Владимир Христов имам 100 кошера и съм собственик на http://www.katiza.hit.bg .
plamendulev
Мнения: 15
Регистриран на: Вто Авг 24, 2010 11:42 pm
Местоположение: Белене

Re: Да се запознаем...

Мнение от plamendulev »

Здравейте колеги казвам се Пламен и сам на 26 години от град Белене.Собственик съм на 6 ДБ и 10 ЛР кошера.Тази година ми е вторта пчеларска година.Поздрави на всички и успехи през 2011 г.
batdjak_84
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Ное 09, 2009 7:00 pm

Re: Да се запознаем...

Мнение от batdjak_84 »

Здравейте колеги казвам се Галин Пантелеев и съм от Ямбол. Пчелина ми се състои от 39 ДБ кошера и се намира в с.Генерал Инзово. На 26 години съм и се занимавам с пчеларство от две години.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”