Да се запознаем...

Proposals from beekeepers for beekeeping and our beekeeping portal.
Публикувай отговор
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Да се запознаем...

Мнение от ттитто »

ето тук, който желае може да напише по няколко думи за себе си. Аз ще сложа началото:

Казвам се Тодор и живея в Пловдив. Все още не съм пчелар, но ще си взема няколко кошера като хоби от следващия месец. Иначе съм студент по химия в 3ти курс. На почти 27 години съм, женен с дъщеричка на година и 8 месеца.
Имам интереси в компютърната грамотност (по-точно обработката на данни в ексел и тяхното автоматизиране, VBA for applications), изграждане на веб страници, валутна търговия и си търся средно добър партньор за тенис на корт :)
Последно промяна от ттитто на Пон Мар 20, 2006 2:39 pm, променено общо 1 път.
apis1964
Мнения: 289
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 8:06 pm
Местоположение: гр.Габрово
Обратна връзка:

Мнение от apis1964 »

Не обичам да съм извън тройката! :lol:


Казвам се Владимир,живея в гр.Габрово.С пчеларство се занимавам от 2001 година .За сега имам 10 пчелни семейства ,с тенденция за още.
Занимавам се в момента с частен бизнес в сферата на търговия с ел.материали и пчеларски инвентар.
Хоби-спорт,животни и пчеларство(е за жените не си признавам)
:lol:
:lol: :lol: :lol:
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Мнение от valvrv »

Казвам се Валентин от Димитровград съм на 26 г. Съм със семейството ми отглеждаме около 200 бр. кошери.Стр. инж. съм хоби ми е историята с пчеларство се занимавам от 8 г но последните 3 г. се занимавам професионално .Женен съм от миналата година а тази през май очаквам дъщеричка.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Мнение от drone »

Казвам се Никола, на 39 г. от Асеновград. Работя в пожарната в същия град. Гледам от 10 до 20 пчелни семейства в зависимост от годината.Хоби- лов, риба, овощарство и съпътствещи ги дейности. Женен от 94-та г. - с две момичета.
Иван Киров
Мнения: 64
Регистриран на: Съб Фев 25, 2006 10:14 pm
Местоположение: Бяла ,Русенско

Мнение от Иван Киров »

Иван Киров на 53 години в миналото машинен инженер, в годините на демокрация се прехранвам с производство на мебели от масивна дървесина, женен с две щерки студентки.Пчелите ще ги броим през предстоящите топли дни. Бяла, обл. Русенска.
Руслан
Мнения: 28
Регистриран на: Пон Фев 27, 2006 10:26 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Руслан »

Казвам се Руслан Рафаилов на 40 години.Живея в Русе.Пчелните ми семейства през последните години се въртят около 30.Имал съм и 50 , но ми беше трудно да се справям за 2 дни в седмицата.Семеен с едно дете.
Georgi Zhelev Georgiev
Мнения: 99
Регистриран на: Пон Дек 05, 2005 11:11 pm
Местоположение: Стара Загора / София
Обратна връзка:

Мнение от Georgi Zhelev Georgiev »

Казвам се Георги Георгиев, от Стара Загора съм, на 23 години. Магистър съм в УНСС- София, специалност финанси. Работя в Нестле от скоро. Пчеларството е едно от хобитата ми и това не е случайно, защото съм роден на 10.02. 1983- денят на покровителя на пчеларите св. Харалампи. Познавам една пчеларка родена на същата дата, която има около 100-на кошери и също се занимава с пчеларство.

Имам брат близнак, с който не си приличаме. Не съм женен (разбира се:)).
Последно промяна от Georgi Zhelev Georgiev на Нед Авг 06, 2006 8:53 pm, променено общо 1 път.
ani
Мнения: 36
Регистриран на: Пет Юни 10, 2005 11:56 pm

Здравейте!

Мнение от ani »

Ani
Последно промяна от ani на Пет Фев 12, 2016 4:05 pm, променено общо 1 път.
nasko82
Мнения: 44
Регистриран на: Нед Ное 20, 2005 5:52 pm
Местоположение: свиленград/софия

Мнение от nasko82 »

Атанас Николов на 23г и съм от Свиленград, уча в София "Европейска интеграция",занимавам се с пчеларство от 1година и почти нищо не разбирам,но както се казва знанието идва с опита.
Изображение
razbiv
Мнения: 27
Регистриран на: Сря Апр 13, 2005 2:34 pm
Местоположение: Шумен
Обратна връзка:

Мнение от razbiv »

Казвам се Красимир Бозаджиев.На 22 години съм.В момента се грижа за 45 пчелни семеитва.Засега това е основното ми занимание.Занимавам се с пчеларство от 8 години.Иначе се интересувам от астрономия,автомобилен тунинг,компютри и какво ли още не.
Rumen
Мнения: 1
Регистриран на: Съб Мар 25, 2006 10:17 am
Местоположение: София
Обратна връзка:

Здравейте

Мнение от Rumen »

:D
Последно промяна от Rumen на Чет Окт 30, 2014 8:00 pm, променено общо 1 път.
ФЕРАРИСТ
Мнения: 135
Регистриран на: Пет Апр 07, 2006 3:58 pm
Местоположение: Ямбол, Ст. Загора
Обратна връзка:

Мнение от ФЕРАРИСТ »

Аз съм на 30, от Ямбол, роден в СЗ, временно живеещ в СФ, както и на останалите две места, син на пчелар, към 160 кошера в Гълъбинци, Ямболски окръг, женен, не работя нищо странично, всички без жена ми работим и се занимаваме само с пчелите, като аз съм основно работната сила, а баща ми е мозъка(не че е слаб и немощен) :wink:
Гледам Ф1, ненормален съм на тема Ферари, Шумахер и прочее високоскоростни занимания......
bosheto
Мнения: 23
Регистриран на: Съб Мар 04, 2006 7:23 pm
Местоположение: Karlovo
Обратна връзка:

Мнение от bosheto »

Казвам се Атанас Бошев и съм на 43год. Живея в гр.Карлово и съм военнослужещ и в свободното си време се занимавам и с пчеларство.С пчели се занимавам от 2 години .Започнах плахо но сега вече мога да кажа че съм в занаята .Имах 10 семейства но загубих едно някои обединих и сега са шест .Живот и здраве ще ги направя повече .
rumen_enev
Мнения: 131
Регистриран на: Пон Ное 14, 2005 9:54 pm
Местоположение: Стара Загора

Мнение от rumen_enev »

Здравейте,казвам се Румен Енев и съм от Стара Загора.На 44 г. съм ,семеен с две деца - момичета.Второ поколение пчелар.С баща ми имаме засега 15 семейства, но смятам бройката да се увеличава.Това е, другото живот и здраве.Успех на всички. :D :D :D
mose
Мнения: 21
Регистриран на: Сря Май 03, 2006 2:53 pm
Местоположение: Dobrich

Мнение от mose »

Казвам се Светомир Москов на 26 години от Добрич.
Публикувай отговор

Обратно към “Предложения / Proposals”