с колко да започнем

Модератор: toko652003

genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от genata_fi »

С 10 почвам,тай като за мен ще е все едно дали ще са 10 или 5(а,аз по малко от 5 не бих започнал-губяси времето).разликата според мен ще е малка дали се грижа за 10 или от 2 до 4 кошера,но удоволствието ще е по голямо :D ,(недай се Боже да има загуби :? )[/quote]

Браво колега за мерака.
Но имам едно питане, малко извън темата. Защо в някои коментари правописа ти е ужасен, а в някои е почти правилен.
Нарочно ли го правиш или си взел поука от предишна такава забележка и вече се стараеш повече.
Казваш че имаш 170 книги за пчели, и предполагам, че си ги прочел, би трябвало да си в час с правописа. Има нещо гнило в Дания според мен.
Извинявай, това не е заяждане.
Участвам и в други форуми и в повечето се държи на правописа.
karamanski_bs
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 4:18 pm
Местоположение: с.Климаш-Карнобатско
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от karamanski_bs »

genata_fi написа:С 10 почвам,тай като за мен ще е все едно дали ще са 10 или 5(а,аз по малко от 5 не бих започнал-губяси времето).разликата според мен ще е малка дали се грижа за 10 или от 2 до 4 кошера,но удоволствието ще е по голямо :D ,(недай се Боже да има загуби :? )
Браво колега за мерака.
Но имам едно питане, малко извън темата. Защо в някои коментари правописа ти е ужасен, а в някои е почти правилен.
Нарочно ли го правиш или си взел поука от предишна такава забележка и вече се стараеш повече.
Казваш че имаш 170 книги за пчели, и предполагам, че си ги прочел, би трябвало да си в час с правописа. Има нещо гнило в Дания според мен.
Извинявай, това не е заяждане.
Участвам и в други форуми и в повечето се държи на правописа.[/quote]
Толкова мога толкова правя,според мен си е заяждане,ама както и да е!!!Книгите сам ги прочел,а не сам ги писал.Ако това е форум по ,,БАЛГАРСКИ ПРАВОПИС,,моля да ме извините ще напусна форума.1колега беше писал някаде,...не се сещам дали в тоя форум беше или друг каква е раликата в форумите.В англиския форум,задаваш вапрос и ти отговарят.В руския форум задаваш вапрос,отговарят ти,и на свои ред те питат нещо.А,в бг форум задаваш вапрос и всеки ти обеснява колко си ШЪП!!! :lol: :lol: :lol: Не се сардя за критиките,да речем че това мога и това правя,тай като не смятам на 27г да си оправям правописа.Ако иска админа да ми спре ника.(В крайна сметка с никой не сам се заял или обидил)Ако пречи пак че задвам много вапроси то кажете,и няма да задавам вапроси с правописни грешки,то тогава ще чета в този форум.Доколко в ,,ДАНИЯ ДА ИМА НЕЩО ГНИЛО,, не разбрах какво искаше да ми кажеш :?: :?: :?:
http://www.vbox7.com/play:88f4d6ef Ако не практикуваш определена система кошери, не я коментираи!!!
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от genata_fi »

Извини ме Колега, ако съм те засегнал, но не е заяждане. Млад си още , защо да не се постараеш да се учиш повече. В крайна сметка, искаш и по програмите да кандидатстваш, това може да ти създаде проблеми, както и конфузни ситуации. На мен ми е обидно, когато някой се нарече БАЛГАРИН, а не БЪЛГАРИН.
Може пък да имаш проблем с фонетичната кирилица на компютъра, ако нямаш кирилица на клавиатурата, затова и да не ползваш буквата "Ъ", това е друго нещо.
Няма значение. Всеки е отговорен за себе си. Успех.

PS - "Има нещо гнило в Дания" - има нещо нередно.
Последно промяна от genata_fi на Вто Май 18, 2010 5:23 pm, променено общо 2 пъти.
karamanski_bs
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 4:18 pm
Местоположение: с.Климаш-Карнобатско
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от karamanski_bs »

solaris60 написа:
genata_fi написа:Извини ме Колега, ако съм те засегнал, но не е заяждане. Млад си още , защо да не се постараеш да се учиш повече. В крайна сметка, искаш и по програмите да кандидатстваш, това може да ти създаде проблеми, както и конфузни ситуации. На мен ми е обидно, когато някой се нарече БАЛГАРИН, а не БЪЛГАРИН.
Няма значение. Всеки е отговорен за себе си. Успех.
Прав е genata_fi.Може още малко да се постараеш.Все пак си прочел толкова книги и пак зле.Давай прочети още толкова и си готов.Няма нужда да напускаш форума. И без това го напуснаха доста хора.Хайде стига се ежи като търтовка.
Аз форума нещаа го напускам,но ако преча с правописа ми или с изказванията си или нещо друго,казваите и няма да безпокоя с моя ник тук пресастващите.Сажалявам за правописа,(ТОЛКОВ МОГА).
http://www.vbox7.com/play:88f4d6ef Ако не практикуваш определена система кошери, не я коментираи!!!
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от genata_fi »

СПОКО, нали никой няма да пострада от това. Питай, затова сме тук, да си помагаме - и да се уважаваме.
Ако трябва и на правопис ще те научиме. :D :D :D
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: с колко да започнем

Мнение от drone »

Не виждам причина някой да е напускал форума и не съм забелязал за някои по -активни преди да ги няма. С малки изключения разбира се- ама тях и в къщи не ги търпят! :lol: Просто сега сезона е много натоварен с работа или пък някои имат здравословни проблеми. Като дойде есента ,пак ще кацнат на компютъра. Пък ако са напуснали форума -здраве да е , нали и пчелите се роят и напускат кошера, но пак си остават пчели и носят мед където и да отидат.
vaskod
Мнения: 10
Регистриран на: Сря Фев 17, 2010 7:49 pm

Re: с колко да започнем

Мнение от vaskod »

Нещо ми се струва че точно ти си Барс
ivandespotov
Мнения: 467
Регистриран на: Сря Мар 05, 2008 5:32 pm
Местоположение: Видин
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от ivandespotov »

vaskod написа:Нещо ми се струва че точно ти си Барс
Защо не си правите догатките на лични?
ivan5555
Мнения: 224
Регистриран на: Вто Яну 13, 2009 7:26 pm

Re: с колко да започнем

Мнение от ivan5555 »

ако и аз имах 5-10 кошера цял ден щях да стоя на компа. така че не обвинявайте тия които през активният период не влизат често във форума.за всичко си има хора и за компа и за пчелините
karamanski_bs
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 4:18 pm
Местоположение: с.Климаш-Карнобатско
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от karamanski_bs »

Този човек с ник ,,барс ,,да не се е заяждал в форума,че така го критикувате,или ....Аз сам управител на хотел и по цял ден си седя на компа ако мен визирате.
http://www.vbox7.com/play:88f4d6ef Ако не практикуваш определена система кошери, не я коментираи!!!
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от genata_fi »

....Аз съм управител на хотел и по цял ден си седя на компа, ако мен визирате.[/quote]

Ти май се шегуваш.
Поздравления.
данко пейчев
Мнения: 190
Регистриран на: Сря Сеп 03, 2008 6:36 pm
Местоположение: Добрич-90 бр.ЛР и дб

Re: с колко да започнем

Мнение от данко пейчев »

kolobus написа::lol: КАРАМАНСКИ!Поне ти си управител на хотел.Ето къде ще си правим густо.Та какво мислиш ти ,с колко да започнем-1-2 гроздови или на уиски? :lol: :lol: :lol: Аааа,салатка да има ли? :lol: :lol:Наздраве на всички!! :lol:
С една няколко пъти и с драно не с брано :idea: :lol: :shock:
да правим каквото трябва,да става каквото ще.
georgi_an64
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Мар 07, 2009 2:11 pm
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от georgi_an64 »

karamanski_bs
Заглавие: Re: Как се постяват восачни уснови
МнениеПубликувано на: Пон Май 17, 2010 9:59 am
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 3:18 pm
Мнения: 43
Местоположение: с.Климаш-Карнобатско


Еми прос чилак сам,тракторист с правелен почерк и правопис почти няма(но пак има мераклия за пчелар да става :D )Взех си шпорче за топло лепене ако не се лажа кам 15лв беше с кабелче.Няма адаптор,гледам,че пише,че е китайско.От магазина на Вимекс сливен го взех.Вклучих го кам ел.мрежата и загрява добре,но дерта ми е как точно се поставя усновата???Като сложа обтелената рамка на стойка,и слет това поставя отгоре празна восачна уснова(нова),след което притискам с предварително загрятото шпорче по усновата,така че да се покаже телат ли или как е :( ?Край мен няма много пчлари,тай че сам малко самоук :roll: и бих се радвал ако помогнете с савети.

_________________
http://www.vbox7.com/play:88f4d6ef Ако не практикуваш определена система кошери, не я коментираи!!!


Колега на теб май не трябва да ти се вярва веднъж си тракторист после управител на хотел . Да не страдаш от раздвоение на личноста или ни баламосваш нещо.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от genata_fi »

Направо си ни бъзика, като оная тема с котката дето донасяше майки.
Това просто е невъзможно да има толкова неграмотни хора, 100 % го прави нарочно, за да ни дразни, а и със странните си въпроси, аз ако съм прочел толкова книги като него за пчеларството, бих издал собствена. А и управител на хотел, толкова ли няма хора за управители, та него избраха, ами не е невъзможно, то хотелите по морето станаха повече от местните хора.
Да ме извини - ако греша.
karamanski_bs
Мнения: 51
Регистриран на: Пон Сеп 14, 2009 4:18 pm
Местоположение: с.Климаш-Карнобатско
Обратна връзка:

Re: с колко да започнем

Мнение от karamanski_bs »

genata_fi написа:Направо си ни бъзика, като оная тема с котката дето донасяше майки.
Това просто е невъзможно да има толкова неграмотни хора, 100 % го прави нарочно, за да ни дразни, а и със странните си въпроси, аз ако съм прочел толкова книги като него за пчеларството, бих издал собствена. А и управител на хотел, толкова ли няма хора за управители, та него избраха, ами не е невъзможно, то хотелите по морето станаха повече от местните хора.
Да ме извини - ако греша.
Такае,няма само умните да са на управленски места :lol: :lol: :lol: Ако имате нещо повече за питане даваите на лични да не се нареждаме тук и обиждаме тук.Работя тук http://www.fairiespalace.com/index.php ако не вярвате елате.
http://www.vbox7.com/play:88f4d6ef Ако не практикуваш определена система кошери, не я коментираи!!!
Публикувай отговор

Обратно към “Мнения / Opinions”