КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Information, articles and everything for propolis.
Публикувай отговор
GilGallad
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 8:54 pm

КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Мнение от GilGallad »

Спешно ми трябва 1 кг ,който да не е добит около София.Предпочитам да е от Асеновград или региона. 0888 274723 PS. Иначе съм от София,но бих дошъл да си го взема ако е до 100-150 km. Давам 45 lv.
Последно промяна от GilGallad на Пет Окт 30, 2009 10:57 am, променено общо 1 път.
iasen2
Мнения: 91
Регистриран на: Съб Май 09, 2009 6:27 pm
Местоположение: Русе 20 многокорпусни
Обратна връзка:

Re: КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Мнение от iasen2 »

Колега , за такава стока най добре прави предварителни договори с пчеларите и си уточни изискванията в началото на сезона .

Аз имам , но за тези пари изобщо не бих си направил труда да го продавам .
Давам го без пари на приятели ,които имат действително нужда от него
Поклон пред всички пчели ,геройски загинали в борбата с лошите пчеларски практики !
GilGallad
Мнения: 2
Регистриран на: Сря Окт 28, 2009 8:54 pm

Re: КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Мнение от GilGallad »

:) Колега аз по принцип си имам за себе си...слава Богу с баща ми някак си крепиме 10ина кошери от няколко години,но сега просто ми се налага да лекувам болни приятели,които какво ли не опитаха та сме опрели до прополиса....Както и да е тази година просто нямам достатъчното количество...Чесно казано незнам как върви килограма на прополиса...тази цена която предложих е такава,защото гледах по пчеларските магазини ,че го изкупуват на по 30-35 лв килото...та си викам поне да дам повече...отдруга страна те в същите магазини го продават и на дребно(3 лв за 30 грама) и като калкулирам става - около 100 лв за килограм...ако ми е за тази цена бих си го купил и оттам...ама неща да пълня гушите на прекупвачи. Това е причината да напиша някаква средна цена...Но ако ти също си от София и ми докажеш, че пчелина ти е на поне 60-70 км от тая адска дупка дето ни е столица,ще измислим нещо.В крайна сметка аз съм на зор,а ако не трябва да пътувам бих прибавил пътните към цената.
Майка
Мнения: 672
Регистриран на: Вто Юни 12, 2007 12:31 pm

Re: КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Мнение от Майка »

Похвално :!:
Аватар
mmm.1979
Мнения: 301
Регистриран на: Пон Яну 19, 2009 9:44 pm
Местоположение: ПОПОВО
Обратна връзка:

Re: КУПУВАМ 1 КГ ПРОПОЛИС СПЕШНО

Мнение от mmm.1979 »

yuri написа:Пчелина ми е на 150 км от София и имам известно количество. Не е 1 кг и не е съвсем чист. По-точно остъргван е от рамки и частите на кошера, така че има тресчици, восък и т.н. От София съм и ако ти върши работа ще ти го подаря, щом е за болен.
Браво yuri ! И аз редовно раздавам на приятели за лекарства по 1-2 кила в годината.Нали сме хора и все пак трябва да си помагаме :)
Не подценявай този, който прави крачка назад, защото може и да се засилва... http://mmm1979.mylivepage.ru/
Публикувай отговор

Обратно към “Прополис (клей) / Propolis”