vapros

Information, articles and everything for roya.
Публикувай отговор
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Мнение от ттитто »

:) Да ти имам проблема. Що не ядеш мед? От него най-много ще качиш. И по едно пиле на ден.
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Re: vapros

Мнение от valvrv »

vankata22 написа:iskam da ka4a nqkolko kilograma dali 6te mi pomogne p4elnoto mle4ice i kak da go priemam? ako nqkoi znae i mi otgovori 6te sam mu mnogo blagodaren.
яж по график 5 пъти на ден и със сигурност ще качиш.пробвай с прашец по евтин е и е богат на белтъчини и витамини може да го ядеш с мед или кисело мляко.
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Мнение от valvrv »

ттитто написа::) Да ти имам проблема. Що не ядеш мед? От него най-много ще качиш. И по едно пиле на ден.
ттитто май семейния живот ти се е отразил добре като при мене :wink: :lol: :lol: :roll: :o :shock: :lol: :lol:
ттитто
Мнения: 517
Регистриран на: Пон Сеп 05, 2005 11:35 am

Мнение от ттитто »

:) Четвърта седмица съм на безвъглехидратна диета и съм свалил 4 кг. Ако искаш мога да ти я пратя. Ядеш само зеленчуци и месо без ограничения и не се налага да гладуваш. А ако всеки ден ходиш при пчелина със сигурност ще свалиш доста. Аз понеже си стоя вкъщи пред компа не можах да сваля повече, но и на това съм доволен.
valvrv
Мнения: 492
Регистриран на: Чет Дек 15, 2005 9:05 am
Местоположение: Димитровград

Мнение от valvrv »

ттитто написа::) Четвърта седмица съм на безвъглехидратна диета и съм свалил 4 кг. Ако искаш мога да ти я пратя. Ядеш само зеленчуци и месо без ограничения и не се налага да гладуваш. А ако всеки ден ходиш при пчелина със сигурност ще свалиш доста. Аз понеже си стоя вкъщи пред компа не можах да сваля повече, но и на това съм доволен.
прати на пощата ми valvrv@abv.bg
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Re: vapros

Мнение от коко »

vankata22 написа:iskam da ka4a nqkolko kilograma dali 6te mi pomogne p4elnoto mle4ice i kak da go priemam? ako nqkoi znae i mi otgovori 6te sam mu mnogo blagodaren.
И прашеца и млечицето са продукти изключетелно полезни, но директно те не "качват " килограми. По скоро спомагат /млечицето/ за увеличаване на апетита и доставят на организма /прашеца/ всички необходими вещества за нормалното му функциониране.
mera1970
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 3:06 pm
Местоположение: гр.Средец обл.Бургас
Обратна връзка:

Re: vapros

Мнение от mera1970 »

В момента вадя маточно млечеце за лична консумация.Но незнам как да го съхраня,в момента го смесвам с мед и е в хладилника.Постъпвам ли правилно? :)
Scutellator
Мнения: 756
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 6:15 pm
Местоположение: област Хасково

Re: vapros

Мнение от Scutellator »

Да
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
mera1970
Мнения: 54
Регистриран на: Сря Яну 28, 2009 3:06 pm
Местоположение: гр.Средец обл.Бургас
Обратна връзка:

Re: vapros

Мнение от mera1970 »

Благодаря :)
Kiro
Мнения: 72
Регистриран на: Нед Яну 04, 2009 5:54 pm
Местоположение: SLIVEN

Re: vapros

Мнение от Kiro »

От любопитсво ще попитам-от 20 семейства какво количество пчелно млечице
може да се добие като не се натоварват максимално? :wink:
VITA BREVIS
Публикувай отговор

Обратно към “Пчелно млечице / Roya”