Пчеларски новини от Република Сърбия

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
georgi_an64
Мнения: 166
Регистриран на: Съб Мар 07, 2009 2:11 pm
Обратна връзка:

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от georgi_an64 »

kristinobal написа:
medar1967 написа:Регистрирах се в сайта на сръбския пчеларски съюз quote]
Я дай адреса на сръбския пчеларски фоум.
http://spos.info/forum/index.php?topic=2606.30
Последно промяна от georgi_an64 на Пет Апр 16, 2010 9:18 am, променено общо 1 път.
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от medar1967 »

не пишете глупости!!! сайта на сръбския пчеларски съюз е www.spos.info
Цеко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 1:27 pm
Местоположение: с. Воднянци, Видинско

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от Цеко »

medar1967 написа:не пишете глупости!!! сайта на сръбския пчеларски съюз е http://www.spos.info
Колега, защо в цитираното от тебе писмо е написано на кирилица, а в сайта се пише на латиница ?
apis1964
Мнения: 289
Регистриран на: Пон Фев 13, 2006 8:06 pm
Местоположение: гр.Габрово
Обратна връзка:

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от apis1964 »

Цеко написа:
medar1967 написа:не пишете глупости!!! сайта на сръбския пчеларски съюз е http://www.spos.info
Колега, защо в цитираното от тебе писмо е написано на кирилица, а в сайта се пише на латиница ?
Това което е написано на латиница е отговорът на Сръбският пчеларски съюз по повод запитването на колегата medar1967 за препарата Супер стрипс
medar1967
Мнения: 304
Регистриран на: Вто Апр 14, 2009 10:31 am
Местоположение: Белоградчик

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от medar1967 »

Днес имам още едно съобщение от Председателя и ще го копирам тук...
Управо је из Агенције за лекове стигла коначна информација.

У Србији је, на жалост, за пчеларство регистрован само један лек на данашњи дан. То је енглески Апигард, коме регистрација истиче 17. јула 2011. године, и након тога може да се продају искључиво залихе још 6 месеци.

Других регистрованих лекова једноставно НЕМА.
Превод:
Направо от Агенцията за лекарствата е пристигнала оончателната информация. В Сърбия за съжаление за пчеларството е регистрирано само едно лекарство към днешна дата. Това е английският Апигард,чиято регистрация изтича на 1 юли 2011 година и след изтичане на този срок може да се продават налични складови запаси още 6 месеца....
Надявам се да съм бил полезен!!!
Колега Цеко, в Сърбия официално се говори и пише и на латиница и на кирилица....във сайта и форума всеки пише както му харесва....не разбирам какво искаше да подчертаеш....информацията поднасям съвестно и отговорно без да я манипулирам....
Цеко
Мнения: 209
Регистриран на: Вто Мар 03, 2009 1:27 pm
Местоположение: с. Воднянци, Видинско

Re: Пчеларски новини от Република Сърбия

Мнение от Цеко »

medar1967 написа: Колега Цеко, в Сърбия официално се говори и пише и на латиница и на кирилица....във сайта и форума всеки пише както му харесва....не разбирам какво искаше да подчертаеш....информацията поднасям съвестно и отговорно без да я манипулирам....
Колега medar1967, просто попитах, защото ми стана чудно че се получава такова разминаване, а и ми е по лесно да чета на кирилица отколкото на латиница........ иначе не съм си и помислял че нещо изопачаваш информацията.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”