До всички колеги

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Публикувай отговор
Angel_A
Мнения: 77
Регистриран на: Чет Фев 05, 2009 8:10 pm
Местоположение: Пловдив

До всички колеги

Мнение от Angel_A »

Уважаеми колеги,
Много моля, ако обичате престанете да се заяждате с колегите които искат да предадат знанията си на начинаещите пчелари във форума. Ако някой има някакво друго мнение, различно от това на пишещия нека го сподели и обоснове, а не само да критикува. Напомням Ви, че заради такива необосновани заяждания вече доста от можещите и знаещите колеги не пишат. Като пример мога да изброя доста от тях (yuri, drone, dimitarbonev, apis1964, suzi, buci59, Boro, Dinko, Scutellator, Bormaliski и още много други знаещи и можещи професионалисти не само в пчеларството), а сега почвате да дразнете и borislav aleksandrov познат на по-старите участници във форума още като narbu, също много знаещ и можещ колега който няма нищо против да си сподели зананията с Вас.
Затова още веднъж Ви моля спазвайте добрият тон на форума, защото човек се учи докато е жив.
Дано можещите и знаещи колеги ни простят за глупостите и обидите отправени към тях и се върнат да пищат във форума защото още много неща има да се учат за пчелите и пчеларството като хоби или професия.

Успех на всички.
Вдъхновяват ме позитивните хора от които съм заобиколен.
Аватар
Dinko
Мнения: 1817
Регистриран на: Пон Юли 26, 2004 8:31 pm
Местоположение: Чирпан
Обратна връзка:

Re: До всички колеги

Мнение от Dinko »

Който се заяжда и не спазва добрия тон ,
ще си изгуби профила :idea:
Има и правила за спазване....
Пишете ми.
langstrot_rut
Мнения: 125
Регистриран на: Съб Яну 02, 2010 9:00 pm
Местоположение: България - 7 бр. ДБ

Re: До всички колеги

Мнение от langstrot_rut »

Аз пък толкова търсех и се чудих, какво е станало с колегата yuri, пък той ни е бил изоставил :cry:
Alfist 8C
Мнения: 106
Регистриран на: Сря Авг 19, 2009 7:01 pm

Re: До всички колеги

Мнение от Alfist 8C »

Някои хора се приемат на сериозно и стават смешни
Scutellator
Мнения: 756
Регистриран на: Нед Сеп 14, 2008 6:15 pm
Местоположение: област Хасково

Re: До всички колеги

Мнение от Scutellator »

Angel_A написа: ......че заради такива необосновани заяждания вече доста от можещите и знаещите колеги не пишат. Като пример мога да изброя доста от тях (yuri, drone, dimitarbonev, apis1964, suzi, buci59, Boro, Dinko, Scutellator, Bormaliski и още много други .........

Подредбата много ми хареса. Интересно що Юри е първи, а Бормалийски последен.
Къде е тръгнал и той със своите нема и хиляда кошера да дава мнения.

Просто се шегувам. Чувстото ми за хумор е лошо. Който иска ще пише, който иска -не. Всеки има право на избор. Понякога умръзва да дискутираш едни и същи теми всяка година и да даваш същите отговори на същите въпроси. Жалко е че циклим на едно място, ама тея с повечето кошери нямат време да висят във форума. А пък моята най-голяма грижа в последно време е от рода на "къде да отида на риба?"
There is a danger that by placing too much emphasis on external uniformity, we may lose the much more important objective of performance.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: До всички колеги

Мнение от drone »

За да се пише във форума се иска свободно време. Тая година при мен то доста липсва.Като направим зазимяването и почне вънка да вали и вее, тогава ще се пише повече. Тая година такова проточване на сезона не помня- онзи ден свалях последните магазини за центрофугиране. Сложих вече лентите "Варостоп" с огромно закъснение и давам сиропа където се налага. Ама покрай пчелите имам в момента друга краста - лова. Събота и неделя бродирам из полето с кучето и чифтето. Така ще е поне до нова година, ама все ще се пише понякога. Не се отчайвайте за писането- като му дойде времето ,ще го има.
stanko1972
Мнения: 41
Регистриран на: Пет Юли 09, 2010 4:27 pm
Местоположение: Берковица

Re: До всички колеги

Мнение от stanko1972 »

drone написа:За да се пише във форума се иска свободно време. Тая година при мен то доста липсва.Като направим зазимяването и почне вънка да вали и вее, тогава ще се пише повече. Тая година такова проточване на сезона не помня- онзи ден свалях последните магазини за центрофугиране. Сложих вече лентите "Варостоп" с огромно закъснение и давам сиропа където се налага. Ама покрай пчелите имам в момента друга краста - лова. Събота и неделя бродирам из полето с кучето и чифтето. Така ще е поне до нова година, ама все ще се пише понякога. Не се отчайвайте за писането- като му дойде времето ,ще го има.

Желая ти успешен лов на прасета Дроне и трофейни бивни.
stanko 1972
Мнения: 45
Регистриран на: Пет Юли 09, 2010 2:24 pm

Re: До всички колеги

Мнение от stanko 1972 »

stanko1972 написа:
drone написа:За да се пише във форума се иска свободно време. Тая година при мен то доста липсва.Като направим зазимяването и почне вънка да вали и вее, тогава ще се пише повече. Тая година такова проточване на сезона не помня- онзи ден свалях последните магазини за центрофугиране. Сложих вече лентите "Варостоп" с огромно закъснение и давам сиропа където се налага. Ама покрай пчелите имам в момента друга краста - лова. Събота и неделя бродирам из полето с кучето и чифтето. Така ще е поне до нова година, ама все ще се пише понякога. Не се отчайвайте за писането- като му дойде времето ,ще го има.

Желая ти успешен лов на прасета другия месец Дроне и трофейни бивни.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”