помогнете ми да избера !

Модератор: nikoko

Публикувай отговор
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

помогнете ми да избера !

Мнение от drone »

Става въпрос за следното - търся хубави снимки на пчела или няколко пчели /задължително медоносни,не някакви мухи или бомбуси/,накацали върху цвят, може и в летеж ,да си вършат естествените работи по събиране на нектара и прашеца по цветове. Трябват ми за избор на модел за шиене на гоблен по поръчка, че жената иска да се занимава през зимата, а аз и казах, че щом ще шие гоблен искам да е уникат, а не като предните дето ги уши купени от магазина и сума ти народ да ги има. Снимките да са в близък план и с хубав контраст от цветове и листа. Ако някой има нещо с което да се гордее в архива си или пък някакъв линк към галерия или албум със снимки, нека ми пусне на лични или пък на мейла ми: el_peligroso@abv.bg . Ако искате може и да ги качите тука, та и други да им се насладят.
Аватар
Niki S
Мнения: 178
Регистриран на: Пон Дек 27, 2010 1:54 pm
Местоположение: В. Търново

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от Niki S »

Аватар
shulio
Мнения: 126
Регистриран на: Нед Май 31, 2009 11:28 pm
Местоположение: Аспарухово (Монтанско),10бр. ЛР

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от shulio »

bobii
Мнения: 104
Регистриран на: Съб Дек 19, 2009 5:44 pm
Местоположение: Плевен

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от bobii »

drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от drone »

Мерси на всички ,които помогнаха. Направо има страхотни снимки.цяло изкуство. Сега проблема е коя точно да избера ,но това си е моя главоблъсканица.
Аватар
gorooo49
Мнения: 105
Регистриран на: Нед Май 28, 2006 9:05 am
Местоположение: Пловдив Георги Георгиев
Обратна връзка:

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от gorooo49 »

Кольо, заповядай, само не знам дали имаш акаунт във Фейсбук...
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 298&type=3
Ето, в случай, че нямаш...
https://www.facebook.com/media/set/?set ... dabdd2f9e8
TishoZZ
Мнения: 10
Регистриран на: Пон Ное 26, 2018 12:47 am

Re: помогнете ми да избера !

Мнение от TishoZZ »

Маслото от крил, произведено в Германия, съдържащо есенциалните Омега - 3 ненаситени мастни киселини, вече е в София. В онлайн магазина на Bio-Vital.net се предлага на добри цени и е без изкуствени добавки и няма вкус или аромат. "Храната за китове" или антарктическия крил, се усвоява лесно, благодарение на фосфолипидите, което прави доставянето му до мозъка много по-добре от други масла. Крилът се смесва със стомашните сокове, без да предизвиква неприятности, като гадене и няма характерен вкус.
Публикувай отговор

Обратно към “Биология на пчелите / Biology of bees”