вестник Пчели в интернет

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от drone »

Вестника така или иначе ще го получа, щото съм абонат още от излизането и имам всички броеве в папки.
Друго ме терзае ,г-н Котларски и то е свързано с вашата национална асоциация на пчеларите професионалисти. Не знам колко са професионалисти и колко члена имате в нея, но ме интересува живо дали г-дата Моллови, баща и син от Смолян са в нея и дали още сина е зам.председател на тази асоциация. Ако не сте разбрали лично вие или късно сте го разбрали , на муле никога не бива да вярваш, щото не знаеш кога ще те ритне. Щото тия същите юнаци се оказаха главни радетели и инициатори за обособяване на територията на нашата мила татковина на още едно малцинство- на помашката нация, с които у едни будят смях, у други отвращение. Естествено това е подтикнато основно от твърденията и действията на гръцката пропаганда ,южно от Златоград, където Гърция е инвестирала значителни средства и усилия в идеята, а вашия зам.председател Моллов подтикнат от незнайни за нас мотиви/ за мен е ясно че са абсолютно користни/ след честите му посещения напоследък там ,се опитва да я пренесе като папагал и на наша територия. Понеже той е и лицензиран майкопроизводител, предлагам за тези му действия да го направим беден и никой да не пазарува нищо от него.
Съжалявам ,че намесвам политика в нашия форум, но въпросът мисля, че е и силно морален ,а за вас и организационен. Очаквам задължително да вземете ясна позиция и да изкажете мнение по въпроса и ако трябва и във вестника ви. Смятам, че от това ще зависи и мнението на много хора за вас лично и за вашата организация, колкото и имагинерна да е тя.
drone
Мнения: 660
Регистриран на: Вто Фев 01, 2005 8:54 pm
Местоположение: Асеновград

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от drone »

pheli написа:г-н Моллов, няма нищо общо с НАПП. Каквото и да прави и за какъвто и да се представя. НАПП не поддържа неговите изяви, не участваме в програмите които е спечелил с фирма “Родопика аписелект”. А за политическите му изяви не може да сме отговорни.
Ясно, щом сте ги отстранили е добре.
valaz
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 9:48 pm
Местоположение: София

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от valaz »

borkotiger написа:Изобщо не съм доволен. Не може най-интересната тема да я продължават в следващия брой. Това ми разваля удоволствието от четенето и само ме дразни. Ако във вестника има интересни теми, няма защо да се плашат, че няма да вземем и следващия брой. Не го купувам от половин година.

То и при сериалите правят така. Затова аз не гледам такива филми.
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

:!: :!: :!: :!: :!: :!:
Последно промяна от pheli на Съб Апр 13, 2013 10:54 am, променено общо 1 път.
ianev
Мнения: 56
Регистриран на: Пет Юни 24, 2011 10:58 am

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от ianev »

Пак сте избрали подходяща дата понеделник ........
niki1313
Мнения: 90
Регистриран на: Съб Яну 05, 2013 12:31 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от niki1313 »

Въпрос към pheli.
Като направите този "така добре организиран протест" (за 10 дни), какво очаквате да се случи и кои интереси ще защитавате - На пчеларите, загрижени сте много за изчезващите пчели или се опитвате да получите популярност, която косвено ще увеличи тиража. Протестира се срещу нещо, което не искате да се случи а не срещу случили се вече събития. Измислете друг наслов на платформа си. Не се опитвайте да пикаете срещу вятъра - резултата не е добър. Искрено се надявам да не съм прав в съмненията си но ако наистина искате да направите нещо по-добро за Българското пчеларство, то направете го професионалнo, като професионалисти а не като семкаджии.
syzi
Мнения: 289
Регистриран на: Нед Авг 03, 2008 3:27 pm
Местоположение: Русе, 280 бр. ДБ
Обратна връзка:

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от syzi »

pheli написа::!: :!: :!: :!: :!:
Защо си изтрихте постовете?
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

“Както в личен план, така и като ръководител на това правителство подкрепям вашата позиция и смятам, че задължително трябва да бъдат забранени тези пестициди. Ако ние днес не обърнем внимание на този проблем с пчелите, утре няма да има какво да ядем", категоричен бе премиерът.
Премиерът Марин Райков съобщи, че днес официално е подписал позицията на България.
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
pheli
Мнения: 23
Регистриран на: Пет Мар 12, 2010 12:41 pm

Re: вестник Пчели в интернет

Мнение от pheli »

вестник ПЧЕЛИ • БРОЙ 1 (275) • ГОДИНА XII • 16 - 30 януари 2014 г. •
Вие нямате нужните права за да сваляте прикачени файлове.
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”