ПРЕМЕСТВАНЕ НА КОШЕРИ

Модератор: toko652003

Аватар
toko652003
Мнения: 1303
Регистриран на: Пет Авг 06, 2004 8:27 pm
Обратна връзка:

Мнение от toko652003 »

Ами незнам пишеше го във един вестник и то пчеларски ;))
Всъщност пчелите по какво се ориентират ?
По слънцето , по магнитното поле или по нещо друго ?
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

В кръга на шегата. Представи си,че си влязъл в един голям кашон.Женати те слага в ръчната количка,разкарва те половин час по улиците и ти понеже си дезориентиран не влизаш в къщи, а при хубавата си съседка!!!!! Най -приятелски те съветвам да не опитваш тая глупава хитрина. Няма ЛОГИКА. :lol:[/quote]

Това за съседката ми хареса. Аз и без да ме разкарва с количка, пак там ще вляза.
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Мнение от ivan raynov »

Здравейте, Да споделя нещо, то може да съм открил Америка на ново :?: Стигнах до извода че корпусите на едно семейство трявва да са в еднакви цветове. Миналата седмица кагато беше топло на едно семейство на което майката не беше се качила във втори корпус защото е пълен с мед/ЖЪЛТ/ а в първи имаше още венци/СИН/ с мед .Отворени бяха входовете на дъното и на първи корпус. Размених корпусите като затворих синия/вече втори/ и отворих жълтия /сега първи/.По конструкция и размери са напълно еднакви но вече шести ден първо търсят входа на синия независимо, че долу на същото място има вход. И СИ МИСЛЯ :!: ,че ако бяха в един цвят нямаше да се получи това блуждаене.
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Мнение от ivan raynov »

Коко, ако пребоядисат блока :?:
Gojyto
Мнения: 859
Регистриран на: Пет Яну 26, 2007 5:08 pm
Местоположение: Бургас

Мнение от Gojyto »

Мисля 4е цвета ако бе6е еднакав,този проблем няма6е да го има..по принцип вси4ки корпуси трябва да са един цвят..
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

ivan raynov написа:Коко, ако пребоядисат блока :?:
Ще я "надуша".
ivan raynov
Мнения: 285
Регистриран на: Чет Яну 11, 2007 1:28 pm
Местоположение: русе 30бр. ЛР
Обратна връзка:

Мнение от ivan raynov »

Добре, но ако има добър пчелар и Я напръска с патоки/разредена ракия/ нямали да настъпи дезориетация и :idea:
Pa4o
Мнения: 139
Регистриран на: Нед Фев 18, 2007 6:54 pm

Мнение от Pa4o »

коко написа:В кръга на шегата. Представи си,че си влязъл в един голям кашон.Женати те слага в ръчната количка,разкарва те половин час по улиците и ти понеже си дезориентиран не влизаш в къщи, а при хубавата си съседка!!!!! Най -приятелски те съветвам да не опитваш тая глупава хитрина. Няма ЛОГИКА. :lol:
Това за съседката ми хареса. Аз и без да ме разкарва с количка, пак там ще вляза.[/quote]
Ами ако чужди търтей през това врвме надушат твоя кошер и ти дръпнат ненадейно собствената ЦАРИЦА ?
коко
Мнения: 733
Регистриран на: Пет Дек 03, 2004 1:47 pm
Местоположение: Пловдив

Мнение от коко »

Pa4o написа:
коко написа:В кръга на шегата. Представи си,че си влязъл в един голям кашон.Женати те слага в ръчната количка,разкарва те половин час по улиците и ти понеже си дезориентиран не влизаш в къщи, а при хубавата си съседка!!!!! Най -приятелски те съветвам да не опитваш тая глупава хитрина. Няма ЛОГИКА. :lol:
Това за съседката ми хареса. Аз и без да ме разкарва с количка, пак там ще вляза.
Ами ако чужди търтей през това врвме надушат твоя кошер и ти дръпнат ненадейно собствената ЦАРИЦА ?[/quote]

Ами да е жив и здрав!
Публикувай отговор

Обратно към “Мнения / Opinions”