За Котларски

Справочник на търговците, производителите и магазините за пчеларски инвентар във всички области в страната. Всеки може свободно да добави липсващ магазин в съответната област.
Моля не пускайте нови теми а само отговори
за да е по прегледно.
Публикувай отговор
Nediy
Мнения: 6
Регистриран на: Пон Яну 24, 2005 9:53 pm
Местоположение: Rousse
Обратна връзка:

За Котларски

Мнение от Nediy »

Младен Котларски е много ителигентен човек и пчелар.Наложи ми се преди години да търся Иентерова пита.Точно при него на "Бяло море" май беше -до гарата и автогарата в София,намерих.И докато прехвалени фирми и търговци искаха дори и 180 лв.,той ми даде комплекта за 135 лева.
Недко Иванов-Русе
0888372645
Nediy
Димкис
Мнения: 168
Регистриран на: Вто Фев 07, 2006 3:45 pm
Местоположение: Русе

Мнение от Димкис »

Да така е.
Stoyanov
Мнения: 21
Регистриран на: Нед Сеп 06, 2009 7:38 pm
Местоположение: гр.Бургас

Re: За Котларски

Мнение от Stoyanov »

[quote="Nediy"]Младен Котларски е много ителигентен човек и пчелар.

Колега,здравейте! Съгласен съм с мнението Ви за г-н Котларски и имам пълна сбирка на вестник Пчели от самото му начало до към 2003г.,но считам че той е недостатъчно активен в електронната част на пчеларското общуване-като нашите бургаски корифеи малко си трае когато става въпрос за безплатно споделяне на тънкостите от занаята,а той знае и може много.Желая му много здраве и повече публичност,още повече че е талантлив създател на филми и отличен разказвач.
genata_fi
Мнения: 861
Регистриран на: Вто Май 20, 2008 10:20 am
Местоположение: София, Годеч - 7 ЛР, Евгени Филимонов
Обратна връзка:

Re: За Котларски

Мнение от genata_fi »

Той ги казва тънкостите, но във вестника си, нормално е според мен. Бизнеса си е бизнес.
Аз лично съм ходил в офиса му и съм виждал цяла библиотека с наръчници по пчеларство, все пак е давал пари за тях. Ходил е при много пчелари в чужбина и то за собствена сметка и е трупал опит и знания. Толкова много тънкости има във вестника, но хората не обичат да четат и да следят новостите.
dimo.stamatov
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 1:48 pm

Re: За Котларски

Мнение от dimo.stamatov »

вижте вестник пчели за кой пчелари се отнася.същото е иза пчелаи кошер на г-н димов.който печата весника си като взаймства статийте си от жълтите хроники.да вземем последният брой за метода на яковоф.как е представена статията от първа страница и как завършва.за пари много работи се правят.даже и пчелар 1 ставаш.
nikoko
Мнения: 334
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:59 am
Местоположение: Пловдив, Коко
Обратна връзка:

Re: За Котларски

Мнение от nikoko »

pchelar_1 написа:
dimo.stamatov написа:вижте вестник пчели за кой пчелари се отнася.същото е иза пчелаи кошер на г-н димов.който печата весника си като взаймства статийте си от жълтите хроники.да вземем последният брой за метода на яковоф.как е представена статията от първа страница и как завършва.за пари много работи се правят.даже и пчелар 1 ставаш.
:roll: били пояснил???

И аз не разбирам поста и моля за обяснение?!
dimo.stamatov
Мнения: 6
Регистриран на: Сря Май 05, 2010 1:48 pm

Re: За Котларски

Мнение от dimo.stamatov »

какво трябва се обеснява ,че да разберете .просто и ясно .
-защо има 3 весника за пчелари а един определя кой е номер1.може бипретендента е заслужил.и сигурно е така .но,
кога тези трима редактори ще се обидинят и номинират най-добрия.
-друг въпрос .как млад пчелар от даден район на страната .ще получи информация от за даден проблем които има като трита весника педпочитат да предават материали от чуждият печат.а не се стимулират нашите пчелари .тяхните неволи.дали ако нашите проблеми както се споделят от читателитите се развият .неби станало по интересно.ето пример.ако в района на пчеларстване/ямболски , плевенски,петрич ./споделят информация .поместена в весника той няма да се купува и няма да е полезен.ще се чака изанието ката топъл хляб.
-не отричам и чуждият опит.но нашият остава на заден план.и не трябва литези 3 весника да настъпят тези беброй пречарски съюзи под път и над път.ако не могат или не искат това е друг въпрос.аз така мисля. и от време най умите са пчеларствали.даказано от времето.
ludiqmaks
Мнения: 127
Регистриран на: Вто Юли 06, 2010 9:04 pm
Местоположение: Белослав

Re: За Котларски

Мнение от ludiqmaks »

Незнам дали е тук мястото да попитам дали някой прилага технологията на Иван Венер :D
:roll:
Ако двама човека имат по една идея и нея споделят ще си останат само с нея но ако си я споделят и двамата ще имат по две.
atanas69
Мнения: 37
Регистриран на: Пон Фев 08, 2010 7:30 pm

Re: За Котларски

Мнение от atanas69 »

Аз също се интересувам от този начин на пчеларстване но ми се струва по трудна работата с двумайчини . подготвям си ЛР кошери(едномайчини) за пролетта за да премахна ДБ
valaz
Мнения: 526
Регистриран на: Пон Апр 09, 2007 9:48 pm
Местоположение: София

Re: За Котларски

Мнение от valaz »

ludiqmaks написа:Незнам дали е тук мястото да попитам дали някой прилага технологията на Иван Венер :D
:roll:
Има си отделна тема за Венер; http://beehoneyportal.com/forum/viewtop ... 0%B5%D1%80
И при Венер, както и при другите корпусни технологии, медът се вади от пити, където е имало пило. Това е основната причина, поради която все още работя с ДБ.
nikoko
Мнения: 334
Регистриран на: Сря Апр 08, 2009 11:59 am
Местоположение: Пловдив, Коко
Обратна връзка:

Re: За Котларски

Мнение от nikoko »

dimo.stamatov написа:какво трябва се обеснява ,че да разберете .просто и ясно .
-защо има 3 весника за пчелари а един определя кой е номер1.може бипретендента е заслужил.и сигурно е така .но,
кога тези трима редактори ще се обидинят и номинират най-добрия.
-друг въпрос .как млад пчелар от даден район на страната .ще получи информация от за даден проблем които има като трита весника педпочитат да предават материали от чуждият печат.а не се стимулират нашите пчелари .тяхните неволи.дали ако нашите проблеми както се споделят от читателитите се развият .неби станало по интересно.ето пример.ако в района на пчеларстване/ямболски , плевенски,петрич ./споделят информация .поместена в весника той няма да се купува и няма да е полезен.ще се чака изанието ката топъл хляб.
-не отричам и чуждият опит.но нашият остава на заден план.и не трябва литези 3 весника да настъпят тези беброй пречарски съюзи под път и над път.ако не могат или не искат това е друг въпрос.аз така мисля. и от време най умите са пчеларствали.даказано от времето.
Много объркано изказване , Димо. В крайна сметка не формулираш ясно за всички, къде ти е болката,/а и мисля, че не добре схващаш проблемите на пчеларството/какво общо с нея имат някои личности , а и къде в тази цялата схема е твоето мнение. Смятам , че схващам в най-общи линии какво искаш да кажеш, но не знам за другите. НЕЯСЕН СИ.
А и не е лошо, малко да подредиш граматически изказването си.
Публикувай отговор

Обратно към “Търговци, производители и магазини / Tradesmen, producers and shops”