2011 година по слаба ли е от към добив на мед ?

Information, articles and everything for bee honey.
Аватар
ba4o_ivan1976
Мнения: 633
Регистриран на: Сря Май 06, 2009 8:17 am
Местоположение: чилина
Обратна връзка:

Re: 2011 година по слаба ли е от към добив на мед ?

Мнение от ba4o_ivan1976 »

колменеро написа:Говоря само за България. Това което правят американците в Джорджия не ме засяга. Ако сте обърнали внимание, това са кошери, настанени най-вероятно за опрашване, но за семействата все пак трябва и "нектар".
Няма начин семейства закарани да опрашват да им се карат бидони със сироп! Това ми изглежда смешно но щом казваш ти да си прав! :D :D :D
http://ba4o.mylivepage.com/ Изборът, а не случайността определя съдбата на човек.
светльо
Мнения: 387
Регистриран на: Съб Мар 26, 2011 9:13 pm

Re: 2011 година по слаба ли е от към добив на мед ?

Мнение от светльо »

Цеко ти да не се уплаши, че ще ти искам мед бре :mrgreen: - споко аз нема да ти го плата :lol: .... както казах не съм убеден, що за мед беше това, но имаше и немалко магарешки бодил досами кошерите, инак това комунига ич не го знам какво е, а за люцерина не помня да съм се оглеждал, но то от нея не е ли един доста тъмен мед?

бачо Иване - .... не знам какво да ти кажа човек така, че да не се получат остри реплики и за това ще сметна, че само този намек ще е достатъчен да се замислиш ...... щом го пиша това значи има защо, нали. (Цеко поне ти, поне от малко знаеш, че не съм злонамерен - ама наистина ли не допускате, че може би бъркате тотално??? ..... както примерно за грузия :lol: )
"Най мързеливата система е най печеливша." - Димитър Павлов
Публикувай отговор

Обратно към “Мед / Honey”