Резолюция на Европейския парламент от 15 ноември 2011 г. от

News for bees, beekeepers, beekeeping, honey and other bee products.
Veselin
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Ное 25, 2011 9:18 am

Re: Резолюция на Европейския парламент от 15 ноември 2011 г.

Мнение от Veselin »

Приемам критиката ...и ще си взема забележка.
teraforming ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

Много страдахме, не ни се сърди.
Прави каквото можеш, дано да има файда.
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
тъй де-за едно и също говорим :wink:
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Резолюция на Европейския парламент от 15 ноември 2011 г.

Мнение от dimitarbonev »

Много правилно искам да не разберете. Една две птички пролет не правят. Колкото и да имат желание. Всеки от нас трябва да даде нещо от себе си. Било то логистична подкрепа, било то идея и т.н. Хала ни е такъв, защото сами сме си го направили така. Все чакаме някой да дойде и да ни свърши работата и резултата е налице. Този някой идва и си свършва работата, така, че само той да получи от пая. А чакащите, едно време Любо Пенев много добре го каза със супата. Продължавайте да разчитате на разни лидери и ще продължавате със супата. Вземете нещата във ваши ръце и ги изметете до един и супата ще е за тях. Сега ние се мъчим от тук от там да се хванем за някаква сламка, но без подкрепа и то не морална а реална и то на национално ниво, много е малко това, което можем да направим. Ако всеки направи по е толкова малко, то ще можем да постигнем много, но аз все още мисля, че не сме узрели за това. Вижда се и от приказките по между ни вижда се и от действията ни.
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
Veselin
Мнения: 154
Регистриран на: Пет Ное 25, 2011 9:18 am

Re: Резолюция на Европейския парламент от 15 ноември 2011 г.

Мнение от Veselin »

Mитко,позволих си без твое разрешение да кача твоето мнение в чуждестраните форуми,това е добро начинание..
Много правилно искам да не разберете. Една две птички пролет не правят. Колкото и да имат желание. Всеки от нас трябва да даде нещо от себе си. Било то логистична подкрепа, било то идея и т.н. Хала ни е такъв, защото сами сме си го направили така. Все чакаме някой да дойде и да ни свърши работата и резултата е налице. Този някой идва и си свършва работата, така, че само той да получи от пая. А чакащите, едно време Любо Пенев много добре го каза със супата. Продължавайте да разчитате на разни лидери и ще продължавате със супата. Вземете нещата във ваши ръце и ги изметете до един и супата ще е за тях. Сега ние се мъчим от тук от там да се хванем за някаква сламка, но без подкрепа и то не морална а реална и то на национално ниво, много е малко това, което можем да направим. Ако всеки направи по е толкова малко, то ще можем да постигнем много, но аз все още мисля, че не сме узрели за това. Вижда се и от приказките по между ни вижда се и от действията ни.все пак разбираме...Преди време внасях членския внос във вашата организация-и какво-хората дори ме подминават на улицата??разбирам че от членския внос се печели ама дали се печели доверие?
Последно промяна от Veselin на Чет Сеп 27, 2012 8:21 am, променено общо 1 път.
dimitarbonev
Мнения: 1741
Регистриран на: Пет Ное 03, 2006 2:59 pm
Местоположение: Пловдив
Обратна връзка:

Re: Резолюция на Европейския парламент от 15 ноември 2011 г.

Мнение от dimitarbonev »

Аз също плащам членски внос и не само. Отделям и допълнителни средства за някои дейности на дружеството и то няколко пъти повече от членския внос. Да не говорим, че за подаръци тук там за да ми свърши някой работа за дружеството, раздавам средно по две тенекии мед годишно. Само че това никой не го вижда, а и почти никой от членове на дружеството даже не го знаят. Изложенията в Пловдив като организация са почти изцяло на моя гръб и този на Гайдов. Всички са доволни, но никой не знае колко усилия, нерви и разправии ни коства това, нещата да се получат и изложението да е успешно.За сведение до сега за три години съм участвал само веднъж на първото изложение. Вярно, никой не ме подминава на улицата, но това не е защото внасям членски внос.
Това, което човек сам си направи, никой друг не може да му го направи.
http://donboneti.mylivepage.ru/
Публикувай отговор

Обратно към “Новини / News”